Forum Budowlane » Systemy kominowe i kominkowe

normalny kominek czy kominek konwekcyjny

    • 11 wpisy
    17 kwietnia 2013 16:28:54 CEST

    Jestem w trakcie projektowania budowy domu i stanąłem przy wyborze takich szczegółów jak np. kominem - mam dylemat pomiędzy nowoczesnymi kominkami konwekcyjnymi, a normalnym kominkiem na drewno etc.

    Co byście polecali? Czy to wiąże się też jakoś z rodzajem domu, jego projektu etc. czy po prostu chodzi o bezpieczeństwo, design, łatwość w "paleniu" w takim piecu?

    • 4 wpisy
    25 kwietnia 2013 01:37:40 CEST
    ja nie mam kominka, tylko piec z konwekcyjna wymianą powietrza. wygląda świetnie, ekonomiczny jest i naprawdę grzeje. specyfikacje mozesz znaleźć na stronie producenta, ja własnie jego piecyk kupowałam - sama do takich rzeczy nie mam głowy :)
    • 597 wpisy
    25 kwietnia 2013 01:41:03 CEST
    Może wbije ci gwoździa w świat budowlany ale popatrz na ekopiece na pellet :)
    • 11 wpisy
    7 maja 2013 18:44:22 CEST

    Gdzie mogę kupić taki piec? Cena mniejsza z tym, no i najlepiej, zeby jednak tego producenta bo jestem nim dość zainteresowany.

    • 597 wpisy
    8 maja 2013 00:39:11 CEST

    Tylko dzwonić i się pytać:

    • 11 wpisy
    10 czerwca 2013 23:25:38 CEST
    Kupiłem w końcu... z płaszczem wodnym, fajni ludzie Ci w Caminnetii, zasypywałem ich mailami i telefonami, żeby wybrać najlepsze - dali radę :D I zadowolony jestem póki co bardzo z wyboru

Szybka Odpowiedź