Forum Budowlane » Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie

Mebelki do dziecięcego pokoju

    • 12 wpisy
    4 sierpnia 2016 10:26:06 CEST
    Jesli chodzi o meble to ja szperałem w internecie i szukałam inspiracji na wielu serwisach. Dużo jest pomysłów i aranżacji. Najwięcej znalazłem tu: mnóstwo gotowych rozwiązań a poza tym też prezentacji produktów. Kwestia już domowego budżetu oraz tego, co nam się podoba
    • 11 wpisy
    8 sierpnia 2016 10:59:11 CEST
    uważam, że jeśli chodzi o mebelki dla dzieci to chyba najlepsza ikea
    • 585 wpisy
    29 sierpnia 2016 08:19:38 CEST
    Meble wybrałbym bardziej takie, które posłużą jeszcze pare kolejnych lat. Mozna zamiast tego ozdobić ściany czy kupić dywan z bohaterami.
    • 5 wpisy
    22 października 2016 08:47:19 CEST
    Wojtek zgadzam się z Tobą, że lepiej jest kupić meble jak to się mówi na lata. W sklepach jest tak olbrzymi wybór, że niema problemu z kupnem, ale kupić dobre to co innego, my zasięgnęliśmy "języka" w śród znajomych, którzy już kupowali i praktycznie wszyscy polecali nam Flori Meble i faktycznie zakup jest po dziś dzień udany, stoją już ponad dwa lata i nadal wyglądają świetnie. To był strzał w dziesiątkę i na pewno kolejne kupimy u nich.
    • 2 wpisy
    28 października 2016 07:50:57 CEST

    ja kupuję w ikea i na goodform uwielbiam takie klimaty


    Ten wpis został zmieniony przez janekstanislawczyk w 28 października 2016 07:56:40 CEST"
    • 19 wpisy
    30 grudnia 2016 10:05:14 CET
    No mebelki dla dziecka znajdziesz wszędzie, do tego dodaj jakies dekoracje i bedzie magia.
    • 136 wpisy
    2 stycznia 2017 22:28:49 CET

    Do pokoju dziecięcego przeznaczony jest nasz grzejnik konwekcyjny F117, który posiada blokadę funkcji termostatu/programatora urządzenia. Dzięki niej dziecko nie zmieni, nieumyślnie podczas zabawy, ustawień urządzenia.

    • 1 wpisy
    24 marca 2017 12:05:58 CET
    bawicie się w dyi?? Wymyśliłam sobie że zrobię synowi łóżko samochód, wiem że gotowe kosztują majątek a zrobienie samemu wyjdzie dużo taniej, tylko jaki sprzęt mi się przyda, chyba konieczna będzie wyrzynarka albo pilarka?? Co lepsze i jakie niedrogie polecacie?
    • 25 wpisy
    21 września 2017 19:49:55 CEST
    waleka napisał/a:
    bawicie się w dyi?? Wymyśliłam sobie że zrobię synowi łóżko samochód, wiem że gotowe kosztują majątek a zrobienie samemu wyjdzie dużo taniej, tylko jaki sprzęt mi się przyda, chyba konieczna będzie wyrzynarka albo pilarka?? Co lepsze i jakie niedrogie polecacie?

    Hej :) Bardzo fajny pomysł, żeby samemu zrobić dzieciakowi łózko. Trzymam kciuki, żeby się udało! Ja wszystkich narzędzi używam od ryobi i Tobie polecam tę markę, bo są solidne, ale nie zrobią Ci dziury w budżecie ;) No i wydaje mi się, że sama wyrzynarka wystarczy, a do tego lepiej kupić wkrętarkę i powinno styknąć.

    • 25 wpisy
    21 września 2017 19:49:59 CEST
    waleka napisał/a:
    bawicie się w dyi?? Wymyśliłam sobie że zrobię synowi łóżko samochód, wiem że gotowe kosztują majątek a zrobienie samemu wyjdzie dużo taniej, tylko jaki sprzęt mi się przyda, chyba konieczna będzie wyrzynarka albo pilarka?? Co lepsze i jakie niedrogie polecacie?

    Hej :) Bardzo fajny pomysł, żeby samemu zrobić dzieciakowi łózko. Trzymam kciuki, żeby się udało! Ja wszystkich narzędzi używam od ryobi i Tobie polecam tę markę, bo są solidne, ale nie zrobią Ci dziury w budżecie ;) No i wydaje mi się, że sama wyrzynarka wystarczy, a do tego lepiej kupić wkrętarkę i powinno styknąć.

    • 17 wpisy
    25 września 2017 19:21:36 CEST
    My mamy z ikei, u córki brimnes (wymieniłam uchwyty), u syna stuva czarno-biała.
    • 34 wpisy
    24 listopada 2017 09:16:18 CET
    Ważne jest to aby meble do pokoju dziecięcego były wysokiej jakości wykonania oraz aby były przy tym wytrzymałe, teraz z racji świątecznych promocji i rabatów możemy znaleźć ich szeroki wybór w sklepach online.
    • 43 wpisy
    8 maja 2019 11:37:38 CEST

    ja zakochałam się w kolekcji Mickey, upatrzyłam sobie je na mirjan24. Piękne meble, takie proste.


    Ten wpis został zmieniony przez zosiak11 w 8 maja 2019 11:40:46 CEST"
    • 10 wpisy
    6 listopada 2019 11:52:21 CET

    Ja kupiłam mojej córci stolik i taborety od MoonWood me i obie jesteśmy zadowolone! Ja z obsługi i jakości, a córka bo uwielbia się przy nim bawić i rysować. Polecam!


    Ten wpis został zmieniony przez moniam91 w 6 listopada 2019 11:52:46 CET"

Szybka Odpowiedź