Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

Umywalka do łazienki, ładna?

    • 16 wpisy
    28 maja 2013 17:56:19 CEST

    Kochani, co myślicie o takiej łazience? Chcę kupić coś fajnego, nietuzinkowego i designerskiego. Znlazłam to na jednej stronie internetowej i bardzo mi się spodobało, na pewno nie wygląda sztampowo :

  • 7 lipca 2013 21:43:09 CEST
    Moim zdaniem bardzo ładna. W ogóle produkty Roca wyróżniają się bardzo dobrze jeśli chodzi o wygląd. Mnie bardziej się podobają te produkty z ostrymi kształtami, ale to już indywidaulana kwestia, w każdym razie chyba nie ma produktu tej firmy, wobec którego design byłby zaniedbany.
    • 23 wpisy
    15 lipca 2013 12:19:10 CEST
    Jedno trzeba im przyznać,a mianowicie że prezentują się bardzo oryginalnie i stylowo,to na pewno. Myślę,że warto się nimi interesować,sprawdzą się do każdego typu łazienki.
    • 5 wpisy
    29 lipca 2013 16:01:43 CEST

    Przy remoncie również korzystałam ze stron internetowych producenta . Mają bardzo fajne aranzacje łazienek, jak również nietuzinkową armaturę łazienkowa. Osobiście kupiłam z tej firmy bidety i wcz serii gapa.

    • 29 wpisy
    31 lipca 2013 12:48:28 CEST
    Prosta umywalka za mała kasę - Nowoczesna, ciekaw kształty. Czego potrzebujecie więcej? ;-)
  • 9 sierpnia 2013 13:36:23 CEST
    Ja uważam, że Roca to pierwszy producent, który się kojarzy z dobrym designem elementów łazienkowych. Podobają mi się strasznie ich produkty, nawet po tych nienajdroższych widać, że jakiś konkrenty projekant tworzył np. baterię
    • 35 wpisy
    10 sierpnia 2013 10:35:40 CEST
    Najważniejsze jest to aby właśnie Tobie się podobała,z tego co widze na zdjeciach- bardzo fajnie się prezentuje,umywalka powinna być przede wszystkim praktyczna.
    • 11 wpisy
    12 sierpnia 2013 11:12:18 CEST
    Roca to Roca, ciekawy design plus jakość wykonania.
    • 16 wpisy
    14 sierpnia 2013 14:02:20 CEST
    Fajną mają tą powłokę u siebie na ceramice, Maxi Clean. Krócej się sprząta, a rzeczy na dłużej pozostają czyste i przede wszystkim ten blask tak szybko nie znika.
    • 11 wpisy
    19 sierpnia 2013 11:47:55 CEST
    I to miałem właśnie na myśli. Roca ma wszystko do zaoferowania. Mam ją od dawna w łazience i wszystko jest okej.
    • 10 wpisy
    9 grudnia 2013 17:30:33 CET
    nie mogę wyświetlić tego linku
    • 129 wpisy
    14 stycznia 2014 19:33:12 CET
    Ja podobnie nie mogę nic wyświetlić,jednak najwazniejsze jest to aby Tobie się podobala i sugeruj sie tylko i wyłącznie swoim gustem.
    • 10 wpisy
    28 stycznia 2014 15:43:04 CET
    anti napisał/a:

    Kochani, co myślicie o takiej łazience? Chcę kupić coś fajnego, nietuzinkowego i designerskiego. Znlazłam to na jednej stronie internetowej i bardzo mi się spodobało, na pewno nie wygląda sztampowo :

     

     

    Na jakiej stronie to znalazłeś/aś? Wygląda super więc podejrzewam, że agatameble  :)

    • 129 wpisy
    18 lutego 2014 11:55:36 CET
    Niekoniecznie,przecież teraz jest cały szereg promocji w sklepach internetowych z akcesoriami do łazienki,wystarczy tylko poszukać i na pewno znajdziemy coś ciekawego.
    • 29 wpisy
    28 kwietnia 2014 21:35:31 CEST
    zgadzam się, ja całe wyposażenie do łazienki kupiłam właśnie w sklepie internetowy Armadeo, dzięki temu oszczędziłam sporo pieniędzy.
    • 7 wpisy
    22 maja 2014 13:17:10 CEST
    Co do fajnej umywalki to polecam poszukać na stronie Florisa po kropce pl :) ręcznie robione w różnych kolorach na pewno nadadzą Twojej łazience niezwykłego klimatu.
    • 15 wpisy
    17 grudnia 2015 14:48:18 CET
    Jeżeli chodzi o nowoczesne i designerskie umywalki, wanny czy brodziki to warto odwiedzić stronę firmy Luxum. Mają niesamowitą galerię realizacji. Warto się zainspirować i zdecydować na ich produkty. Najlepsze jest to, że można u nich zamówić wyroby sanitarne na indywidualny wymiar.
    • 11 wpisy
    8 lutego 2016 13:56:58 CET
    zobacz umywalki w sklepie Kolory maroka, ja jak je zobaczyłam to sama oczom nie wierzyłam, nigdy nie widziałam tak designerskich umywalek. Kupiłam ją, bo zakochałam się w tych kolorach, znajomi do tej pory zawsze się nią zachwycają :D
    • 2 wpisy
    11 września 2017 19:45:16 CEST
    ciekawe i oryginalne umywalki mają także w sklepie Cerames. Aż trudno zdecydować się na konkretny model! Polecam.
    • 4 wpisy
    5 października 2017 04:13:26 CEST
    Wybór umywalek jest duży, my powoli rozglądamy się za armaturą łazienkową, bo dom na ukończeniu. Najlepiej wybierać umowywalki od renomowanych producentów np. Grohe albo Kolo.
    • 81 wpisy
    17 października 2017 10:41:01 CEST
    Poniekąd racja, natomiast bardziej od samego producenta warto moim zdaniem zwracać uwagę na jakość wykonania danej armatory, bo to ma kluczowe znaczenie. Poszukiwania polecam zacząć od dobrych sklepów internetowych.
    • 136 wpisy
    2 listopada 2017 19:52:19 CET

    Polecam prostokątna umywalkę, która wykonana jest z kamienia. Dobrze, gdyby była w czarnym kolorze. Skomponuje się wówczas z blatem, który wykonany jest z drewna. Całość uzupełni grzejnik Pivot w kolorze antracytowym.

    • 10 wpisy
    15 listopada 2017 10:18:40 CET
    Czarne umywalki w łazience są naprawdę bardzo efektowne ale i wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Polecam też obowiązkowo taśmy led nad lustrem lub wokół umywalki, dzięki czemu zapewni nam to dodatkowy efekt i klimatyczne światło.
    • 323 wpisy
    3 maja 2018 23:06:30 CEST
    Teraz są takie fajne umywalki w postaci lekko wyżłobionego kamienia i poszukałbym czegoś takiego.
    • 17 wpisy
    25 maja 2018 22:24:35 CEST
    Zalezy co kto lubi ;) Ja akurat za czarnymi łazienkami nie jestem , bo mi się to zwyczjnie nie podoba. Ja po prostu wolę albo to co napisal Darek powyzej , albo po prostu tradycyjną białą nablatową. Grunt to tez znaleźć ją od dobrego producenta i w dobrej cenie :) Zobaczcie sobie umywalki z Armatury Kraków KFA . Moge potwierdzić ,ze są one bardzo dobrej jakości, trwałe i łatwe w montażu ;)

Szybka Odpowiedź