Forum Budowlane » Tarasy, balkony, loggie

    • 585 wpisy
    30 lipca 2017 09:06:06 CEST
    Mi sie wydaje, że dużo lepsza opcją jest wykorzystanie kostekimitujacych drewno czyli własnie Kanada Pozbruk. Napewno przekona do siebie nie jednego :)
    • 585 wpisy
    30 lipca 2017 09:06:08 CEST
    Mi sie wydaje, że dużo lepsza opcją jest wykorzystanie kostekimitujacych drewno czyli własnie Kanada Pozbruk. Napewno przekona do siebie nie jednego :)
    • 585 wpisy
    30 lipca 2017 09:06:08 CEST
    Mi sie wydaje, że dużo lepsza opcją jest wykorzystanie kostekimitujacych drewno czyli własnie Kanada Pozbruk. Napewno przekona do siebie nie jednego :)
    • 323 wpisy
    5 września 2017 22:47:32 CEST
    Dla mnie taras drewniany nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem jeżeli już wybierać to właśnie z elementów betonowych.
    • 613 wpisy
    24 września 2017 13:45:38 CEST
    Kostka dekoracyjna Kanada na pewno będzie pięknym zamiennikiem. Szczególnie, że ich trwałość jest znacząco dłuższa i nie wymaga tyle ciągłej pracy.
  • 27 czerwca 2018 19:33:45 CEST
    Darek431 napisał/a:
    Dla mnie taras drewniany nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem jeżeli już wybierać to właśnie z elementów betonowych.

    Ale zdecydowanie najpiękniejszym. Zresztą jak się kupi dobry olej (mam np. na myśli Vidaron) to nie ma takiej tragedii z tym dbaniem. No i co lepiej pasuje do drewnianych mebli ogrodowych niż właśnie drewno? :)

    • 613 wpisy
    1 lipca 2018 14:42:13 CEST
    Zgadzam się, no chyba że zastosujemy tutaj piękną kostkę dekoracyjną jak Kanada Pozbruk która imituje strukturę i kolor drewna.
  • 30 listopada 2018 15:15:50 CET
    Do drewna, a szczególnie pięknie pomalowanego nie ma startu żadna imitacja.
    Bez urazy, ale nie sądzę by ktoś się jeszcze ze mną miał nie zgodzić.
    • 1132 wpisy
    12 grudnia 2018 15:48:05 CET
    Ja po prostu wolałem zrobić tańszy i funkcjonalny taras dlatego zdecydowałem się na kostkę dekoracyjną Lido Pozbruk która pozwoliła mi na stworzenie fajnej przestrzeni do grillowania z rodziną i przyjaciółmi i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
    • 230 wpisy
    30 kwietnia 2019 08:52:50 CEST
    A może warto również pomyśleć o pięknej cegle elewacyjnej jak Largo od Pozbruk. Warto abyś w wolnej chwili ją sprawdziła bo można z jej pomocą fajnie wykończyć np. taras. Natomiast na wykonanie powierzchni tarasu wybrałbym piękną kostkę z ich oferty np. model Kanada, czy Plaza Grande.
    • 585 wpisy
    20 maja 2019 18:03:01 CEST
    I co dokładnie wybrałeś na powierzchnię tarasu? Jeżeli w takim razie nadal szukasz propozycji to może warto również sprawdzić Plaza Grande bądź Nova od Pozbruk. Piękne i bardzo trwałe rozwiązania na długie, długie lata. Dlatego sprawdź co ciekawego mają dla Ciebie, bo to tylko wierzchołek góry jaki mogłem Ci polecić.
    • 19 wpisy
    11 lutego 2020 09:50:47 CET
    Nie wybrałabym drewna na taras, będzie to bardziej trudne w utrzymaniu. Lepiej postawić na podłogę imitująca drewno!
    • 4 wpisy
    23 kwietnia 2020 09:59:25 CEST
    Ja juz miałam i kafelki i drewno ,balkon mam odc ólnocnej strony i znów po jakiejs dekadzie musielismy zmieniać posadzkę na coś trwalszego. Zdecydowalismy sie na spieki kwarcowe w firmie Marmur Dulemba. Wszystko docięli na odpowiedni wymiar, ułozyli tak jak należy. dzieki temu ze mam teraz podłogę z trzech części nie ma tyle fug. To będzie to zdecydowanie stabilniejsze.

Szybka Odpowiedź