Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

    • 1 wpisy
    22 listopada 2013 09:46:00 CET

    Chciałabym zmienić coś w salonie i padło na poszewki na poduszki. Wypoczynek jest biały, sciany koloru kawy z mlekiem, komoda i stolik z ciemnego drewna, podłoga z jasnych paneli. Jak myslicie? Czy takie poszewki na poduszki z tej strony będą pasowały? Pomóżcie bo nie mogę się zdecydować

    • 7 wpisy
    26 listopada 2013 10:20:10 CET
    Niestety nie widać zdjęć. :( Ale fajne poduszki, jakie sobie tylko wymyślisz, robi dziewczyna tutaj: Mi osobiście się bardzo podobają. A w Twoim wnętrzu chyba fajnie prezentowałyby się takie pastelowe.

    A jak nie to może jakieś folkowe dodatki?
    • 129 wpisy
    14 stycznia 2014 19:25:08 CET
    Jeżeli możesz to wstaw zdjęcia i wtedy zdecydowanie łatwiej bedzie cokolwiek doradzić i pomóc w aranżacji wnętrza.
    • 9 wpisy
    25 marca 2014 11:13:58 CET

    albo jakaś fajna i ciekawa firanka, bądź roleta rzymska.. może coś z tego sklepu tekstylialand pl? mają naprawde ładne i oryginalne firanki

    • 161 wpisy
    30 marca 2014 09:54:49 CEST
    fajnym sposobem na ozywienie wnetrza moze byc przelamanie np takim blekitnym kolorem jak aranzacja KLIO na stronie helvetii wieruszow
  • 1 kwietnia 2014 11:39:12 CEST
    Ożywienie salonu czy też ścian jest ich odpowiedni kolor- dzięki temu naprawde nabierze on barw i życia,nie potrzeba żadnych cudów,to okaże się w praktyce skuteczne.
    • 164 wpisy
    14 kwietnia 2014 15:38:37 CEST
    no tak, ale jak ktoś chce ożywić przez dodatki tylko, to nie proponujmy mu od razu przemalowania ścian i wymiany mebli, ludzie :)
    • 161 wpisy
    21 maja 2014 17:40:35 CEST
    tak, wszyscy najmadrzejsi, przedstawiciele firm z farbami i firm z meblami. od razu wymien wszystko, wyremontuj i wydawaj kase. a jak ktos grzecznie pyta co moze dodac zeby urozmaicic wnetrze to brak jakiejs sensownej odpowiedzi
    • 6 wpisy
    28 maja 2014 14:07:57 CEST

    Wiadomo, że ożywić salon można poprzez bibeloty, ale często one zagracają i tworzy się bałagan. Alternatywą jest zakup mebla, który będzie praktyczny i będzie spełniał rolę dekoracji. Np. pomarańczowy fotel Club dostępny w naszym e-sklepie.

    • 9 wpisy
    4 czerwca 2014 11:02:38 CEST

    Najlepiej ożywić przez zasłony i dobrane kolorystycznie poszewki. Ja polecam tkaniny ze sklepu internetowego tendina


    Ten wpis został zmieniony przez Tendina w 4 czerwca 2014 11:03:10 CEST"
    • 81 wpisy
    31 lipca 2014 12:29:33 CEST
    Zgadzam się,ale warto pomyśleć także fajnych i eleganckich czy to zasłonach czy poduszkach ozdobnych,teraz w sklepach internetowych znajdziemy ich szeroki wybór.
    • 11 wpisy
    11 sierpnia 2014 14:48:52 CEST
    Moim zdaniem dobrym pomysłem na ożywienie salonu jest jakiś fajny designerski mebel ;) Ostatnio bardzo spodobał mi się fotel w kształcie ust z i-budowlany. Nie jest drogi, a wygląda... imponująco ;)
    • 129 wpisy
    4 września 2014 11:46:33 CEST
    Meble czy też cały zestaw wypoczynkowy swoja drogą,dodatkami jest np ładny kolor ścian,obrazy czy nawet lampa podłogowa,wtedyz pewnością nie będzie mowy o monotonii.
    • 20 wpisy
    8 września 2014 16:27:17 CEST
    a może wprowadzić jakiś żywy kolor? to znaczy całe wnętrze wydaje się dość spokojne z opisu. właśnie takie małe rzeczy jak poszewki na poduszki czy zasłonki tylko w kolorze różowym albo pomarańczowym. jest teraz duży wybór różnych odcieni, na pewno można dobrać taki, który będzie pasował.
    • 6 wpisy
    21 września 2014 01:00:05 CEST
    Pomieszczenie bardzo ożywią kontrasty koloru ścian. przemalowywałam pokój u siostry. ściany żółty i jedna brązowa. ważne są dodatki takie jak firanki i meble. dobrze jak wszystko pasuje. jeśli nie ma wzorów na scianie - to fajnie będą wyglądać wzroki na meblach lub dodatkach
    • 6 wpisy
    21 września 2014 01:01:52 CEST
    Zapomniałam dodać. Warto szukać inspiracji na stronach internetowych salonów meblowych itp.
    • 11 wpisy
    30 września 2014 13:45:12 CEST
    Inspiracji można szukać wszędzie :) Teraz istnieje mnóstwo blogów o aranżacjach, gdzie bardzo często możemy znaleźć coś ciekawego.
    • 81 wpisy
    1 października 2014 10:19:02 CEST
    Ja ze swojej strony moge zaprosić takze do nas ,gdzie również znajdziesz ciekawe pomysły na aranżację swojego mieszkania oraz stylową,dekoracyjną pościel. Myślę ze warto.
    • 136 wpisy
    6 października 2014 23:18:14 CEST

    Jeśli ktoś może pozwolić sobie na remont powinien jedną ze ścian pomalować na pomarańczowo, do tego jakiś czerwony wypoczynek i czarny, włochaty dywan. W takim nowoczesnym salonie powinien być jeszcze grzejnik Alipsis, lampa i designerskie półki. Duża rolę w tej aranżacji przygotowanej przez naszych projektantów gra pas okien na ścianie i w suficie.

    • 40 wpisy
    14 października 2014 15:04:55 CEST
    Ożywianie salonu to przede wszystkim dodatki i jaskrawe pozytywne kolory na których polecam się skupić,bo moim zdaniem spełnią swoją rolę,więc akurat tutaj jest to tylko i wyłącznie kwestia gustu,naszych upodobań.
    • 14 wpisy
    20 listopada 2014 21:56:11 CET
    Te  PROFIL GK LED to dobry pomysł. Tu jest jeden z przykładów zastosowania.  Moim zdaniem to całkiem nieżły pomysł na ożywienie salonu
    • 81 wpisy
    27 listopada 2014 13:32:20 CET
    Czasem oprócz koloru ścian wystarczy np dać kilka dodatków w odpowiednim stylu i już uzyskamy oczekiwany efekt,a ich szeroki wybór znajdziecie u nas,zapraszamy serdecznie.
    • 13 wpisy
    18 grudnia 2014 13:59:43 CET

    Ożywić salon można stosując odpowiedni dobór koloru. Ciekawie wygląda, gdy pojawi się dość dużo jasnego akcentu. 

     

     

    Jak widać na zdjeciu, w salonie dobrano kolor dywanu do żółtej bawry na narożniku. Całość wygląda bardzo ciekawie i zdecydowanie ożywia pomieszczenie. 

    • 13 wpisy
    8 stycznia 2015 20:55:17 CET

    Dla mnie tak samo ważną rolę w aranżacji wnętrza odgrywają meble oraz lampy. Dlatego jeśli cchecie niewielkim kosztem ożywić wnętrze to ja polecam zacząć od oświetlenia  i wybrać

    efekt super!
    • 1 wpisy
    16 stycznia 2015 10:26:28 CET

    Myślę że aby ożywić salon też warto pomyśleć o dobrym oświetleniu. Jak dla mnie kinkiety pasują do tego bardzo fajnie także pod względem dekoracyjnym. Polecam zobaczyć i porównać w różnych sklepach. Ja zastosowałem kinkiety u siebie w salonie kupione w sklepie internetowym Ampla.


    Ten wpis został zmieniony przez rjacek884 w 16 stycznia 2015 10:29:45 CET"

Szybka Odpowiedź