Forum Budowlane » Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa

Monitoring - jakie firmy?

    • 1 wpisy
    4 stycznia 2014 13:09:12 CET

    Witam, mieszkam w woj. lubelskie i mam dom, który chcę zabezpieczyć dobrym monitoringiem. W wyborze firmy ktora to zrobi na co powinienem zwrócić uwagę ?

    • 1 wpisy
    7 stycznia 2014 09:41:20 CET

    Zwracaj uwagę na realizacje jakie wykonała firma i certyfikaty które posiada - to jest dowód na wiarygodność.

     

     

    Z twego regionu np. Teletechnika-system albo Abaks

    moim zdaniem robią pozytywne wrażenie


    Ten wpis został zmieniony przez cezary10 w 7 stycznia 2014 09:42:57 CET"
    • 43 wpisy
    14 stycznia 2014 10:31:53 CET
    Witam kolegę "mpawel"
    Prosze o sprecyzowanie w jakiej miejscowości ma być realizacja systemu. Ze względu na prace w tej branży postaram sie kogoś polecić w niedalekiej okolicy.
    Dziękuję.
    • 1 wpisy
    20 listopada 2014 19:17:39 CET

    Warszawiakom i mieszkańcom okolic mogę polecić firmę mprmonitoring. Ceny są przystępne, dotrzymują terminów i wszystko działa bez zarzutu :)


    Ten wpis został zmieniony przez Poziomka90 w 20 listopada 2014 19:18:00 CET"
    • 43 wpisy
    21 listopada 2014 08:30:08 CET
    Dziękujemy "Poziomka90" za cenne informacje :) cieszę się ze dzielicie się Państwo swoim doświadczeniem. Zapraszam kolejnych użytkowników.

    Pozdrawiam
    • 6 wpisy
    12 marca 2015 10:16:06 CET
    Dobrą ofertę dla instalatorów monitoringu IP posiada polski sklep dmtrade- mają szeroki wybór, dobra jest marka Spacetronik, warto zwrócić uwagę na testery kamer, mierniki CCTV wyróżniają się na rynku w tym.
    • 323 wpisy
    15 lipca 2016 12:21:33 CEST
    Sprawdź dokładnie producenta JBP HD CAMERA tutaj masz jedną od nich: Po parametrach widać, że zdecydowanie jest to kamera na którą warto zwrócić uwagę. Mnie bardzo przekonała możliwość podglądu obrazu w każdym miejscu na ziemi np. ze smartphona.
    • 1132 wpisy
    12 sierpnia 2016 09:51:04 CEST
    Zgadzam się z poprzednikiem co do JBP HD Camera, a dodatkowo teraz pojawiły się jeszcze nowe modele kamer zewnętrznych. Wszystkie patrząc po specyfikacji świetnie wyposażone i dopracowane,a cena bardzo na plus
    • 585 wpisy
    24 lutego 2021 10:10:09 CET
    Wiesz co jak macie trochę czasu, to warto sprawdzić ofertę producenta Orllo u których będziecie mogli znaleźć naprawde dobre wersje jak zestaw 3 Kamer Zewnętrznych IP Wifi ORLLO CAMSET PRO 3+ z jakością obrazu Full HD, trybem nocnym, noi naprawde prostą obsługa aplikacji do ich zarządzania i podglądu obrazu :)

Szybka Odpowiedź