Forum Budowlane » Budowa i remont z Fachową Ekipą

Dobry architekt do projektu przebudowy domu, Katowice/okolice

    • 6 wpisy
    25 marca 2014 11:22:32 CET

    Kupiłem mieszkanie z lat 70 i chciałbym je permanentnie wyremontować. Po pierwsze podnieść piętro, do tego poważnie zastanawiam się nad nową kopertową więźbą dachową i doprojektowaniem tarasu za domem. Znajomy budowlaniec powiedział, że dom jest w dobrym stanie technicznymi i remont wchodzi w grę. Aczkolwiek potrzebuje sprawdzonego i sprawnego w działaniu architekta z Górnego Śląska(Katowice) bądź okolic który podejmie się takiego zadania. Jeśli ktokolwiek mógłby z tamtych stron polecić rzetelnego człowieka to byłbym wdzięczny. 

    • 31 wpisy
    25 marca 2014 17:35:57 CET

    Skontaktuj się z Dudą, prowadzi biuro na Mikołowskiej w Katowicach.

    Pomagał nam podczas przeprojektowywania i adaptacji domu.

    Aczkolwiek wydaje mi się, że z tego typu sytuacją też sobie bez problemu poradzi :)

    • 27 wpisy
    26 marca 2014 10:32:05 CET
    Zapytaj budowlańca, raczej na pewno bedzie mógł kogoś polecić..
    • 6 wpisy
    26 marca 2014 20:33:24 CET
    bigking napisał/a:
    Zapytaj budowlańca, raczej na pewno bedzie mógł kogoś polecić..

    No właśnie uwierz, że nie chciał. Powiedział, że to dosyć poważna praca i nie będzie w razie problemu za nikogo świecił oczyma.  

    • 6 wpisy
    26 marca 2014 20:35:00 CET
    kowal85 napisał/a:

    Skontaktuj się z Dudą, prowadzi biuro na Mikołowskiej w Katowicach.

    Pomagał nam podczas przeprojektowywania i adaptacji domu.

    Aczkolwiek wydaje mi się, że z tego typu sytuacją też sobie bez problemu poradzi :)


     

    Mógłbyś coś więcej. Jak kontakt, cenowo od metra i w ogóle?

     

    • 31 wpisy
    27 marca 2014 09:17:31 CET

    Kontakt w porządku, w końcu jak komukolwiek za coś płacisz to nie ma innej możliwości.

    Jeśli chodzi o ceny to ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć ponieważ uzależniona będzie od Twoich oczekiwań, ale z tego co pamiętam ale wyszło dosyć korzystnie.


    Najważniejsze jest to, że robił wszystko pod nas i nie grał nieomylnego.

    Poza tym mieliśmy tyle pytań i wątpliwości do tego co chcemy, że podziwiam za cierpliwość ;)

    • 3 wpisy
    22 lipca 2014 09:18:21 CEST

    opracowuję Projekty Budowlane przebudowy, rozbudowy, nadbudowy istniejacych obiektów budowlanych na terenie aglomeracji Śląskiej. Chętnie mogę pomóc. ŁUKASZ ŁADZIŃSKI ARCHITEKT , architekt IARP


    Ten wpis został zmieniony przez lukaszarch w 22 lipca 2014 09:20:41 CEST"
    • 3 wpisy
    14 sierpnia 2014 13:50:27 CEST

    Polecam zajrzeć na stronę biura projektowo-usługowego ERAN Marcina Raniowskiego


    Ten wpis został zmieniony przez czajkowa w 14 sierpnia 2014 13:51:22 CEST"
    • 1 wpisy
    22 sierpnia 2014 15:09:11 CEST
    Korzystałem z ich usług i jestem zadowolony ze współpracy! Byli bardzo pomocni zarówno na etapie projektów jak i realizacji.
    • 3 wpisy
    22 sierpnia 2014 15:41:39 CEST
    Donatello88
    czy możesz napisać o który projekt chodzi ? z tego co widzę na stronie ERAN to firma instalacyjna ! a p. Marcin Ranikowski nie posiada wymaganych uprawnień zawodowych do projektowania architektury. O co chodzi z tym wpisem ?
    • 3 wpisy
    19 sierpnia 2016 19:26:25 CEST

    Ja tez polecam Pana DUDE, nie miałam pojecia jak sie zabrac za budowe domu, swietnie nam doradził krok po kroku jak to ma wygladac. Na stronie ma tez fajny poradnik ktory projekt wybrac, jakie dokumenty trzeba miec itp.

    • 34 wpisy
    24 marca 2017 14:16:20 CET
    Hanlo Dom bardzo dobra firma maja swietnych fachowcow, postawia kazdy dom a jak ktos chce to sa domu na zamowienie z prefabrykatów montuja Ci dom na miejscu w 2-3 dni
    • 9 wpisy
    25 listopada 2017 10:27:21 CET
    Jeżeli szukasz dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmie się zarówno wykończeniem jak i budową Twojego domu to polecam zerknąć do nas, właśnie to jest naszą specjalizacją :)
    • 1 wpisy
    5 grudnia 2017 15:13:14 CET

    Mikołów leży blisko Katowic, dlatego sprawdź sobie firmę GIGAarchitekci. Korzystałam z ich usług i jestem pod wrażeniem. Zarówno podejścia do klienta jak i samego projektu.


    Ten wpis został zmieniony przez monika56 w 5 grudnia 2017 15:15:56 CET"
    • 9 wpisy
    9 grudnia 2017 12:39:10 CET
    Warto poszukać online, gdzie bez problemu znajdziesz szereg dobrych, ciekawych adresów jeżeli chodzi o pracownie architektoniczne.
    • 3 wpisy
    12 grudnia 2017 22:29:16 CET
    Zapraszam na stronkę wiele ciekawych projektów i wiele lat doświadczeń .
    • 1132 wpisy
    28 grudnia 2017 00:32:44 CET
    No to może poszukaj już gotowych projektów, jednak wiele zależy jaki masz na to przeznaczony budżet bo czasami można sobie pozwolić na indywidualnego architekta :)
    • 262 wpisy
    1 października 2018 23:27:22 CEST
    A może lepiej będzie kupić gotowy projekt, który też nie ukrywam będzie dużo tańszy nić tworzenie go indywidualnie z architektem.
    • 171 wpisy
    31 maja 2019 14:10:36 CEST
    Hmm ciężko powiedzieć, bo nie do końca się na tym znam. My wybraliśmy już gotowy projekt który wyszedł taniej i też praktycznie wpasował się w nasz styl.
    • 1132 wpisy
    1 lipca 2019 09:05:05 CEST
    A może lepiej wziąć gotowy, teraz tyle ich jest na rynku że ciężko stworzyć coś wyjątkowego.

Szybka Odpowiedź