Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

chroń swój napęd do bramy

    • 39 wpisy
    27 stycznia 2007 21:00:31 CET
    zabezpieczajcie automatyke do bramy bo później dziwnym trafem na bazarach się pojawjają za pół ceny.

    spawać nakrętki i zakładać ślepe tuleje bez szlifierki nie dadzą rady
    pilnować firmy przy montażach żeby to zrobili bo to ich obowiązek i wasz spokój w środku nocy.
    • 39 wpisy
    8 lutego 2007 15:12:24 CET
    Ja skorzystałem z gotowego rozwiązania. Mam faaca 740, do którego można dokupić specjalną klatkę. Psuje nieco wygląd, ale w końcu nie o to chodzi.
    • 39 wpisy
    8 lutego 2007 20:37:25 CET
    a po ile faac sprzedaje takie klatki i czy pasują one do nice
    • 39 wpisy
    13 lutego 2007 15:41:58 CET
    Nie pamiętam czy miałem ten punkt wyszczególniony na rachunku. Ale cenę powinno dać się sprawdzić na stronie faaca. Z dopasowaniem tego do Nice może być kłopot, bo o ile się mylę to obudowy mają różne.

    Z tego co wiem, to ci lepsi monterzy sami potrafią sklecić taką klatkę.
    Znam forum, na którym napewno kogoś takiego znajdziesz. Nie wiem tylko czy wolno mi tu polecać inne strony.
  • 20 kwietnia 2007 01:19:53 CEST
    Lepszym zabezpieczeniem niż klatka jest mimo wszystko zaspawanie śrub. To jednak dosyć duże utrudnienie przy ew. serwisie urządzenia.
    • 60 wpisy
    3 maja 2007 21:36:10 CEST
    najważniejsze aby utrudnić złodziejowi kradzież, jak zobaczy że jest klatka to dwa razy cymbał pomyśli zanim ruszy do ataku.A jak w ostatniej chwili stwierdzi że śruby są zaspawane to się może cymbał zemścić i uszkodzić automat.
    • 53 wpisy
    11 lipca 2019 13:28:21 CEST
    Instalacje alarmowe i systemy monitoringu ABAKS SYSTEM to najlepszy sposób ochrony nieruchomości przed włamaniem i napadem.

    Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń.

    Oferujemy profesjonalny dobór elementów systemu, bezpłatne analizy i konsultacje a także wycena oraz dojazd do klienta.

    Wejdź i zobacz co możemy Ci zaproponować.



Szybka Odpowiedź