Forum Budowlane » Kuchnie - wystrój i wyposażenie

    • 585 wpisy
    19 sierpnia 2016 13:33:15 CEST
    Albo biała farba i na pewno dobre oświetlenie
    • 61 wpisy
    10 października 2016 09:08:36 CEST

    zobacz sobie azzardo napewno dobierzesz tam oświetlenie do kuchni


    Ten wpis został zmieniony przez Tomasz11M w 10 października 2016 09:09:24 CEST"
    • 10 wpisy
    10 października 2016 11:25:57 CEST
    zgadzam się - jasne meble i dobre oświetlenie.
    • 67 wpisy
    3 kwietnia 2017 21:44:30 CEST
    lajlda napisał/a:

    Witam wszystkich, 

     

    przygotowuje sie do remontu kuchni i szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak ją wykończyć. Największy problem jest w tym, że jest to kuchnia północno-zachodnia (a więc ciemna przez większość dnia), jaśniej robi się około 17. 

    Kolejnym wyzwaniem jest relikt z zamierzchłych czasów w postaci kaflowej kuchni ( której kolory kafli są przeróżne, od musztardowego po brąz).

     

    Macie jakieś pomysły, porady, wskazówki jakich rozwiązań szukać na podłogę i ściany? 

     

    Pozdrawiam :)

     

     

    uuu rzeczywiście niezły orzech do zgryzienia, ja bym się poradziła specjalistów nam robiła kuchnie firma Lamix z Panem Robertem na czele także ich polecam z czystym sumieniem

    • 221 wpisy
    3 lipca 2017 08:59:35 CEST
    CIemna kuchnia jest moim zdaniem złym wyborem jak juz to zrobić na biel bądx jakoś dobrze oświetlić.
  • 12 lipca 2017 21:09:07 CEST

    Aby rozjaśnić kuchnię zainstalować można biały sufit napinany, który w przeciwieństwie do tradycyjnego, posiada efektowny połysk. Poza tym skrapla parę wodną na swojej powierzchni, nie zatrzymując jej. Jest to szczególnie ważne, gdyż w tym pomieszczeniu gotuje się.

    • 8 wpisy
    19 lipca 2017 16:05:33 CEST

    Ciemna kuchnia wcale nie musi być taka straszna. Wystarczy dobrać odpowiednio dodatki. 


    Ten wpis został zmieniony przez polkowska w 19 lipca 2017 16:05:56 CEST"
    • 12 wpisy
    24 sierpnia 2017 15:07:35 CEST
    Mi się szczerze nie podoba pomysł ciemnej kuchni. Za bardzo bym się czuł jak w jaskini. Preferuje jasne pełne życia pomieszczenia.
    • 136 wpisy
    4 września 2017 10:18:25 CEST

    Polecam kuchnię otwartą, w której centralny element stanowić będzie wyspa. Podłogę radzę wyłożyć ciemnymi, gresowymi płytami, natomiast część ścian pomalować na biało, a na części zainstalować panele przypominające drewno. Panele te mogą być również na wyspie, podobnie jak grzejnik.

    • 5 wpisy
    24 października 2017 12:41:31 CEST
    Zainstaluj kilka punktów świetlnych ew ledy na szafkach itp. polecam zajrzeć na stronkę lampunie pl posiadają spory asortyment lamp na pewno wybierzesz coś dla siebie. Polecam serdecznie
    • 12 wpisy
    13 listopada 2017 09:34:15 CET
    Jeżeli chodzi o kuchnię w ciemnych kolorach to tutaj z całą pewnością warto zadbać o to aby ja dodatkowo oświetlić i stworzyć kontrast kolorystyczny, w przeciwnym razie albo będzie ona zbyt mroczna albo monotonna.

Szybka Odpowiedź