Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

Kto naprawi dach w Krakowie?

    • 2 wpisy
    10 września 2014 15:33:35 CEST

    Jestem zarządcą pewnego budynku w Krakowie i pilnie potrzebuję informacji o SPRAWDZONEJ firmie, która naprawi dach i ma własne podnośniki koszowe. Nie ukrywam, że cena jest dla mnie chyba najważniejsza, ale wiadomo, ze partaczy nie chcę.

    • 1132 wpisy
    23 lutego 2016 20:43:21 CET
    Sprawdź certyfikowanych dekarzy Braas na stronie tam na pewno znajdziesz najlepszych dekarzy w Polsce :)
    • 230 wpisy
    26 lutego 2016 22:25:41 CET
    My korzystalismy w Warszawie i nie żałuję. Przeprowadziliśmy się pod miasto, więc niestety nie mielismy tam wielu znajomych. Na szczęscie byli certyfikowani dekarze Braas, którzy robotę zrobili super :)
    • 1132 wpisy
    3 stycznia 2019 01:07:19 CET
    Moje zdanie również się nie zmieniło, także jeśli już skorzystasz to daj nam znać na kogo postawiłeś i czy jednak byli to fachowcy od jednego z najlepszych producentów czyli Braas.
    • 262 wpisy
    24 stycznia 2020 12:35:46 CET
    Na pewno z pomocą odpowiedniego fachowcy i materiałów uda się go zrobić porządnie, dlatego ze swojej strony mogę spokojnie polecić Ci producenta Braas oraz ich dekarzy którzy dach z dachówką wykonują naprawdę na tip/top
    • 171 wpisy
    8 kwietnia 2020 19:47:13 CEST
    Podzielam pozytywną opinię zarówno jeśli chodzi o wybór dobrej jakości materiałów do wykonania dachu, ale również certyfikowanych dekarzy z oferty Braas.
    • 7 wpisy
    15 lipca 2020 15:08:32 CEST

    W Krakowie - tylko Franc-Deker. najlepsi specjaliści od dachów z blachy, papy i dachówek. Robili u mnie daszek nad wejściem, obróbki blacharskie i wszystko jest wykonane precyzyjnie.

Szybka Odpowiedź