Forum Budowlane » Ceramika Budowlana

    • 2 wpisy
    19 września 2014 14:54:10 CEST

    Dzien dobry. W którym sklepie najlepiej zakupić płytki do łazienki? Nie chcemy, żeby odpadły po roku, zależy nam na jakości. Czy sklep Ceramika Design na Karmelkowej cieszy się dobrą opinią? Ceny mają przyzwoite, ale jak z jakością?

    • 323 wpisy
    3 maja 2018 23:00:45 CEST
    Tutaj więcej zalezy od odpowiedniego materiału do ułożenia niż samej plytki :)
    • 10 wpisy
    22 września 2018 21:15:33 CEST
    A sami kładziecie płytki czy zlecacie to fachowcom? Właśnie jestem na etapie remontu i zastanawiam się ile mogę zrobić na własną ręką. Czy fugowanie jest ciężkie i jaki rodzaj najlepiej wybrać ?
    • 5 wpisy
    23 września 2018 16:03:13 CEST
    Nie jest to trudna robota, ale wymaga cierpliwości i przestrzegania kilku zasad. W tym przypadku najlepiej, gdybyś spojrzała w internecie na wideo jak to zrobić. Ale myślę, że w sklepie, czy to stacjonarnym czy internetowym, ktoś udzieli ci porady i instrukcji.
    • 6 wpisy
    23 września 2018 16:14:03 CEST
    Myślę że w dzisiejszych czasach fugowanie nie jest takie ciężko, w sumie aplikacja jest dość łatwa, materiały lepszej jakości, ale jak tu wyżej kolega napisał trzeba dużo cierpliwości, chociaż ja bym chyba się sam nie zdecydował :p

Szybka Odpowiedź