Forum Budowlane » Instalacje elektryczne

Instalacja elektryczna w Silce

    • 3 wpisy
    28 października 2014 15:55:11 CET

    Mam następujące pytanie, jutro miel u mnie wejść na budowę "elektrycy"

    Przyszli dzisiaj i zaczęli kuć bruzdy. Szef elektryków twierdzi, że inaczej się nie da. Kierownik budowy mówi, że absolutnie tak nie wolno i ich wywalił z budowy. Chce aby pokryli koszty naprawy, na co szef "elektryków" się nie zgadza, bo sami to naprawią. Czy mając w umowie zapis o pokryciu ewentualnych szkód mogę pogonić papraków i wziąć innego wykonawcę do naprawy czy muszę zgodzić się na ich poprawiactwo?


    Ten wpis został zmieniony przez maquis w 28 października 2014 15:56:14 CET"
  • 28 sierpnia 2015 20:32:17 CEST
    W oświetleniu liczy się przede wszystkim jakość i niezawodność. Obie są atutami produktów sklepu SPECLED. Doskonałe lampy NULAMP oraz listwy lub taśmy LED staną się ciekawym elementem dekoracyjnym wnętrz.
    • 23 wpisy
    29 sierpnia 2015 16:36:28 CEST
    Myślę, że możesz wziąć inną ekipę do napraw. Ten zapis w umowie jest prawdopodobnie formą zabezpieczenia, że jeżeli coś dani pracownicy zepsują to zobowiązani są to naprawić, ale to chyba Twoja wola czy im pozwolisz, czy zrezygnujesz. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości oświetleniu i profesjonalnej obsłudze, powinieneś zapoznać się z ofertą SPECLED. Na stronie sklepu jest wiele nowoczesnych i eleganckich oświetleń LED.

Szybka Odpowiedź