Forum Budowlane » Pokój dziecka - wystrój i wyposażenie

Grzejnik do pokoju dziecięcego

    • 6 wpisy
    26 kwietnia 2015 20:32:11 CEST

    Jaki typ grzejnika pokojowego najlepiej umieścić w pokoju dziecięcym? Co radzicie? Gdzie szukać więszego wyboru? W jakich cenach i jaka firma jest teraz dobra na rynku?

    • 1132 wpisy
    7 września 2015 07:22:04 CEST
    Może grzejnik dekoracyjny bądź konwerter ?
    • 1132 wpisy
    5 października 2015 19:34:40 CEST
    I jak co wybrałeś ? Jeżeli chodzi o firmę to zdecydownanie Kermi. Dlatego warto przejżeć ich ofertę, bo zapiera dech w piersiach :)
    • 585 wpisy
    19 listopada 2015 19:15:31 CET
    A ja natomiast moge podzielić zdanie poprzednika, bo co do Kermi to sie zgadzamy na pewno :) Dla mnie ich grzejniki dekoracyjne to istna magia. Nie wiedziałem, że są aż tak świetnie wykonywane. W porównaniu do zwykłych drabinek to niebo a ziemia :)
  • 5 czerwca 2017 11:18:14 CEST
    Do pokoju dziecinnego zdecydowanie polecamy grzejniki infrared.
    Ten system jest polecany dla pomieszczeń gdzie wymagany jest doskonały mikroklimat.
    Nasze grzejniki są bezpieczne , trwałe i ładne.
    Produkujemy grzejniki dekoracyjne z ceramicznym motywem graficznym wypalanym w temp 700'C
    • 9 wpisy
    9 czerwca 2017 12:34:17 CEST
    grzejniki aluminione i po sprawie
    • 136 wpisy
    4 września 2017 09:57:02 CEST

    Jeśli chodzi o grzejniki do pokojów dziecięcych powinny ogrzewać za pomocą elementu grzewczego z aluminium lub żeliwa, ewentualnie oleistego płynu (fluidu) grzewczego. Dzięki temu emitują łagodne ciepło, dbając przy tym o powietrze z odpowiednią wilgotnością.

     

    Przydatny jest także system ASP, który przeciwdziała cyrkulacji kurzu. Dzięki blokadzie termostatu, nasza pociecha nie zmieni ustawień urządzenia, a zaokrąglone kształty zminimalizują ryzyko urazów.

Szybka Odpowiedź