Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

Jaki stół do małego salonu?

  • 30 kwietnia 2015 15:03:18 CEST

    Macie jakieś pomysły na stół w małym salonie? Mam wielu znajomych, którzy często mnie odwiedzają więc szukam rozkładanego. Kilka propozycji już mam, ale ciągle szukam czegoś oryginalnego.

    • 6 wpisy
    15 maja 2015 11:46:16 CEST
    Widziałam gdzieś fajny stół, co prawda nie był rozkładany, ale super pomysł w małym salonie. Stół przymocowany był do ściany i gdy nie był używany pełnił funkcję obrazu. W razie potrzeby wystarczyło opuścić go w dół, wysunąć nogi i gotowe. Naprawdę oryginalna rzecz.
    • 1 wpisy
    3 lipca 2015 08:40:22 CEST
    W moim małym salonie zmieściło się coś takiego: Mieszkanie mamy urządzone w stylu Prowansji więc szukałam właśnie takiego pięknego stołu z szufladką. Jest duży, rodzinny – w sam raz na różne rodzinne i przyjacielskie okazje.
    • 58 wpisy
    13 sierpnia 2015 10:13:34 CEST
    To z tym obrazem dobre;) teraz coraz więcej można znaleźć takich ciekawych rozwiązań;)
    • 23 wpisy
    25 sierpnia 2015 16:37:38 CEST

    Dom mam urządzony w nowoczesnym i do tego minimalistycznym stylu. Szukałem oryginalnego stołu, który idealnie wpasuje się w wystrój. W końcu wybraliśmy stół od conmoto. Blat jest zrobiony z hpl i dzięki temu nie ma problemu z żadnymi plamami, wszystko wystarczy przetrzeć zwilżoną szmatką i jest czysto.

     

     

    • 1132 wpisy
    11 października 2015 11:24:32 CEST
    Całkiem ciekawy, ale wydaje sie bardzo niski. Jakich rozmiarów jest blat ???
    • 585 wpisy
    21 października 2017 21:37:27 CEST

    Moim zdaniem naprawdę wyjątkowy stół, który łączy w sobie jednocześnie wysokiej jakości drewno, ręczną robotę  oraz nowoczesny system podświetlenia to sprawdź stół Kasparo. Architekci zestawili w nim drewno, elementy żywicy , szkła i delikatnych diod LED, które pozwalają na  uzyskanie cudownego efektu płynącej rzeki . Ma wbudowany czujnik ruchu, dzięki czemu stół „ożywa” gdy w pobliżu znajduje się człowiek :)


    Ten wpis został zmieniony przez Wjtek432 w 21 października 2017 21:40:14 CEST"
    • 34 wpisy
    24 listopada 2017 09:08:34 CET
    Jeżeli salon faktycznie jest mały, to warto postawić też na mniejszy stół lub ławę, spokojnie może być szklana :)
    • 6 wpisy
    2 stycznia 2018 12:17:45 CET
    Do małego salonu to może szklany stół? Minusem są smugi, które ciężko się czyści, ale optycznie nie pochłania przestrzeni.
    • 136 wpisy
    5 marca 2018 13:52:38 CET

    Proponuję stolik nawiązujący do stylu z lat 60-70-tych, który wykonano z jasnego drewna. Do tego sofa obita tkaniną w szarym kolorze. Kontrastem dla tych jasnych barw, będzie jedna ze ścian w intensywnej, niebieskiej barwie, na której kontrastował będzie grzejnik.

    • 23 wpisy
    8 marca 2018 10:25:36 CET
    Jeżeli salon faktycznie jest mały, to proponuję wybrać również ten mniejszy stolik kawowy, akurat na znajdziecie szeroki wybór, warto zerknąć :)

Szybka Odpowiedź