Forum Budowlane » Instalacje wodno-kanalizacyjne

Rybnik-sprawdzony wykonawca do instalacja centralnego ogrzewania

    • 6 wpisy
    24 maja 2015 19:35:31 CEST

    Dajcie mi namiar na sprawdzonego instalatora z Rybnika, który mógłbym wymienić i doradzić odnośnie instalacji CO (piec,grzejniki, rury) Chodzi mi nie tylko o wymianę elementów ale także o rozprowadzenie nowej instalacji bo z tą,która jest teraz mam problemy. Co jakiś czas w sezonie grzewczym zagotowuje się woda i mam niezły ambaras, oczywiście nie wspominając o innych problemach..

    • 31 wpisy
    25 maja 2015 08:16:03 CEST
    skapaw napisał/a:

    Dajcie mi namiar na sprawdzonego instalatora z Rybnika, który mógłbym wymienić i doradzić odnośnie instalacji CO (piec,grzejniki, rury) Chodzi mi nie tylko o wymianę elementów ale także o rozprowadzenie nowej instalacji bo z tą,która jest teraz mam problemy. Co jakiś czas w sezonie grzewczym zagotowuje się woda i mam niezły ambaras, oczywiście nie wspominając o innych problemach..

     

    W tamtym roku szukałem fachowca w tym samym terenie i ktoś polecił mi

    PGB System. Aczkolwiek nie byłem do końca przekonany.

    Chciałem namiar na specjalistę typowo od montażu pomp ciepła a oni zajmują się kompleksowo montażem wszelakiego ogrzewania.

    Jednakże po rozmowie z panem Jackiem i dokładnym wytłumaczeniu mi co i jak w końcu się zgodziłem.

    Jedyne co mogę powiedzieć,to to że drugi raz znowu skorzystałbym z ich usług.

    • 6 wpisy
    25 maja 2015 20:07:34 CEST

    A potrafią doradzić i dać wybór? Rozmawiałem już z dwoma hydraulikami i niby mówią że można wybrać to albo tamto jednak do końca sami nie chcą powiedzieć o by wybrali.


    Ten wpis został zmieniony przez skapaw w 25 maja 2015 20:07:54 CEST"
    • 31 wpisy
    25 maja 2015 22:32:18 CEST
    skapaw napisał/a:

    A potrafią doradzić i dać wybór? Rozmawiałem już z dwoma hydraulikami i niby mówią że można wybrać to albo tamto jednak do końca sami nie chcą powiedzieć o by wybrali.

    Potrafią, co to byłaby za ekipa,która nie potrafi doradzić ;)

    Jednak że ja już byłem zdecydowany bo niedawno wybudowałem dobrze ocieplony dom ze wszystkim standardami, co daje minimalne straty ciepła i mogłem sobie pozwolić na droższy ale wygodniejsze sposób ogrzewania. Potrzebowałem tylko pomocy przy dobrze sprzętu itp.

    Ważną kwestią jest też to, że nie było żadnego gdybania.

    Gość po prostu przyjechał obejrzeć mieszkanie, wypytał czy mamy już jakąkolwiek orientacje w tym co chcemy, zobaczył plany i wtedy rozmawialiśmy. A uwierz, że byli hydraulicy, którzy na siłę próbowali mnie do czegoś przekonać, nie pytając nawet o moje zdanie.

    • 6 wpisy
    28 maja 2015 19:51:00 CEST
    Dzięki za za informacje, jeszcze się do nich odezwę. Mam też jeszcze jedną ekipę nagraną, więc jak pogadamy ze wszystkimi to dopiero wtedy będę decydował.
    • 597 wpisy
    15 czerwca 2015 15:46:19 CEST
    Jak wpiszesz że w Rybniku lub okolicach potrzebujesz hydraulika zaraz się pojawi ta firma - śmierdzi samoreklamą aż po pomoże czuć.
    • 31 wpisy
    15 czerwca 2015 21:30:23 CEST

    Bolesław jeśli masz jakiś problem to zapraszam do mnie do domu, chyba ze nie chcesz przyjechać to wrzucę zdjęcia instalacji :)

    Nie rozumiem Cię bo z tego co widzę, to robisz sobie reklame praktycznie pod każdym wątkiem na forum, a jak ktoś poleci kogoś dobrego ze śląska zajmującego się tym co Ty to od razu go obrażasz.

    Nie wiem czy jestes dobrym fachowcem ale nie skorzystałem z Ciebie bo ktoś polecił mi PGB System i nie żałuję.

    Tak jak pisałem wyżej drugi raz znowu skorzystałbym z ich usług, dlatego pogódź się, że nie jesteś sam. 


    Ten wpis został zmieniony przez kowal85 w 15 czerwca 2015 21:31:14 CEST"
    • 597 wpisy
    16 czerwca 2015 23:25:44 CEST
    Ja dawno się z tym pogodziłem. Ale patrząc na twoje wpisy można śmiało stwierdzić że każdy z nich zawiera reklamę CZEGOŚ. Więc stawiam tezę że działasz na zlecenia. Na allegro jeden post kosztuje 0,30zł więc zakłada się kilka profili pyta się o jedno i odpowiada na drugi dzień i tak w kółko. Niestety nie jestem Adminem na tym forum ale daję radę na innym ukracać takie postępowanie.
    Pozdrawiam Jacusia.

Szybka Odpowiedź