Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

pomysł na łazienkę

    • 9 wpisy
    29 lipca 2015 23:10:08 CEST

    właśnie dostałem do rozdysponowania pieniążka i postanowiłem zrobić generalny remont mieszkania. o ile mam z żoną pomysły jako takie na kuchnię czy salon, to pozostaje mi jeszcze łazienka w której jakoś nie może odnaleźć inspiracji. może powiecie jak zrobić jakąś mniej standardową łazienkę niż wszyscy mają?


    Ten wpis został zmieniony przez gutoslaw w 29 lipca 2015 23:11:37 CEST"
    • 136 wpisy
    30 lipca 2015 21:44:36 CEST

    Proponuję, aby podłoga i większość ścian była biała, natomiast dla kontrastu jedna w kolorze ciemno bordowym. Właśnie na niej zamocować można grzejnik łazienkowy Tatou Bains, który będzie kontrastował. Aby uzyskać stylistykę minimalistyczną, zamiast płytek, warto skorzystać z posadzki żywicznej na podłodze, jak i specjalnej farby na ściany. Do tego kabina bez brodzika typu walk-in i białe meble z połyskowymi frontami.

    • 9 wpisy
    31 lipca 2015 02:38:36 CEST
    prysznice typu walk-in bardzo mi się podobają, jak będę remont robił to też na taki się zdecyduję;)
    • 9 wpisy
    31 lipca 2015 16:41:14 CEST
    własnie nie wiedziałem jak się nazywa takie prysznice ale strasznie mi się podobają, bardoz popularne są w skandynawi i tam się z nimi spotkałem naprawdę świetne rozwiązanie. co do tej farby to bardoz dobrze to wygląda chociaż zmieniłbym tonację bo czerwieni unikam i bordo, żona też nei lubi. tylko tyle co na podłogę raczej płytki, gres jakis nieślizgający się. muszę się poważnie zastanowić bo pierwsza propozyycja i bardoz mi się spodobała, może ktoś jeszcze?
    • 9 wpisy
    8 sierpnia 2015 22:26:45 CEST
    najwiecej inspiracji znajdziesz w katalogach na przykład od ikei albo na stronach inernetowych dla projektantów wnetrz, w sumei bardziej amerykańskie bym obstawiał, bo tam wszystko jest wcześniej.
    • 12 wpisy
    22 sierpnia 2015 03:35:50 CEST

    właściwie mi najbardziej się podobają te drewnianopodobne ale to ciężko w łazience zrobić żeby dobrze wyglądał... może coś takiego? tanigres pl/media/ph/meissen/ z antypoślizgowych wprawdzie nie jednolite ale też nie przesadzone kolor neutralny


    Ten wpis został zmieniony przez Utar w 22 sierpnia 2015 03:38:06 CEST"
    • 9 wpisy
    22 sierpnia 2015 08:31:36 CEST
    trochę pomija to założenie kontrastujących kolorów, bo to taki piaskowy kolorek ale faktycznie do łazienki odpowiedni. nie bardzo mogę się zdecydować bo to taki za neutralny kolor. skąd masz ten link @Utar?
    • 12 wpisy
    22 sierpnia 2015 09:48:23 CEST
    wiesz co jakiś czas temu kupowałem u nich płytki i że mają duży wybór ale jednak nie wszsytko to sprawdzam u nich żeby móc to kupić w razie czego bo maja czasem niektóre modele za bezcen. jak będę sprawdzać gdzie indziej t nikłe szanse że to znajdę u nich więc tego nie robię
    • 9 wpisy
    22 sierpnia 2015 12:38:01 CEST
    A ja to w Mrzezinie mieszkam bardziej na północ od Gdyni na hel, więc mi to niestety nie po drodze taki dojazd za płytkami bo więcej chyba by na paliwo się wydało niż upust był.
    • 12 wpisy
    22 sierpnia 2015 14:35:43 CEST
    może do tego pierwotnego sklepu tak ale teraz w Redzie oddział mają a to dość blisko naszego rejonu, bo też mieszkam przy gdyni tylko że w innym kierunku
    • 2 wpisy
    25 sierpnia 2015 21:50:18 CEST
    ja fajne aranżacje widziałam na - ciekawe i takie że można je zastosować w niemal każdej lazience!
    • 5 wpisy
    27 sierpnia 2015 19:18:35 CEST
    Ciekawe pomysły, ale na jedną rzecz muszę zwórcić uwagę. Jeśli łazienka jest mała, to ten bardziej złożone kompozycje kolorystyczne mogę się nie spradzić. Dlatego wiele osób decyduje się na bezpieczną biel - i to nie ważne, czy malując, czy kładąc kafelki.
    • 1132 wpisy
    17 września 2015 07:00:38 CEST
    Według mnie idealne połączenie koloru ścian z białymi płytkami. Tylko ja do tego wybrałbym grzejnik dekoracyjny Pateo od Kermi. Wydaje mi się, że o wiele lepiej pasowałby właśnie w takiej aranżacji :)
    • 42 wpisy
    17 września 2015 11:21:57 CEST

    Urządzenie łazienki to nie taka prosta sprawa. To zlezy jeszcze od pomieszczenia. Wiadomo w wiekszym pomieszczeniu mozna bardzj pofantazjowac ze stylistyką. Jesli chodzi o mebelki to jak najbardziej polecam ten sklep: Praktycznie w kązdym produkcie jest dodatkowo zdjęcie z przykładową aranżacją. Także mozna się zainspirować! :)

    • 42 wpisy
    17 września 2015 11:23:01 CEST
    Urządzenie łazienki to nie taka prosta sprawa. To zlezy jeszcze od pomieszczenia. Wiadomo w wiekszym pomieszczeniu mozna bardzj pofantazjowac ze stylistyką. Jesli chodzi o mebelki to jak najbardziej polecam ten sklep: Praktycznie w kązdym produkcie jest dodatkowo zdjęcie z przykładową aranżacją. Także mozna się zainspirować! :)
    • 8 wpisy
    5 stycznia 2016 16:53:49 CET
    Moja łazienka przeszła gruntowny remont. Aby móc funkcjonalnie i nowocześnie urządzić łazienkę, skorzystałam z możliwości wykonania umywalki jak również wanny specjalnie na wymiar. Pozwoliło mi to zaoszczędzić sporo miejsca w łazience nie tracąc na wizualnej estetyce.
  • R D
    • 39 wpisy
    26 stycznia 2016 20:35:55 CET
    Ale masz w jakimś oryginalnym kształcie.
    • 31 wpisy
    29 stycznia 2016 16:47:33 CET
    rudzik napisał/a:
    Ale masz w jakimś oryginalnym kształcie.

    No właśnie - jaki kształt? :) Ja ostatnio widziałam taką w formie misy - przpominała coś między liściem a muszą! Nawet ciężko mi to opisać, ale wyglądało cudownie :) tylko cena trochę przerażająca... Czy z takimi na wymiar jest tak samo?

    • 11 wpisy
    5 lutego 2016 10:26:12 CET
    Polecam przeglądnąć różnego rodzaju fora i blogi, tam znajdziesz dużo inspiracji. Aż za dużo :)
    • 613 wpisy
    29 marca 2016 23:20:21 CEST
    Również katalogi w sklepach budowlanych :)
    • 28 wpisy
    18 kwietnia 2016 15:45:51 CEST
    Można podkraść pare katalogów i se obejrzeć :)))
    • 81 wpisy
    13 czerwca 2016 10:56:18 CEST
    Na forach mamy szereg ciekawych inspiracji odnośnie tego w jaki sposób urządzić łazienkę,wyposażyć ją. Warto szukać także w dobrych sklepach internetowych,gdzie teraz jest cały szereg promocji i rabatów np na akcesoria do wyposażenia łazienki.
    • 15 wpisy
    5 października 2016 15:38:23 CEST
    Ostatnio bardzo modnym materiałem jest beton architektoniczny. W łazience na ściany czy podłogi sprawdzi się idealnie. Warto wybrać ten naturalny bez zawartości sztucznych włókien. Najlepszy beton architektoniczny na rynku oferuje Luxum. Bogata kolorystyka i wiele formatów płyt pozwoli na idealne dopasowanie płyt do wnętrza łazienki.


    • 12 wpisy
    5 października 2016 15:52:07 CEST

    Polecam, dostępny w naszym e-sklepie, komplet mebli łazienkowych na wysoki połysk Evo-L Black, który składa się z szafek wiszących, lustra i umywalki. Ich fronty i korpus wykonano z płyty laminowanej, natomiast obrzeża zabezpieczono PCV.

  • 22 grudnia 2016 16:09:46 CET

    Łazienka jest chyba najtrudniejszym miejscem, jeżeli chodzi o sufit. Problemem jest nie tylko stała obecność wilgoci, ale także ryzyko zalania przez sąsiadów. Technologia sufitów napinanych, na szczęście radzi sobie doskonale z tak trudnym środowiskiem.

Szybka Odpowiedź