Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

Bramy segmentowe i automatyka

    • 1132 wpisy
    3 kwietnia 2016 10:42:19 CEST

    Witam forumowiczów ! :) Szukam producenta bram garażowych od razu z autmatyką, ponieważ właśnie kończymy garaż no i trzeba coś porządnego na lata wybrać. Stąd pytanie, czy macie jakiś sprawdzone firmy, które jednocześnie będą w stanie zamontować swoje produkty ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

    • 585 wpisy
    3 kwietnia 2016 10:52:26 CEST

    Sprawdż Bram-bud. Wiem, że wykonują bramy właśnie na wymiar i od razu jest mozliwośc montażu na terenie całej Polski. U mojej siostry ostatnio wykonywali i zrobili to bardzo fachowo. Można wybrać z 4 wzorów przetłoczeń, brama też jest ciepła i o grubość aż 40mm. Wypełniona jest niepalną bezfreonową pianką poliuretanową. Oby dalej tak dobrze się trzymała :)


    Ten wpis został zmieniony przez Wjtek432 w 3 kwietnia 2016 10:53:42 CEST"
    • 323 wpisy
    4 kwietnia 2016 20:06:46 CEST
    Zgadzam się bardzo fachowa firma. Wypełniłem "Formularz wyceny" do bramy przemysłowej i bardzo szybko dostałem odpowiedzieć i bardzo dobrze dobraną pode mnie ofertę. Realizacje wykoanli w dobrym czasie wszystko pasowało idealnie i tak jest do dziś. Jeszcze mam rok gwarancji ( z 2 lat które otrzymałem) ale wydaje mi sie, że raczej nie będe jej używał :)
    • 230 wpisy
    11 kwietnia 2016 22:37:01 CEST
    Specjalnie zapytałam męża o producenta bram garażowych, który wykonywał ostatnio u mojej siostry bramę i była to odpowiedź Bram-Bud. Wizalnie brama wygląda świetnie to że jestem kobietą ma dla mnie ogromne znaczenie. Przetłoczenia również świetnie wyglądają. Automatyka również śmiga bardzo ładnie, także wydaje mi się ok :)
    • 30 wpisy
    12 kwietnia 2016 20:05:31 CEST
    Mi było dane skorzystac z ich usług przy montazu automatyki,, którą wybrałem własnie z ich oferty. Do klienta podchodzą bardzo profesjonalnie wszystko ładie dobrane i spasowane Emotikon smile
    • 1 wpisy
    26 lipca 2016 13:27:24 CEST
    Witam. Obecnie bardzo dobrą opinią cieszy się firma NICE. Posiada w swoim asortymencie pełną automatykę do bram garażowych i rolet. Jeśli dopiero zaczynasz temat to warto wybrać jednego producenta do obu systemów co ułatwi Ci korzystanie np z jednego pilota. Na stronie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz w tym temacie.
    • 2 wpisy
    14 listopada 2016 10:14:06 CET
    A sprawdz może bramy od verdoor Ci sie spodobaja. Moj brat i ja je mamy, jakosciowo sa bardzo solidnie wykonane, prezentuja sie bardzo ladnie no i izolacje maja konkretna.
    • 10 wpisy
    15 lutego 2018 08:41:10 CET
    A co powiecie o bramach samonośnych, polecacie ? Bo ja jak najbardziej, to wygodne i praktyczne rozwiązanie które warto brać pod uwagę.
  • 14 kwietnia 2019 15:44:17 CEST
    Znam NICE ale zdecydowanie polecam rozejrzenie się za firmą BFT - mają często lepsze wyposażenie niż NICE i dużo funkcji, które po prostu ułatwiają korzystanie z bramy, a także jej diagnostykę i serwis.
    • 53 wpisy
    11 lipca 2019 13:26:36 CEST
    Instalacje alarmowe i systemy monitoringu ABAKS SYSTEM to najlepszy sposób ochrony nieruchomości przed włamaniem i napadem.

    Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu elektronicznych systemów zabezpieczeń.

    Oferujemy profesjonalny dobór elementów systemu, bezpłatne analizy i konsultacje a także wycena oraz dojazd do klienta.

    Wejdź i zobacz co możemy Ci zaproponować.



    • 7 wpisy
    10 grudnia 2019 12:35:29 CET
    U nas na osiedlu domków rządzi jedna marka - zainstalował pierwszy sąsiad, wszyscy widzieli że działa sprawnie i też kupili :D Są to napędy Maxgate - różne rozwiązania, przesuwne, uchylne - zobacz sobie sklep JB Partner, mają ich dystrybucje

Szybka Odpowiedź