Forum Budowlane » Polecane firmy wykonawcze

Opinie o firmach budowlanych, oceń fachowców

    • 1 wpisy
    17 maja 2016 15:11:11 CEST

    Zapraszamy na nową stronę Oceń Fachowca (ocen - fachowca .pl) . Przeczytaj opinie na temat firm budowlanych w Twoim regionie. Korzystałeś z usług malarza, hydraulika bądź firmy budowlanej? Dodaj swoją opinie o nim. Poleć innym solidnych fachowców. Ostrzeż przed nieuczciwymi fachowcami.
    Zapraszamy,
    ocen - fachowca .pl


    Ten wpis został zmieniony przez ocenfachowca w 17 maja 2016 15:11:52 CEST"
    • 67 wpisy
    17 czerwca 2016 07:25:19 CEST
    No na pewno godna polecenia jest DD PROEJKT z Krakowa, więc już tam wchodzę ;)
  • 20 czerwca 2017 09:22:00 CEST

    Witam.

     

    Polecamy się na pełnienie funkcji Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru lub odbiór budynku. Doradzimy Państwu, które etapy budowy warto skontrolować oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości techniczne.

     

    Koszty uzależnione są od rodzaju usługi oraz wielkości inwestycji. Jestem na głównych etapach budowy: . fundamenty, konstrukcja stropu, konstrukcja wieńca, konstrukcja dachu. Podczas wizyt kontroluje prowadzone prace i wypełniam dziennik budowy. Doradztwo techniczne w cenie nadzoru.

    Oferujemy usługi:
    - kierownik budowy;
    - inspektor nadzoru inwestorskiego;
    - przeglądy techniczne obiektów budowlanych (kontrole okresowe) roczne, półroczne i pięcioletnie;
    - ekspertyzy techniczne, opinie i oceny techniczne obiektów budowlanych;
    - świadectwa charakterystyki energetycznej;
    - odbiory budynków i mieszkań;
    - doradztwo techniczne;
    - kosztorysy;
    - legalizacje samowoli budowlanych;
    - inwentaryzacje;
    - badania kamerą termowizyjną.

     

    W przypadku zainteresowania proszę o kontakt:
    mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412.
    @

    Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie

     

    Pozdrawiam,                
    Mirosław Kruczyński

    • 1 wpisy
    23 czerwca 2017 21:59:45 CEST

    Ja mogę szczerze polecić . Wykańczaliśmy mieszkanie będąc poza Polską :) Wszystko wykończone po naszej myśli i w odpowiednim dla nas standardzie i stylu.


    Ten wpis został zmieniony przez karola2137 w 23 czerwca 2017 22:00:22 CEST"
  • 5 lutego 2018 14:08:37 CET
    Akurat jeżeli chodzi o dobre i godne zaufania firmy to polecam zerknąć do nas na Studniarz, pomożemy wykonać studnię głebinową, zapraszamy :)
    • 1 wpisy
    10 marca 2018 14:05:25 CET

    Jeśli chodzi o firmy zajmujące się przeglądami budowlanymi w Krakowie to mogę polecić p.Górkę Sprawnie przeprowadzony przegląd instalacji elektrycznej i sanitarnej - dla mnie jak najbardziej na plus


    Ten wpis został zmieniony przez bart54 w 10 marca 2018 14:06:25 CET"
    • 5 wpisy
    19 lipca 2018 16:48:27 CEST

    Jeśli chodzi o firmy spedycyjne, zajmujące się też transportem i wszystkim co tego dotyczy, to ja polecam BitLogistics z Gdyni  :)


    Ten wpis został zmieniony przez rosina w 19 lipca 2018 16:48:45 CEST"

Szybka Odpowiedź