Forum Budowlane » Bramy i ogrodzenia

    • 221 wpisy
    10 grudnia 2018 21:33:46 CET
    Wiesz co my akurat zdecydowaliśmy się na wybór pięknych elementów Rotterdam które zaskakują zarówno wykończeniem, trwałością oraz łatwością w montażu. Dzięki temu też mamy całkowitą prywatność i zapewnione bezpieczeństwo na czym zależało nam szczególnie.
    • 585 wpisy
    9 kwietnia 2019 13:13:23 CEST
    Zgadzam się, że jeżeli chcecie mieć ogrodzenie które zapewni wam pełne bezpieczeństwo oraz prywatność to tutaj elementy Gardeo są świetną opcją również pod względem możliwości wyboru modeli oraz kolorów. Robią kawał bardzo dobrej pracy tworząc tak piękne rozwiązania na długie lata jednocześnie zapewniając pełną prywatność i bezpieczeństwo.
    • 262 wpisy
    20 kwietnia 2019 17:12:10 CEST
    No jeżeli chodzi o ogrodzenie działki na której mamy swój dom to warto zadbać o to aby było piękne i trwale przez długie lata. Dlatego zdecydowanie polecam zajrzeć do ogrodzeń jakie stworzył Pozbruk.
    • 230 wpisy
    30 kwietnia 2019 08:49:28 CEST
    Od frontu moim zdaniem warto wybrać coś wyjątkowego jak np. ogrodzenie wykonane z elementów Gardeo nie wymagających dolewania, czy dozbrajania. Można je tez połączyć z metalowymi przęsłami jak proponuje Pozbruk w swojej ofercie np. przy Amsterdam, Oslo, czy Rotterdam.
    • 230 wpisy
    30 kwietnia 2019 08:50:21 CEST
    Od frontu moim zdaniem warto wybrać coś wyjątkowego jak np. ogrodzenie wykonane z elementów Gardeo nie wymagających dolewania, czy dozbrajania. Można je tez połączyć z metalowymi przęsłami jak proponuje Pozbruk w swojej ofercie np. przy Amsterdam, Oslo, czy Rotterdam.
    • 221 wpisy
    31 maja 2019 14:50:27 CEST
    Pierwszy raz słyszę ale wydaje mi się to dość słabe rozwiązanie, dlatego ja wolałem wybrać ogrodzenia raz ale na długie lata i dlatego zdecydowałem się na mur samonośny Amsterdam Pozbruk w połączeniu z rzadko umiejscowionymi przęsłami.
    • 4 wpisy
    8 lipca 2020 18:54:39 CEST
    Proponuję rozwiązanie naturalne, czyli granitowy kamień murowy. Są różne kształty i wymiary. My zamówiliśmy w Pakalu kamień na ogrodzenie i kostkę brukową. Firma jest z okolic Strzegomia, więc ceny są dobre.

Szybka Odpowiedź