Forum Budowlane » Systemy alarmowe i telewizja przemysłowa

Monitoring domu - Jb Partner ?

    • 613 wpisy
    1 lipca 2016 14:38:53 CEST

    Witam forumowiczów :)

    Poszukuję profesjonalnego monitoringu do moejgo domu na zewnątrz. Rozważam ze względu na dobre oceny ofertę sklepu JB Parnter, bo mają dokłądnie to czego szukam w calkiem przystępnej cenie. Czy macie może jakieś doświadczenie albo porady czym sie kierowac przy wyborze ?

    Dzięki :)

    • 323 wpisy
    1 lipca 2016 14:48:33 CEST
    Cześć, a chodzi Ci o konkretny model z oferty JB Partner czy jeszcze nie podjąłeś ostatecznej decyzji ? Trochę siedziałem w kamerach, ponieważ pracowałem przy ich montażu. Według mnie najlepsza zewnętrzna kamera to IP P2P obrotowa. Ma w sobie chyba wszystkie zalety tryb nocny, obserwacja całego otoczenia i bezprzewodowe połączenie Wifi. Na prawdę bezawaryjny sprzęcior
    • 1132 wpisy
    2 lipca 2016 16:58:57 CEST

    Kamery wewnętrzne również są na bardzo wysokim poziomie. My na wszelki wypadek kupiliśmy czujnik dymu z ukrytą kamerą, aby jednak złodziej nie zobacz jej od razu i nie usunął. Posiada dodatkową detekcję ruchu. Podglądać obraz możemy z każdego miejsca, ponieważ współpracuje nawet z androidem. Mogę, więc polecić JB Partner


    Ten wpis został zmieniony przez Jaro54 w 2 lipca 2016 16:59:56 CEST"
    • 230 wpisy
    4 lipca 2016 16:50:45 CEST
    Zgadzam się ogólnie sklep jest jak najbardziej na duży plus. Co do monitoringu zewnętrznego mamy cztery bezprzewodowe IP z diodami. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Bardzo dobrze wszystko widać zarówno w dzień jak i nocy, ma 2 Diody HighPower IR, wodoszczelna z detekcją ruchu. No ja jestem z niej zadowolona.
    • 585 wpisy
    6 lipca 2016 21:03:53 CEST
    My w salonie mamy kamerę w zegarku i właśnie ze sklepu stacjonarnego JB Partner w Łodzi . Ze względu, że duzo podróżujemy i nie ma nas sporo w domu to postanowiliśmy być zabezpieczeni w taki sposób. Na prawdę ciężko zauważyć ją a mamy stały podgląd przez Smartphone. Jego ogromną zaletą jest także wbudowany detektor ruchu więc mamy pewność, że nikt Nam się nie wkradł. Super sprawa
    • 53 wpisy
    19 lipca 2019 10:24:03 CEST
    Instalacje alarmowe i systemy monitoringu ABAKS SYSTEM to najlepszy sposób ochrony nieruchomości przed włamaniem i obiekty cechują się większym bezpieczeństwem mienia. Już sama informacja o tym, iż obiekt jest monitorowany może odstraszyć potencjalnego włamywacza. Zachęcam do odwiedzenia strony abaks-system każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Szybka Odpowiedź