Forum Budowlane » Izolacje budynku - FORUM EKSPERCKIE: zadaj pytanie

Zaprawa uszczelniająca do balkonów i tarasów

    • 613 wpisy
    7 lipca 2016 19:28:57 CEST

    Witam forumowiczów potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ poszukuję jak widać w tytule zaprawy uszczelniającej, która również pozowliła by zamaskować pęknięcia. Znalazlem jak na razie tylko jeden konkretny produkt to System izolacyjny Water Block. Liczę na Waszą pomoc. Pozdrawiam :)

    • 323 wpisy
    7 lipca 2016 19:59:59 CEST
    Słyszałem już parę fajnych opinii na temat materiałów oraz działań WaterBlock postanowiliśmy, więc zrobić tarasu w Ich izolacji i zdecydowanie widać tą różnice niż przy standardowych rozwiązaniach. Jednak nowe rozwiązania, które stosują są poziom albo i kilka wyżej od klasyki.
    • 1132 wpisy
    9 lipca 2016 20:32:21 CEST
    Jakoś kilka miesięcy temu ekipa budowlana u sąsiada wykonywała uszczelnienia przecieków w garażu na poziomie -1. Pytałem w jaki sposób było to robione. Podobno poprzez zastosowanie iniekcji żywicznej oraz izolacji WaterBlock. A ten temat przypomniał mi to i zapytałem jak to wygląda na stan obecny. Mówi, że wszystko w najlepszym porządku. Nie widać nawet najmniejszych zmian na gorsze.
    • 585 wpisy
    13 lipca 2016 18:55:22 CEST
    Jak najbardziej Sebekk54. W Systemie Water Block robiliśmy całkiem spory taras. Zadziałał tak świetnie w miejscach, gdzie inne nie dawały rady, że teraz coraz częściej wykorzystujemy go przy pracach hydroizolacji tarasów i balkonów. Jeżeli masz taką możliwość to jak najbardziej bierz :)
    • 230 wpisy
    19 lipca 2016 11:27:29 CEST
    My na balkonie stosowaliśmy właśnie System Izolacyjny WaterBlock czego wcześniej nie próbowaliśmy to kończyło się fiaskiem dopiero tutaj dało 100% efekt i mąż już umawia się na hydroizolację tarasu, gdy zakończą się wszystkie podstawowe prace.
    • 29 wpisy
    23 lipca 2016 17:49:41 CEST
    Ktoś wyżej wspomniał o iniekcji żywicznej. Możliwe że w charakterze uszczelniacza sprawdziłby się klej szwajcarskiej marki Mungo, na przykład MiT SE PLUS. Z tego co wiem produkt jest na bazie żywicy vinylestrowej i ma szerokie zastosowanie w budownictwie.

Szybka Odpowiedź