Forum Budowlane » Budowa i remont z Fachową Ekipą

Osuszanie Ścian - Akma

    • 613 wpisy
    15 października 2016 16:26:12 CEST

    Witam! Mam ogromny problem z wilgocia na ścianach. Słyszałem, że Akma bardzo dobrze sobie z tym poradzi. Jestem z wojwództwa Łódzkiego myslicie, że to dobry trop ? 

    • 1132 wpisy
    20 października 2016 17:44:05 CEST
    Powiem Ci, że stoisz przed bardzo dobrym wyborem. Maja bardzo dobrych fachowców i od razu widać, że robią to z ogromną dokładnością. Oxydtron Nanocement na, którym pracują super wnika w strukturę betonu i w 100% zamyka dostęp dla wody. Zobaczymy jak będzie po kolejnej zimie. Na ten moment wszystko gra :)
    • 323 wpisy
    22 października 2016 12:00:55 CEST
    Jak najbardziej jest to dobry wybór ze względu na wysoką jakość świadczonych przez nich usług. Wykonywali dla moich znajomych izolację poziomą zewnętrzną oraz działowych ścian domu, ponieważ u nich wody gruntowe na prawdę podchodziły wysoko. Dodatkowo ich zapraw Oxydtron Nanocement znacznie zmniejsza przenikanie ciepła przez ściany budynków powodując akumulację.
    • 585 wpisy
    24 października 2016 15:34:56 CEST
    U nas robili w magazynie i kotłowni izolację pionową oraz hydroizolację kotłowni. Powoli zaczynało się juz wszystko sypać a wilgoć była straszna. Jednak wraz ze wspólnikami podjeliśmy próbę odnowy. Akma działa również na dużych powierzchniach, więc zleciliśmy im wykonanie. Szczerze to na końcu byłem ogromnie zaskoczony jak dobrze się tym zajęli. Teraz w spokoju możemy robić swoje :)
  • 16 grudnia 2019 14:10:22 CET
    C
  • 16 grudnia 2019 14:12:46 CET
    sebek108 napisał/a:

    Witam! Mam ogromny problem z wilgocia na ścianach. Słyszałem, że https://www.dddczystosc.pl/osuszanie-piwnic-i-budynkow bardzo dobrze sobie z tym poradzi. Jestem z wojwództwa Łódzkiego myslicie, że to dobry trop ? 

     

    Hej, ja w nieco innym temacie - poradziliśmy sobie z wilgocią poprzez osuszanie i zamontowanie odpowiedniej wentylacji, jednak pozostał nieprzyjemny zapach. Zapach "piwniczki". Niektórzy mówią, ze to może być grzyb, ale ja nic takiego  nie dostrzegam... Co można zrobić, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu? Jest jakiś środek chemiczny? 

Szybka Odpowiedź