Forum Budowlane » Finanse i formalności

    • 1 wpisy
    18 stycznia 2017 20:32:58 CET

    Cześć!

     

    Jestem tu nowy i mam kilka pytań :) 

     

    Jestem zainteresowany budową domu OZ5-57 () z kilkoma modyfikacjami wnętrza (np. likwidacja dwóch małych łazienek, przekształcenie gardroby w gabinet); pod projektem widnieje masa zdjęć z wielu budów, w związku z czym nasuwa mi się pytanie - czy jest tu ktoś, kto budował ten dom? Ile wyniosyły Was poszczególne etapy budowy? Wszelkie odpowiedzi i wskazówki będą bardzo cenne :) 

    • 11 wpisy
    9 kwietnia 2017 00:16:26 CEST
    Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej lub osobistej?
    Chcesz refinansować firmę?
    Nasza firma ma siedzibę w Azji, Afryce i Europie. Dajemy pożyczkę każdemu indywidualnemu i firmowemu z rocznym poziomem oprocentowania 2%. Aby uzyskać więcej informacji, napisz e-mail wongafinancesloans@
    • 613 wpisy
    23 maja 2017 13:13:24 CEST
    Warto również wybrać odpowiedni zestaw stropowy sbs marki poz bruk. Jako budowlaniec szukam rozwiązań łatwych montażowych, dzięki stropowi sbs nie potrzebuje wykonywania pracochłonnych i drogich żeber rozdzielczych,
    dodatkowo jest możliwy montaż bezstemplowy przy rozpiętościach do 3m, a także tylko jeden stempel montażęki stosowaniu pełnych betonowych belek oraz pustaków produkty posiadają najwyższą izolacyjność akustyczną wśród stropów belkowo-pustakowch
    Dzięki stosowaniu wytrzymałych, sprężonych zwielokrotnionych belek istnieje możliwość obciążania stropu ścianami i/lub słupkami więźby dachowej. Podsumując stropy sbs są łatwe do montażu, a także służą wiele lat.
  • 20 czerwca 2017 09:22:39 CEST
    Witam.
    Polecamy się na pełnienie funkcji Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru lub odbiór budynku. Doradzimy Państwu, które etapy budowy warto skontrolować oraz wyjaśnimy ewentualne wątpliwości techniczne.
    Koszty uzależnione są od rodzaju usługi oraz wielkości inwestycji. Jestem na głównych etapach budowy: . fundamenty, konstrukcja stropu, konstrukcja wieńca, konstrukcja dachu. Podczas wizyt kontroluje prowadzone prace i wypełniam dziennik budowy. Doradztwo techniczne w cenie nadzoru.

    Oferujemy usługi:
    - kierownik budowy;
    - inspektor nadzoru inwestorskiego;
    - przeglądy techniczne obiektów budowlanych (kontrole okresowe) roczne, półroczne i pięcioletnie;
    - ekspertyzy techniczne, opinie i oceny techniczne obiektów budowlanych;
    - świadectwa charakterystyki energetycznej;
    - odbiory budynków i mieszkań;
    - doradztwo techniczne;
    - kosztorysy;
    - legalizacje samowoli budowlanych;
    - inwentaryzacje;
    - badania kamerą termowizyjną.

    W przypadku zainteresowania proszę o kontakt:
    mgr inż. Mirosław Kruczyński 505-950-412.
    @

    Pozytywne opinie znajdą Państwo też na stronie
    Pozdrawiam,
    Mirosław Kruczyński

Szybka Odpowiedź