Forum Budowlane » Finanse i formalności

O zarabianiu na wynajmie mieszkania

    • 1 wpisy
    24 kwietnia 2017 11:33:22 CEST

    W artukule jest o tym, że można zarobić wynajmując komuś mieszkanie. A ja powiadam, że owszem, można zarobić pod warunkiem, że najemca będzie płacił a jak nie będzie płacił, to pod warunkiem, że komornik wyegzekwuje od niego należność. Z jednym i z drugim bywa bardzo różnie i nieciekawie, oto podobno z życia zbiór przypadków Najemcę trzeba więc prześwietlić mniej więcej tak, jak bank prześwietla przed decyzją kredytową, bo w rzeczy samej najem to kredyt swoisty. Podstawa to sprawdzenie zarobków - wyciąg z rachunku bankowego i to od biedy wystarczy. Żaden weksel, bo to pic na wodę, weksla na gotówkę nie zamienisz.

    • 27 wpisy
    14 lipca 2017 12:32:08 CEST
    tylko jak kogoś tak dobrze prześwietlisz?
    • 3 wpisy
    14 września 2017 15:54:18 CEST

    No właśnie w tym cały problem, na początku nie wiesz, a to nękanie, proszenie się o płatność co miesiąc i o zaległe płatności to masakra.

     


    Ten wpis został zmieniony przez konsultant w 17 sierpnia 2018 11:41:57 CEST"
    • 31 wpisy
    14 listopada 2017 00:02:01 CET
    konsultant napisał/a:

    No właśnie w tym cały problem, na początku nie wiesz, a to nękanie, proszenie się o płatność co miesiąc i o zaległe płatności to masakra.

     

    Dlatego też wynajmując mieszkanie warto pomyśleć o powierzeniu naszego mieszkania firmie, która się takimi rzeczami zajmnie. Mam mieszkanie we Wrocławiu, które wynajmuje przez DJN. to oni szukaja najemców, dbają o lokal, a ja co miesiąc zarabiam nawet w chwili gdy mieszkanie jest nie wynajęte.

     

     

Szybka Odpowiedź