Forum Budowlane » Fundamenty - budowa i konstrukcja

Hydroizolacja fundamentów jakiej użyć?

    • 613 wpisy
    16 maja 2017 09:42:38 CEST

    Jaką hydroizolację użyć, bo wolałbym mieć większe rozeznanie na rynku, aby wybrać na prawdę tą skuteczną. Szczegolnie, że budujemy dom na dość mokrej ziemi. 

    • 1132 wpisy
    19 maja 2017 17:39:07 CEST
    Pomyśl o Hydroizolacji WaterBlock. Dla mnie to najlepszy materiał jeżeli chodzi o hydroizolację zarówno fundamentów, tarasów, balkonów itd. Bardzo dobrze przylega do powierzchni, jeden z najelastyczniejszych materiałów. Do tego wręcz perfekcyjnie dopasowana do naszych warunków krajowych stworzona przez Polską markę ;)
    • 323 wpisy
    25 maja 2017 20:06:05 CEST
    Szczerze to tutaj również został był przy WaterBlock to producent hydroizolacji ktory na prawdę fajnie podchodzi do każdego klienta. NIgdy nie bylo problemów aby uzyskac poradę, czy z dostawą zawsze terminowo i wedle zamowienia) Produkt widać, że przygotowany na prawdę dokładnie nie ma tam przypadku. Bardzo dobrze się rozprowadza, jedno z najelastyczniejszych rozwiązań a do tego chyba nic lepiej nie przylega do powierzchni jednocześnie pozwalając odparować wilgoci
    • 221 wpisy
    28 maja 2017 20:36:09 CEST

    Powiem, że WaterBlock to producent, który na prawdę mnie mile zaskoczył. Zaczeliśmy uzywać WB Duo Flex od tamtego roku i na ten moment nie mam zamiru jej zmieniać. Jest jedną z najlepszych jeżeli chodzi o ten zakres cenowy. Do tego przy mokrych gruntach mogę potwierdzić jej niezawodność, co do dostaw i terminów zawsze wszystko jest dopilnowane. 


    Ten wpis został zmieniony przez Mirones1 w 28 maja 2017 20:41:23 CEST"
    • 230 wpisy
    29 maja 2017 08:27:42 CEST
    U nas również zostala zastosowana hydroizolacja dwuskladnikowa WAterBlock wszędzie gdzie tylko była potrzebna. Bardzo wydajna bo wcale tak duzo jej nie poszło, a pod względem wytrzymałosci to najwyższa klasa. Gdzie izolacje sąsiadów padaja u nas nie widac nawet najmniejszych problemów z wilgocią.
    • 585 wpisy
    4 listopada 2021 11:57:41 CET
    W mojej opinii jeżeli jesteście na etapie poszukiwań wysokiej klasy materiałow hydroizolacyjnych dla fundamentów budynku to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez markę Icopal i system Papy w Technologii Szybki Syntan SBS to połączenie nowoczesnych technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków, które jednocześnie zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia.

Szybka Odpowiedź