Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Stolarka okienna - Firma Domega

    • 585 wpisy
    5 października 2017 17:44:47 CEST
    Witam,
    Postanowiliśmy z żoną wymienić okna w całym domu oraz zastanawiamy się dodatkowo nad nową bramą garażową. Mieszkamy w Poznaniu dlatego szukamy firmy z naszego miasta ktora pomoże nam w ich doborze oraz zadba o cały montaż. Co sądzicie o firmie Domega i czy macie może jakieś swoje typu firm z których korzystaliście?
    • 221 wpisy
    9 października 2017 16:03:32 CEST

    Hmm jeżeli chodzi o Poznań to słyszałeś może o firmie Domega? Zajmują się właśnie sprzedażą oraz montażem okien, bram garażowych i innych tego typu elementów. Współpracują jedynie z najlepszymi producentami, także jak najbardziej będziecie mieli w czym wybierać. Dodatkowo pomogą Wam podczas wyboru i jednocześnie dokładnie przedstawią całą ofertę, także możesz być spokojny. U nas akurat montowali jedynie okna, ale poszło to sprawnie i z dużą dokładnością. Od tego czasu (czyli ponad roku) nic niepokojącego między innymi żadnych przecieków nie widać :)


    Ten wpis został zmieniony przez Mirones1 w 9 października 2017 16:08:15 CEST"
    • 1132 wpisy
    10 października 2017 16:23:37 CEST

    Samemu naprawdę ciężko jest ogarnąć ten temat, dlatego jeżeli możesz liczyć na fachową pomoc podczas wyboru oraz przy montażu to moim zdaniem nie powinieneś się wahać. Słyszałem sporo dobrych opinii na temat firmy Domega dlatego myślę, że dbaja o swoich klientów i jakość wykonywanych usług. Mają ponad 20 letnie doświadczenie i swietną kadrę, także będziesz w dobrych rękach.


    Ten wpis został zmieniony przez Jaro54 w 10 października 2017 16:24:32 CEST"
    • 171 wpisy
    22 października 2017 21:44:08 CEST
    W Poznaniu to jedni z najlepszych fachowców jeżeli chodzi nie tylko o montaż ale również pomoc w wyborze i bardzo dobrą ofertę okien pod względem ceny i warunków gwarancjyjnych. To co ich wyróżnia na pewno to, że stawiają na polskich producentów z którymi współpracuja od wielu lat oraz mają pewność co do jakości ich prroduktów.
    • 613 wpisy
    28 października 2017 15:23:08 CEST
    No u nas akurat padł wybór na Oknoplast i również są to okna PCV. Co do ich wykonania to nie mam żadnych zastrzeżeń, także obsługa w Domega trafnie nam pomogła i jeszcze udało się nam trochę wynegocjować cenę. Nie będę się tutaj rozpisywał bo rzeczywiście mogę tylko powtórzyć słowa poprzedników.
    • 230 wpisy
    10 listopada 2017 09:55:14 CET
    O dzieki za informację! Sama niedługo mam w planie wymianę wszystkich okien w domu i przynajmniej wiem do kogo zwrócić się teraz o pomoc w Poznaniu :)
    • 585 wpisy
    28 listopada 2017 09:20:02 CET

    No to takim razie już wiem do kogo się wybrać. Ogromne dzięki za pomoc, bo mogłem upewnić się co do ich podejścia i umiejętnosci. Jak juz wybierzemy okna to na pewno dam znać na co postawiliśmy :)


    Ten wpis został zmieniony przez Wjtek432 w 28 listopada 2017 09:21:49 CET"
    • 221 wpisy
    29 grudnia 2017 00:38:26 CET
    No to w takim razie mamy nadzieję. że pomogliśmy i że będzie to słuszny wybór. Mam nadzieję, że dasz znać jak będzie już po wszystkim.
    • 171 wpisy
    29 stycznia 2018 01:51:13 CET
    Ja byłem zadowolony z obsługi bo rzeczywiście porównując ich do innych doskonale znają się na rzeczy i tez współpracują z producentami którzy przede wszystkim stawiają na jakość i dobre warunki gwarancyjne.

Szybka Odpowiedź