Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

Blachodachówka do samodzielnego położenia

    • 1 wpisy
    21 października 2017 10:13:05 CEST

    Cześć, jestem właśnie w trakcie planów wymienienia dachu w moim domu. Zastanawiam się czy jest opcja, żebym zrobił to samemu, ewentualnie przy pomocy brata i szwagra, ale każdy z nas nie ma doświadczenia w takich pracach? Czytałem, że dachy modułowe z Budmatu są bardzo przystępne w montażu,cały dach przywożą na jednej palecie. Spotkał się ktoś kiedyś z ich produktami? Wszedłem na ich stronę i całkiem ciekawie to wygląda. Co byście mi radzili?

    • 585 wpisy
    22 października 2017 11:41:16 CEST
    Moim zdaniem lepiej nie robić tego samemu, chyba że macie jakieś doświadczenie i odpowiedni sprzę w tym temacie. Możesz jeszcze jeżeli nie wybrałeś pokrycia sprawdzić Jesienne Dachobranie 2017 Braas gdzie dachowki ceramiczne i cementowe znacząco obnizyły swoje ceny :)
    • 262 wpisy
    30 września 2018 17:20:49 CEST
    Ja jednak jestem dużo większym zwolennikiem wyboru dachówki, aczkolwiek wszystko zależy od indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Ze swojej strony już w tym roku mogę polecić abyście odwiedzili stronę na której znajdziecie promocję "Cztery Asy w Dobrej Cenie" obejmującą najbardziej rozchwytywane modele tego producenta.
    • 1132 wpisy
    3 stycznia 2019 01:02:14 CET
    Dokładnie, moje zdanie jest zbieżne z poprzednikiem. Jeżeli już chcemy mieć piękny i bezpieczny dom to najlepiej pójść w stronę dachówek które od wieków uznawane są za najlepsze pod względem jakości do ceny. A Braas przygotował ogromny wybór modeli, kolorów oraz każdy odpowiednio zabezpieczył przed zabrudzeniami i porastaniem jednocześnie ograniczając porowatość.
    • 262 wpisy
    20 kwietnia 2019 16:32:50 CEST
    Moje zdanie również co do producenta Braas się nie zmieniło i jeżeli chodzi o wybór również pokryć dachowych jak i akcesoriów dachowych wraz z izolacjami jak i membranami dachowymi.
    • 585 wpisy
    20 maja 2019 17:34:36 CEST
    Ja jednak jestem za klasycznymi rozwiązaniami które sprawdzają się od lat, czyli dachówką ceramiczną. Piękny materiał o dużej trwałości i jednocześnie dużym bezpieczeństwie podczas silnych porywów wiatru w porównaniu np. do blachy, czy gontu.
    • 323 wpisy
    31 grudnia 2019 10:48:49 CET
    Ja jestem dużo większym zwolennikiem dachówek ceramicznych które moim zdaniem są najlepszym rozwiązaniem wśród pokryć dachowych na lata. Jeżeli chcesz mieć swój piękny dom bez obaw o porastanie i zabrudzenia. Dlatego ze swojej strony polecam sprawdzić propozycje min od topowe producenta Braas i mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektów!
    • 585 wpisy
    27 sierpnia 2020 16:00:41 CEST
    Jeżeli chcesz mieć pełny dach z jednej fachowej ręki i to zarówno przy pokryciu dachowym, akcesoriach oraz dekarzy to postaw na Braas. Dzięki czemu również uzyskasz gwarancję systemową i to aż na okres 15 lat. Jednocześnie możecie znaleźć wysokiej jakości materiały hydroizolacyjne w przypadku dachów i fundamentów od Icopal.
    • 16 wpisy
    3 września 2020 16:50:50 CEST
    Nie wiem, czy można to zamontować samemu... My mamy na dachu blachodachówkę od firmy Regamet, z którą ekipa poradziła sobie wyjątkowo szybko i bezproblemowo. Ale to jednak byli fachowcy, którzy zajmują się takimi sprawami na co dzień, więc to też inna sprawa. Sama bym chyba jednak nie ryzykowała ;)

Szybka Odpowiedź