Forum Budowlane » Fundamenty - budowa i konstrukcja

Budowa domu od podstaw

    • 1 wpisy
    29 listopada 2017 10:41:41 CET
    Witam Wszystkich forumowiczów.
    Niedługo zaczynam budowę domu parterowego od podstaw na działce 20a w woj. lubelskim.
    Wykonawca wyliczył ok 1000szt bloczka-mam pytanie jakiej klasy bloczek będzie najbardziej właściwy?
    W projekcie mam beton klasy B25-skąd brać? Lokalizacja budowy Tarkawica.
    Strop Teriva-słyszałem o betonowych i keramzytowch, które są lepsze?
    Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.
    • 9 wpisy
    9 grudnia 2017 12:41:46 CET
    Polecam poszukać w sklepach internetowych z materiałami budowlanymi oraz w samych składach, gdzie większość rzeczy oraz materiałów znajdziesz w zdecydowanie niższej cenie. Zerknij również do nas :)
    • 192 wpisy
    19 stycznia 2018 12:40:18 CET
    Najlepiej trzymać się materiału, jaki podano w projekcie. Jeśli chodzi o strop, warto zawsze wybierać materiał o lepszej izolacyjności akustycznej, chyba że ma być to stropodach. Biorąc pod uwagę fakt, że przez dach może uciekać aż do 25% energii, do jego budowy najlepiej wybierać materiały o lepszej termoizolacyjności.
    • 585 wpisy
    4 listopada 2021 11:56:09 CET
    Szukając natomiast wysokiej jakości materiałów hydroizolacyjnych dla dachów i fundamentów budynku to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez markę Icopal i system Papy w Technologii Szybki Syntan SBS to połączenie nowoczesnych technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków. Natomiast najwyższa jakość tych pap poparta jest Imienną Gwarancją Jakości Icopal sięgającą 45-ciu lat.

Szybka Odpowiedź