Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Zewnętrzne rolety okienne - Poznań

    • 585 wpisy
    20 grudnia 2017 22:58:55 CET

    Witam

    Postanowiliśmy wstawić rolety zewnętrzne we wszystkich oknach na parterze. Co o tym sądzicie, warto? Dodatkowo czy możecie mi polecić firmę która zajmuje się ich produkcją oraz wykona montaż? 

    • 613 wpisy
    21 grudnia 2017 02:20:39 CET
    Jak najbardziej warto, szczególnie gdy masz dość blisko sąsiadów i spokojnie mogą zaglądać w twoje okna. Czasami też gdy pracuję w nocy to w ciągu dnia bardzo się przydają gdy chce się wyspać. Osobiście jestem zadowolony :)
    • 262 wpisy
    22 grudnia 2017 15:19:44 CET
    Wybór stolarki okiennej i drzwiowej chyba każdemu zajmował dużo czasu, bo jednak konieczne jest dobre rozeznanie w ofertach, jednak gdy chcesz skorzystać z pomocy naprawdę dobrych specjalistów w tym zakresie to może udaj się do firmy Domega. Prowadzą oni sprzedaż okien najlepszych producentów bez pominięcia oczywiście naszych krajowych. Jeżeli też potrzebowałbyś montażu to również mają swoje grupy monterskie
    • 1132 wpisy
    27 grudnia 2017 15:29:27 CET
    No własnie tym bardziej, że nic nie stracisz a jedynie mogą Ci pomóc. Fajna i rzetelna obsługa oraz w porównaniu do innych salonów mają konkurencyjne ceny głównie zauważyć to można przy stolarce okiennej, więc może akurat będzie to u Cb strzał w 10-tkę :)
    • 221 wpisy
    29 grudnia 2017 15:43:49 CET
    Zgadzam się z Twoją wypowiedzią Jarko54 i dlatego mam zamiar już w nowym roku także skorzystać z ich pomocy i zaskoczyć swoją żonę która już od kilku miesięcy mówiła mi o wymianie okien oraz montażu rolet zewnętrznych. Mam nadzieję, że pójdzie to sprawnie i zmieszczę się w budżecie.
    • 585 wpisy
    25 stycznia 2018 10:23:11 CET
    Przekonaliście mnie do tego ;) W takim razie odezwę się do firmy Domega bo wolę jednak postawić na sprawdzonego polskiego producenta oraz fachowo wykonany montaż, niż później co chwilę prosić o serwis.
    • 171 wpisy
    28 lutego 2018 10:30:27 CET
    No i super! Trzymamy kciuki i dawaj znać w razie jakichkolwiek wątpliwości to jeszcze coś doradzimy :)
    • 3 wpisy
    7 czerwca 2018 13:28:55 CEST

    Ostatnio robiłem remont w mieszkaniu i żonie znudziły się już "zwykłe" żaluzje, więc wybraliśmy drewniane od tej firmy OKIENNEPASJE, jak dotąd żona nie narzeka także mam spokój a wyglądają na prawdę dobrze :)


    Ten wpis został zmieniony przez jankolos00 w 7 czerwca 2018 13:30:53 CEST"
  • 29 czerwca 2018 19:12:31 CEST

    Polecam zamiast rolet zewnętrznych markizy. Fakro ma bardzo fajne modele, które zapobiegają zbytniemu nagrzewaniu się pomieszczenia. Dodatokowo jeszcze można spokojnie montować je samodzielnie, nie trzeba zamawiać żadnego specjalisty od montażu. Mnie się ta idea bardzo spodobała.

Szybka Odpowiedź