Forum Budowlane » Stolarka okienna i drzwiowa

Żaluzje drewniane czy warto?

    • 1 wpisy
    5 marca 2018 09:27:18 CET

    Witam wszystkich forumowiczów, 

     

    Mam pytanie odnośnie żaluzji drewnianych które zauważyłem że stają się coraz modniejsze. Na zdjęciach wyglądają całkiem fajnie jednak mam dylemat odnośnie ich funkcjonalności i żywotności. Czy te żaluzje wytrzymają conajmniej kilka lat? pytam ponieważ nie chce mi się ich wymieniać zbyt często ;). Pozdrawiam

  • 8 marca 2018 13:24:02 CET
    Chodzi o żaluzje zewnętrzne? Bo jeżeli tak to moim zdaniem jak najbardziej warto, są solidne i skuteczne. Pomyśl o antywłamaniowych.
    • 1 wpisy
    21 marca 2018 12:57:43 CET

    Wydaje mi się że autorowi chodziło o żaluje rolowane na oknie. Ja je mam od 2 lat i nie mam z nimi żadnych problemów . Nie psują się, nie tracą kolorów czasami wystarczy je przetrzeć z kurzu i wyglądają jak nowe. Nie spotkałem ich w sklepach, zamówiłem ze strony Wolakrakżal ,jeżeli chodzi o mnie to polecam :)


    Ten wpis został zmieniony przez danieln111 w 21 marca 2018 12:59:09 CET"
    • 585 wpisy
    14 maja 2018 06:49:43 CEST
    Jeżeli chodzi o ozdoby okienne to teraz wybór jest naprawdę duży i coraz modniejsze są rolety dzień/noc. Jeżeli nie do końca wiesz jak do tematu podejść oraz z usług jakiej firmy skorzystać to śmiało polecam Anex Okna w Warszawie. Mają w ofercie również inne ozdoby okienne także myślę że chętnie Ci w tym pomogą i co ważne również mogą zająć się montażem. Poza tym warto zerknąć do ich oferty rolet zewnętrznych :)
    • 585 wpisy
    14 maja 2018 06:49:44 CEST
    Jeżeli chodzi o ozdoby okienne to teraz wybór jest naprawdę duży i coraz modniejsze są rolety dzień/noc. Jeżeli nie do końca wiesz jak do tematu podejść oraz z usług jakiej firmy skorzystać to śmiało polecam Anex Okna w Warszawie. Mają w ofercie również inne ozdoby okienne także myślę że chętnie Ci w tym pomogą i co ważne również mogą zająć się montażem. Poza tym warto zerknąć do ich oferty rolet zewnętrznych :)
  • 30 października 2018 20:50:06 CET
    Moim zdaniem żaluzje drewniane są bardzo ładne. Pewnie będą przez zakupem już zabezpieczone jakąś bejcą. Jeśli nie to oczywiście można tanim kosztem pobejcować takie żaluzje Vidaronem, tym bardziej, że przy oknach panuje zwykle najwyższa wilgoć w całym domu.

Szybka Odpowiedź