Forum Budowlane » Polecane firmy wykonawcze

Eco Partner - panele na podczerwień

    • 32 wpisy
    4 lipca 2018 20:25:31 CEST

    Mam doświadczenie z ich systemem grzewczym montowanym w dwóch domach, różnych. Działają bardzo dobrze, mają całkiem dobre parametry i co najważniejsze takie rozwiązanie nie jest widoczne w domu. 

    • 16 wpisy
    7 lipca 2018 19:44:56 CEST

    Co masz na myśli pisząc, że takiego systemu nie widać w domu? Czyli to coś jak podłogówka? Nie wiedziałem że system paneli na podczerwień można tak dostosować.


    Ten wpis został zmieniony przez zaremba80 w 12 lipca 2018 20:57:39 CEST"
    • 12 wpisy
    10 lipca 2018 16:08:09 CEST
    Wydaje mi się, że to takie panele montowane pod sufitem lub nawet jako część sufitu podwieszanego. Niewidoczne dla większości a jednak grzejące rozwiązanie. Podczerwień więc działa to identyczne jak nasz największy "podgrzewacz" czyli słońce.
    • 32 wpisy
    18 lipca 2018 20:02:10 CEST
    Sam system może być dowolnie montowany. Mają rozwiązanie np. w formie lustra, więc można sobie łatwo wyobrazić, że jest to montowane np. w łazience (przy okazji eliminujemy problem z parowaniem lustra) lub w przedpokoju. Dodatkowo z tego co pamiętam, to Eco Partner umożliwia dopasowanie wielkości panelu (bardziej jego formę, proporcje) do miejsca gdzie będzie montowane. Pozwala to dopasować wielkość do aranżacji i tym samym ukryć panel we wnętrzu.
    • 12 wpisy
    30 lipca 2018 10:21:01 CEST
    JackB napisał/a:
    Sam system może być dowolnie montowany. Mają rozwiązanie np. w formie lustra, więc można sobie łatwo wyobrazić, że jest to montowane np. w łazience (przy okazji eliminujemy problem z parowaniem lustra) lub w przedpokoju. Dodatkowo z tego co pamiętam, to Eco Partner umożliwia dopasowanie wielkości panelu (bardziej jego formę, proporcje) do miejsca gdzie będzie montowane. Pozwala to dopasować wielkość do aranżacji i tym samym ukryć panel we wnętrzu.

    A to ciekawe rozwiązanie. Nie spotkałem się z takim producentem, ktory pozwalałby na takie zmiany w gotowy właściwie produkt. Widocznie każdy panel jest robiony na zamówienie a nie sa to gotowe moduły jak z salonu czy też od chińczyka. Fajne rozwiązanie.

    • 16 wpisy
    19 sierpnia 2018 18:03:23 CEST
    Ciekawe. Czyli rozumiem, że mam np. przestrzeń między oknami o szerokości 40 cm i w Eco Partner mogę sobie zamówić panel o takiej właśnie szerokości (albo minimalnie mniejszej) by spokojnie go zamontowac? Oczywiście wysokość będzie w tym przypadku zależna od mocy, bo powierzchnia grzejna mniejsza być nie może. Dobrze kombinuje?
    • 31 wpisy
    30 sierpnia 2018 21:52:08 CEST
    Dokładnie Eco Partner to producent u którego można zamówić panel w dowolnym wymiarze. Miałam okazję współpracować z nimi gdy robiliśmy renowację ogrzewania w mym rodzinnym domu. Mają bardzo sprawną ekipę, która znakomicie radzi sobie z instalacją, a panele cieszą się dobrą opinią,, do której moim zdaniem składa się wysoka jakość zastosowanych do ich produkcji polskich materiałów.
    • 32 wpisy
    15 października 2018 19:14:41 CEST
    Cma123 napisał/a:
    Dokładnie Eco Partner to producent u którego można zamówić panel w dowolnym wymiarze. Miałam okazję współpracować z nimi gdy robiliśmy renowację ogrzewania w mym rodzinnym domu. Mają bardzo sprawną ekipę, która znakomicie radzi sobie z instalacją, a panele cieszą się dobrą opinią,, do której moim zdaniem składa się wysoka jakość zastosowanych do ich produkcji polskich materiałów.

    Szukałem informacji o tym systemie ogrzewania i całkiem fajnie właśnie na stronie Eco Partner mają to pokazane. Jest tam film, który pokazuje zasadę działania, ale moim zdaniem najciekawszym materiałem na ich stronie jest pokazanie skanów rachunków z użytkowania takiego ogrzewania.


    Ten wpis został zmieniony przez JackB w 15 października 2018 19:17:18 CEST"

Szybka Odpowiedź