Forum Budowlane » Wykańczanie ścian

    • 3 wpisy
    27 lipca 2018 11:50:12 CEST

    Witam! 

    Chciałam zaczerpnąć wiedzy na temat dekorów naściennych 3D. Szukając inspiracji natrafiłam na coś takiego

     

    zastanawia mnie jak mozna coś takiego wykonać, czy są gotowe panele jedynie do zamontowania? Czy można gdzieś zamówić cos takiego wedle własnego pomysłu? 

    Czekam na odpowiedzi!

  • 30 października 2018 19:54:59 CET
    Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem z tego typu pokryć ściennych jest coś takiego jak struktura dekoracyjna. Magnat ma coś takiego - pod nazwami efekt betonu, glinka wenecka, stiuk wenecki. Zalety to łatwo to nałożyć, nie trzeba się męczyć przy transporcie dużych materiałów no i tanie.
    • 2 wpisy
    8 lutego 2019 10:52:42 CET

    Dobrze wykonane graffity też robi świetną robotę. Powinien zainteresować cię temat graffity nałożonego na ścianę i drzwi - w tym przypadku dobrze spiszą się drzwi bezprzylgowe. Wiecej w tym artykule

  • 19 sierpnia 2020 12:41:57 CEST

    Polecam drewniane dekoracje 3D na ścianę ze strony https://sklep.laserowestudio.pl/


    Ten wpis został zmieniony przez Usunięty Członek w 19 sierpnia 2020 12:42:32 CEST"
    • 12 wpisy
    27 września 2020 15:06:26 CEST
    Coraz częściej do dekoracji są używane surowe materiały. Mi osobiście podoba się blacha z wyciętymi wzorami. Laserowe ciecie w centrum laserowym Veyna robi mega robotę. Mam w domu w tym stylu balustradę schodową. Szczerze teraz nie zrobił bym już sobie szkła.

Szybka Odpowiedź