Forum Budowlane » Działki i grunty

Hydroizolacja jaką warto wybrać?

    • 585 wpisy
    29 stycznia 2019 10:44:48 CET

    Cześć,

    Potrzebuję Waszej pomocy jeżeli chodzi o wybór odpowiedniej hydroizolcji, stąd moje pytanie - na jakiego producenta warto postawić i jaka wersja będzie odpowiednia? 

    • 613 wpisy
    30 stycznia 2019 10:16:50 CET
    A gdzie chcesz ją zastosować przy fundamentach, piwnicy, czy w łazience bo tutaj też jest to dość ważne.
    • 221 wpisy
    31 stycznia 2019 13:52:55 CET
    Dokładnie natomiast co do producenta to tutaj śmiało mogę się zgodzić, że wybór producenta WaterBlock jest naprawdę świetną opcją jeżeli chcecie mieć wysokiej klasy materiał na długie lata i jednocześnie nie obawiając się o duże koszty.
    • 171 wpisy
    15 lutego 2019 13:10:16 CET
    Ja w pełni zgodzę się z wypowiedzią poprzednika, ponieważ też uważam, że jest to świetna opcja jeżeli chodzi o wybór jednocześnie trwałego i wydajnego materiału izolacyjnego (u nas to WB Duo Flex), który można również stosować nawet przy zbiornikach wodnych co jest tylko potwierdzeniem jego jakości. Do tego cena też jest ok , a na stronie producenta znajdziesz dokładny opis jej nałożenia.
    • 585 wpisy
    9 kwietnia 2019 11:27:53 CEST
    W takim razie bardzo dziękuję za Wasze podpowiedzi. Chyba nie ma się co zastanawiać i zdecyduję się na materiały od WaterBlock. W najbliższych dniach sprawdzę co mogą mi zaoferować i jak będę jeszcze coś chciał się zapytać to mam nadzieję, że będę mógł liczyć na Wasze wskazówki! Dzięki

Szybka Odpowiedź