Forum Budowlane » Fundamenty - budowa i konstrukcja

Zakup betonu on-line

    • 80 wpisy
    17 kwietnia 2019 22:46:47 CEST

    Czy ktoś z Was korzystał ze strony ??
    Jak wygląda dostawa zamówionego betonu?

  • 23 kwietnia 2019 20:22:12 CEST
    no ja akurat zgadałem się z znajomym który zamawiał beton pod fundament po przez platformę eBeton
    • 1 wpisy
    30 kwietnia 2019 23:53:31 CEST
    Dzień dobry,
    Zachęcam do zapoznania się z witryną , która oferuje usługi pośrednictwa w zamawianiu betonu online. W naszej ofercie znajdą Państwo betony różnej klasy oraz wytrzymałości w korzystnej cenie. Jesteśmy pierwszą taką stroną, która otwiera się na klientów z tego typu usługą.
    Na stronie mają Państwo możliwość sprawdzenia, na podstawie podanego adresu swojej działki, czy jesteśmy w stanie dostarczyć Państwa zamówienie do danej lokalizacji.
    W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.
    Zespół Portalu eBeton
    • 80 wpisy
    12 maja 2019 18:05:55 CEST

    dzięki za stronkę . U mnie jeszcze dostępu nie ma :/ Mam nadzieje żę będzie się zwiększał zasięg dostaw betonu.

    • 1 wpisy
    28 lipca 2019 23:26:07 CEST

    Zdecydowaliśmy się w końcu na polecaną przez znajomych betoniarnię, Cembet. Jeśli ktoś z Was szuka rzetelnej firmy z okolic Krakowa (ceny też ok) to mogę polecić z czystym sumieniem. 

    • 13 wpisy
    23 września 2019 14:55:27 CEST
    Roznice w cenach nie sa chyba az tak duzo zeby bylo warto robic kombinacje... Rozejrzyj sie po pobliskich miejscowosciach jakie masz ceny i warunki dostawy i wybierz najkorzystniejsze

Szybka Odpowiedź