Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

Wybór rolet okiennych do salonu i sypialni

    • 1132 wpisy
    8 listopada 2019 15:24:40 CET

    Witam,

    Chciałbym zapytać Was co sądzicie o roletach okiennych dzień/noc bądź rzymskich bo szukam właśnie z żona ciekawych propozycji dekoracji okiennych do naszego wnętrza. Pomożecie? :)

    • 585 wpisy
    14 listopada 2019 14:09:04 CET
    Jeśli jeszcze nie zaglądaliście do oferty producenta Karnix to zdecydowanie polecam, ponieważ mają szeroka gamę modeli, ale również dostępnych kolorów które robią wrażenie i pozwalają pięknie wykończyć swoje wnętrze.
    • 613 wpisy
    18 listopada 2019 09:09:44 CET
    Podzielam opinię poprzednika, w przypadku poszukiwań dobrej jakości dekoracji okiennych do swojego domu warto sprawdzić szersza gamę producentów. Ja jestem przekonany, że jedną z najlepszych ofert przygotował producent Karnix na którego postawiliśmy w przypadku rolet zaciemniających do sypialni oraz żaluzji drewnianych do kuchni.
    • 230 wpisy
    28 listopada 2019 11:44:26 CET
    Hmm to może w takim razie ja sprawdzę co tam ciekawego mają do naszego nowego mieszkania :)
    • 323 wpisy
    28 listopada 2019 13:02:28 CET

    Poza tym maja bardzo dobre ceny, aż sam byłem zdziwiony, kiedy szukałaliśmy dekoracji okiennych. Z resztą o tym przekonajcie się sami na stronie Karnix i jeszcze jest nieduża obniżka ceny. U nas wygrał wzór INES - kolor Green i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni wykończeniem i działaniem całego mechanizmu.


    Ten wpis został zmieniony przez Darek431 w 28 listopada 2019 13:03:19 CET"
    • 16 wpisy
    26 grudnia 2019 18:35:44 CET
    Rolety dzien-noc są świetne. Do niedawna mieliśmy z mężem zwyczajne rolety, ale te są dużo wygodniejsze i pozwalają regulować poziom światła w pomieszczeniu, co zarównow lecie jak i zimie jest bardzo przydatne, więc ja osobiście polecam :)!
    • 43 wpisy
    7 stycznia 2020 09:09:38 CET

    U siebie postawiłam na rolety zewnętrzne - mocno zaciemniają pomieszczenie i izolują od hałasu z ulicy. W srodku mam standardową dekoreację okien, czyli firany i zasłony. Wiem, że zaraz powiecie, że kurz pył i paęczyny, ale lubie częste zmiany w wystroju sypialni i innych pomieszczeń tak samo. Kupuje tkaniny zasłonowe z tzw. metra na  i szyję z nich sama więc tanio i prosto.     

Szybka Odpowiedź