Forum Budowlane » Łazienki - wystrój i wyposażenie

Wybór baterii umywalkowych

    • 1132 wpisy
    8 listopada 2019 15:33:10 CET

    Gdzie kupowaliście baterie do swojej łazienki? Szukam nowoczesnych propozycji zarówno do umywalki, jak i wanny. Macie może dla mnie jakieś ciekawe propozycje zarówno co do modeli, producentów no i miejsc gdzie można je znaleźć w dobrej cenie :)

    • 613 wpisy
    18 listopada 2019 14:28:27 CET
    Warto w takim razie odwiedzić ofertę sklepu lazienkaplus w której będziesz mógł znaleźć baterie umywalkowe, wannowe i wiele innych elementów do stworzenia funkcjonalnej i stylowej łazienki na lata.
    • 262 wpisy
    18 listopada 2019 15:00:44 CET
    Ja w tym sklepie niespełna kilka miesięcy temu kupiłem nową umywalkę z szafką Oltens Vernal bo akurat była duża promocja i zgodzę się, że jeśli chodzi o termin realizacji i dostawę to nie było najmniejszych problemów. Nie było żadnych uszkodzeń, chociaż cena była naprawdę dobra i już została zamontowana. Jak czegoś będę potrzebował do łazienki to na pewno ich odwiedzę ze względu na wygodę i własnie tak dobre ceny.
    • 585 wpisy
    22 listopada 2019 09:16:27 CET
    Ja właśnie przed świętami chciałbym trochę odświeżyć łazienkę i na pewno wymienić umywalkę, baterie oraz ewentualnie kabinę prysznicową jeśli znajdę jakąś dobrą propozycję cenową :)
    • 230 wpisy
    24 listopada 2019 12:49:22 CET
    My trafiliśmy u nich piękne baterie umywalkowe w macie, a dokładnie jest to wersja Oltens Molle w wersji czarnej i też na sporej przecenie udało mi się je zamówić w lazienkaplus. Jak już wybierzecie to koniecznie dajcie nam znać i czy przede wszystkim jesteście zadowoleni :)
    • 16 wpisy
    4 listopada 2020 16:06:46 CET

    Odświeżę wątek, bo chciałam podzielić się swoją opinią :) Konkretnie na temat baterii firmy KFA. Mamy takie od kilku miesięcy w obydwu łazienkach. Więc po tym czasie polecam je wszystkim z czystym sumieniem. Bardzo dobry stosunek jakości i estetyki do ceny tych produktów. No i niezawodne, przynajmniej odkąd je mamy. Warto :)


    Ten wpis został zmieniony przez dankawos w 4 listopada 2020 16:07:33 CET"

Szybka Odpowiedź