Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

Jakie meble do sypialni oraz salonu

    • 585 wpisy
    12 stycznia 2020 12:26:55 CET

    Cześć,

    Chciałbym zapytać Was gdzie kupowaliście meble do swojego mieszkania, ponieważ niedługo odbieramy swoje nowe i zabieramy się za wybór poszczególnych rzeczy do salonu oraz sypialni. Przede wszystkim szukamy łóżka, sofy, stołów, szaf itd. Pomożecie? Z góry dziękuję za wskazówki!

    • 1132 wpisy
    14 stycznia 2020 12:16:24 CET
    To różnie jednak większość zdecydowanie udało nam się zamówić w sklepie meblowym który jak najbardziej mogę Wam polecić, bo świetnie łączą jakość i do tego nowoczesne wydanie także efekt końcowy myślę że w pełni Was zadowoli!
    • 262 wpisy
    19 stycznia 2020 13:50:54 CET
    DobraSofa_pl to zdecydowanie jeden z najlepszych sklepów meblowych pod względem szerokiej oferty, konkurencyjnych cen oraz bardzo dobre wykonania i różnorodnych propozycji co do dostępnych kolorów. Pozdrawiam i liczę, że szybko uda Wam się kupić to czego szukacie ;)
    • 43 wpisy
    20 stycznia 2020 12:39:54 CET

    My urządzaliśmy swoje mieszkanie korzystając z inspiracji wnętrzarskich na . Nie powiem, że wszystko się nam udało, bo jeszcze sporo rzeczy nam brakuje, ale jako źródło pomysłów to polecam - jest świetna galeria zdjęć.


    Ten wpis został zmieniony przez zosiak11 w 20 stycznia 2020 12:40:19 CET"
    • 613 wpisy
    27 stycznia 2020 14:39:44 CET
    Interesujący temat, zobaczymy co z tego wyniknie i czy na jakieś fajne przeceny uda mi się trafić.
    • 585 wpisy
    27 stycznia 2020 14:59:09 CET
    Akurat Dobra Sofa to jeden z nielicznych sklepów meblowych w których można liczyć na terminowe realizacje, konkretne ceny i rozsądny wybór. Co do modelu to postawiłem na ŁÓŻKO AGNES 180X200 i do tego jeszcze dwie szafki nocne po bokach THAIS
    • 2 wpisy
    19 lutego 2020 12:01:00 CET
    ja mogę doradzić w kwesti łóżka, to które mam jest mega wygodne i solidne nic się z nim nie dzieje a dodatkowo jest z pojemnikiem co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem
    • 43 wpisy
    2 marca 2020 09:16:23 CET

    Zdaje się, że jesteśmy na tym samym etapie - też właśnie szukam mebli do salonu. Osobiście raczej wybiore coś z nowoczesnych zestawów albo pójdę w styl skandynawski. Wiem, że to dość spora różnica, ale trudno mi się zdecydować. Co myślicie o aranżacjach z tego bloga:  ? Pierwszy zestaw to coś dokładnie takiego jak chciałam, ale jak zobaczyłam ten drugi to jakoś chwycił mnie za serce i teraz już sama nie wiem co wybrać .... Poradzicie?

    • 10 wpisy
    9 marca 2020 11:55:45 CET

    Jeśli chodzi o meble, a zwłaszcza stoły to polecam markę MoonWood. me. Brałam od nich śliczne stoły dębowe do jadalni i salonu, a dodatkowo kupiłam jeszcze taborety, które aktualnie służą mi za lampki nocne :)


    Ten wpis został zmieniony przez moniam91 w 9 marca 2020 11:56:00 CET"

Szybka Odpowiedź