Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

Piękna łazienka - Wasze pomysły i porady

    • 323 wpisy
    7 maja 2020 09:19:24 CEST

    Hej!

    Zabieramy się za remont łazienki i szukamy ciekawych pomysłów oraz porad jak sie za to skutecznie zabrać. Przede wszystkim zależy mi na konkretnych efektach i jednocześnie propozycjach sklepów z szerokim asortymentem łazienkowym. Pozdrawiam!

    • 1132 wpisy
    18 maja 2020 09:00:47 CEST
    W takim razie warto, abyście zwrócili uwagę na jeden z lepszych sklepów internetowych jeśli chodzi o wybór wyposażenia łazienkowego i chodzi mi tutaj o lazienkaplus_pl w przypadku którego można liczyć na pełne wsparcie obsługi, wysoką jakość produktów i oczywiście nowoczesne podejście do wykończenia elementów.
    • 230 wpisy
    18 maja 2020 09:38:43 CEST
    Uważam, że akurat zakupy przez internet wyposażenia do łazienki jest nie tylko wygodniejsze, ale jednocześnie bezpieczniejsze, żeby nie okazało się później że źle dobraliśmy wymiary. W lazienkaplus mają najlepszych producentów, dużo lepsze ceny niż w sklepach stacjonarnych i też dbają o wysoki poziom obsługi oraz przystępny zakres cen.
    • 262 wpisy
    22 maja 2020 12:12:56 CEST
    O to i ja będę musiał sprawdzić, bo jednak nasza łazienka też wymaga sporego odświeżenia, ale zawsze jakoś brakuje na to czasu. Może z Wami się zmotywuję :)
    • 221 wpisy
    24 maja 2020 14:02:17 CEST
    Odnośnie mebli łazienkowych to tutaj jak najbardziej można pozytywnie wypowiedź się na temat sklepu Lazienka Plus, bo też u nich miałem okazję kupować kilka miesięcy temu półki, szafki pod umywalkę, czy słupek na resztę rzeczy łazienkowych. Wszystko poszło sprawnie, ceny przystępne i pełne wsparcie obsługi!
    • 1 wpisy
    2 czerwca 2020 15:49:09 CEST

    Jeśli oczekujesz szerokiego wyboru i dobrej jakości płyt meblowych i laminatów, obczaj sklep Patron-Bis, wyszukaj sobie ich stronę internetową.

Szybka Odpowiedź