pasek1

O nas

DOM.pl to miejsce przyjazne każdemu, kto buduje, remontuje czy urządza swoje cztery kąty. Miejsce pełne porad, inspiracji i niezależnych opinii firm budowlanych, wykonawców i użytkowników domów i mieszkań. Serwisy Grupy DOM.pl od wielu lat utrzymują wysoką pozycję wśród serwisów tematycznych, oferując swoim Czytelnikom kompendium wiedzy, przydatnej podczas budowy i urządzania.

Serwisy Grupy DOM.pl, których szczegółowe opisy znajdują się tutaj, to zarówno portale merytoryczne, których największym i najpełniejszym jest obecnie www.DOM.pl z zawierającą tysiące poradnikowych artykułów Akademią Budowlaną, jak i strony e-commerce, dzięki którym Użytkownicy mogą w bezpieczny sposób, chronieni profesjonalnym systemem i wsparci rzetelną pomocą doradców, kupić sprawdzone i polecane produkty oraz projekty domów, których nieprzebrana baza umożliwia znalezienie domu dokładnie dostosowanego do ich potrzeb.

Hitem Grupy szybko okazał się również portal społecznościowy www.Moj.DOM.pl, czyli społeczność naszych Użytkowników, dzieląca się swoimi doświadczeniami, inspiracjami i pomysłami dotyczącymi szeroko rozumianych tematów domowych. Społeczność skupiona wokół serwisu, buduje wraz z twórcami niezależne i bogate w treści forum internetowe.

Merytoryczna i społecznościowa część naszego portfolio jest atrakcyjna dla reklamodawców, starających się dotrzeć do jak największej, ale stargetowanej grupy odbiorców. Grupa DOM.pl oferuje firmom budowlanym, instalatorskim i wnętrzarskim miejsce, w którym mogą się zaprezentować jako fachowcy ze swojej dziedziny.

Budowa domu i jego urządzanie jest etapem, w czasie którego warto korzystać z wiedzy, doświadczenia i przychylności innych. Mając wieloletnie doświadczenie na rynku, będąc w stałym kontakcie z naszymi Czytelnikami i Klientami, znając ich problemy i oczekiwania, naszym celem jest dać im takie narzędzia, które, począwszy od decydującego wyboru projektu domu, poprzez etapy jego realizacji, aż do wymarzonego zamieszkania we własnych czterech kątach, ułatwią im stworzenie wymarzonego miejsca dla siebie i rodziny. Takimi narzędziami są serwisy Grupy DOM.pl.

DOM.pl

tel. 22 266 0 800
biuro[at]dom.pl
redakcja[at]dom.pl
www.dom.pl
szczegółowe dane kontaktowe w zakładce:
Kontakt

Siedziba:
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa