IMO Sp. z o.o. w restrukturyzacji Twarda 18 Warszawa MZ 00-105 Polska

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej. RozumiemX

222660800 / 605366366
pn-pt 9-18

 

Opis


Dom parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem mieszkalnym. Zaprojektowany w formie atrialnej. Znakomicie nadaje się do zabudowy szeregowej. Charakterystycznym elementem jest taras nad strefą dzienną domu. Wnętrze podzielono na trzy strefy funkcjonalne: dzienną, nocną i gospodarczą. W części dziennej zaprojektowano obszerny salon z kuchnią i spiżarnią oraz wc. Dodatkowo do strefy tej można włączyć pokój hobby, który w połączeniu z dziedzińcem tworzy ciekawą przestrzeń rekreacyjną. Strefę nocną zaprojektowano na poddaszu. Stanowią ją trzy pokoje sypialne z ogólnie dostępną łazienką. Dom od strony granic bocznych nie posiada otworów okiennych. Umożliwia to realizację projektu na wąskiej działce. Prezentowany plan sytuacyjny zakłada realizację opcji jako dom wolnostojący. W tym przypadku minimalna powierzchnia działki wynosi 463m2. W sytuacji budowy szeregowych domów atrialnych powierzchnia jednego siedliska nie przekroczy 300m2.

CE - projekt spełnia normy energetyczne, w projekcie są wszystkie i kompletne instalacje, min: wod-kan, elektryczne, co.

Ocena projektu
     

 
cena:
2 100
KUP TERAZ
  • Wizualizacja AM ZODIAK CE

Rzut projektu

Rzut AM ZODIAK CE
3
 

Projekt domu AM ZODIAK CE

 (DOM AM2-98)

Rzut projektu

Rzut AM ZODIAK CE
7
 

Projekt domu AM ZODIAK CE

 (DOM AM2-98)

Orientacyjne koszty budowy*

  • - stan surowy zamknięty 303 120 zł
  • Skontaktuj się z doradcą w celu poznania aktualnych kosztów budowy.

  • Z normą WT 2021 (?) zadzwoń
  • Pow. użytkowa (m2):(?)168,40
  • Pow. garażu (m2):24,90
  • Pow. zabudowy (m2):(?)Zadzwoń do Nas
  • Kubatura (m3):(?)838,00
  • Kąt dachu (0):(?)Zadzwoń do Nas
  • Wysokość budynku (m):(?)7,82
  • Min. szerokość działki (m):(?)19,70
  • Min. długość działki (m):23,50
  • ID projektuDOM AM2-98
  • Typ zabudowy:z poddaszem
  • Liczba pokoi:(?)5,00
  • garażtak

sytuacja projektu

Sytuacja AM ZODIAK CE
 

Projekt domu AM ZODIAK CE

 (DOM AM2-98)

Elewacje projektu

Elewacja AM ZODIAK CE
Elewacja AM ZODIAK CE
Elewacja AM ZODIAK CE
Elewacja AM ZODIAK CE
cena:
2 100
KUP TERAZ

Podobne domy

Domy, które mogą Cię zainteresować

 

Orientacyjne koszty budowy*

  • - stan surowy zamknięty(?) 303 120 zł
  • Skontaktuj się z doradcą w celu poznania aktualnych kosztów budowy.

Projekt występuje w kategoriach:

 

Zobacz, co oglądają
użytkownicy


Punkt Doradztwa
i Odbioru Projektów

Wybierz województwo i przejdź
do oddziału w Twoim mieście

w Polsce

 

 
x

Sprzedaż projektów w DOM.pl
realizuje IMO sp. z o.o. w restrukturyzacji © 2022

Już dziś zostań naszym zarejestrowanym użytkownikiem:
zarejestruj się

Gwarantujemy naszym DOMownikom:

Chcesz się z nami skontaktować?
Wyślij nam swój nr telefonu, oddzwonimy.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wyłącznie dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu sprzedaży (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).