Forum Budowlane » Uwaga na firmy wykonawcze

UWAGA! NIEUCZCIWA FIRMA

    • 39 wpisy
    25 kwietnia 2010 09:07:44 CEST

    Daniel skoro jestes oszustem i zlodziejem tak samo jak Twoj szwagier W. i razem okradacie ludzi sprzedajac im materialy budowlane ktore nigdy nie docieraja do kupujacego to niech wiedza to wszystko a po to jest forum zeby pisac co sie chce!!! a po drugie to widze ze Cie boli to ze ktos tak o Tobie pisze! I nie ukryjesz sie pod jakims nickiem piszac do pani administrator z zalem ze Ty forumowicz jestes oburzony tym ze ktos pisze tu ze W, i J. to oszusci i zlodzieje!! ;) haha bo Ty we wlasnej osobie to piszesz i sledzisz to forum jak pewnie wiele innych osob ktore razem ze szwagrem oszukales ;)

    post moderowany
    • 39 wpisy
    25 kwietnia 2010 21:13:31 CEST
    komuś widze brakuje odwagi powiedziec to osobiscie lub telefonicznie i sie rozpisuje tak to juz jest w małym ciele mały duch hahaha
    • 39 wpisy
    26 kwietnia 2010 00:43:12 CEST
    No Danielku teraz juz wszyscy wiedza ze sledzisz stale to forum ;) zobaczysz sad Cie ukara za to ze okradles mnie i wiele innych osob ktorym obiecales materialy i do mnie jak i do innych osob nie dojechaly nigdy!!
  • 28 kwietnia 2010 13:14:15 CEST
    Witam Państwa - forum oczywiście to miejsce od wypowiedzi na każdy temat - ale posty które są sprzeczne z zasadami kultury i dobrego wychowania przez osoby zwłaszcza nie zalogowane będą prze zemnie dalej usuwane.
    • 3 wpisy
    30 lipca 2010 07:03:00 CEST
    Kolego mój najdroższy co myślisz o tym żebym podał Twój numer telefonu na forum ?? chyba mógłbyś zostać po takim moich ruchu telemarketerką ;D bo zapewne przyjaciele którym jesteś winien pieniążki zaraz zadzwonili tak więc podam tylko tyle-----> 794380XXX wszyscy maja teraz 1000 kombinacji aby mogli się z Tobą połączyć ;D a z czasem podam i końcówkę niechaj mogą z Tobą pomówić! liczę na to ze szybko przeczytasz tę wiadomość byś wiedział ze nie jesteś anonimowy ;) dużo wytrwałości życzę i bądź DZIELNY ;)
  • 2 sierpnia 2010 04:13:25 CEST

    hehe napisz pajacyku cały .... wszyscy go mają.....hehe

    • 3 wpisy
    3 sierpnia 2010 04:25:00 CEST
    Danielku jak bede chcial to napisze ;) Ty jestes cwany ale sa i bardziej przebiegli od Ciebie!! ;) tyle miesiecy nikt tu nic nie pisal a tu nagle... sie odezwales Robaczku ;) pozdrawiam Cie no i pamietaj badz dzielny :)
    • 6 wpisy
    5 sierpnia 2010 14:49:27 CEST

    Uwaga Ryszard K nadchodzi , ten z koroną

    • 1 wpisy
    5 sierpnia 2010 16:30:47 CEST
    ja słyszałem,że przekręcił nawet swoich kolegów,napożyczał od nich kasy i nie oddał (za niedługo będę znał nazwiska),
    szczyt chamstwa,nie masz wstydu Danielku,istne dno!!!!!!!!!!!!!!!!
    • 3 wpisy
    5 sierpnia 2010 17:42:04 CEST

    To ze kolegow oszukal to jest wszystko nic ;) on nawet rodzine i sasiadow oszukuje! dobrze ze ruszylem to forum bo nasz waćpan Jasinski juz dawno nie mial co czytac i malo tego nie mogl nic komentowac ;D teraz dajemy Ci ta mozliwosc krolewiczu abys mogl wykazac sie swa bystorscia oraz jasnoscia swojego malutkiego rozumku ktory w Twoim mniemaniu jest bardzo roziwiniety no i za pewne sadzisz ze, Twoja kora mozgowa jest bardzo pofaldowana ale niestety masz plaskie pólkule ;D pozdrawiamy Cie serdecznie z POMORZA :)

    • 3 wpisy
    5 stycznia 2011 04:43:33 CET

    jaka nazwa tej spółki?

    • 3 wpisy
    8 stycznia 2011 02:37:44 CET

    no to co z tą nazwą i adresem?

    • 3 wpisy
    21 stycznia 2011 01:25:28 CET
    na spotkaniu w Rzeszowie???!!!!A cóż to za tajemnica?Masz informacje na temat "złodziejaszka" to je podaj a może ktoś (anonimowo)odpowiednio je wykorzysta!!!
    • 1 wpisy
    24 stycznia 2011 12:38:48 CET
    Witajcie. To co wy posiadacie to jest które ja posiadam są konkretne:agnieszka451@. Pozdrawiam

  • 25 lutego 2011 13:58:52 CET
    Ta zakłada jest naprawdę genialna:)
  • 31 maja 2011 15:15:10 CEST

    witam

    cos cisza sie zrobila na temat dj i sw

Szybka Odpowiedź