Forum Budowlane » Sypialnie i Salon - wystrój i wyposażenie

    • 4 wpisy
    1 czerwca 2011 14:28:29 CEST

    witam,

    jestem stolarzem z Lublina, na drzwiach swojej trzydrzwiowej szafy zamontowałem TV,

    drzwi oczywiście się przesuwają w obie strony,

    gdyby ktoś chciał się skonsultować,

    zapraszam serdecznie, Marek

    @

    • 64 wpisy
    9 sierpnia 2011 14:07:49 CEST

    Taka szafa robi spore wrażenie,jeszcze nie widziałem czegoś takiego.

    • 18 wpisy
    17 sierpnia 2011 17:06:48 CEST

    Witam serdecznie wszystkich :)

    Chciałbym zaproponować jeszcze inne rozwiązanie. Zabudowa z nadrukiem na drzwiach przesuwnych. Co o tym sądzicie? :)

    • 1 wpisy
    7 września 2011 14:01:49 CEST

    Fajnym pomysłem są szafy z firmy Kamix. Oprucz wyboru korpusu i wnętrza szafy, samemu można wybrać jakie będziemy mieli fronty, które są składane z paneli. Jeśli chodzi o panele to do wyboru ze szkła, lustra, dreno, oraz połysk. Samo drewno jest w kilku wybarwieniach, połyski są chyba dwa, nawet szkło jest do wyboru czarne i białę, więc można zaprojektować sobie dokładnie taki przud jaki się chce i jaki będzie pasował do naszych wnętrz.

    • 64 wpisy
    1 października 2011 01:32:11 CEST
    A co sądzicie o szafach oraz meblach w stylu orientalnym? Można spotkać je w naszym sklepie podobają Wam się takie rozwiązania?
    • 10 wpisy
    3 listopada 2011 19:30:00 CET
    Osobiście polecam odwiedzić sklep gdzie można znaleźć wiele mebli różnych firm w jednym miejscu. Po pierwsze pomaga to zaoszczędzić cenny czas po drugie fachowa obsługa pomaga w doborze mebli akurat do naszego domu.
    • 9 wpisy
    1 kwietnia 2012 20:37:03 CEST

    To ja już nie wiem - to Komandor czy nie Komandor?
    Co do cen to fakt, takie szafy w takich dużych salonach są wyższe, ale ja mam zamiar zamówić u nich szafę w systemie SlimSystem - też właśnie do salonu, jako zabudowę półek. Wycenili mi ją za niecałe 1500zł.

    Firma ma tak znane rozwiazania ze juz na wszytko co jest "kopia" mowi sie komandor, jak na sportowe buty - addidasy

    • 9 wpisy
    1 kwietnia 2012 20:39:34 CEST

    Witam serdecznie wszystkich :)

    Chciałbym zaproponować jeszcze inne rozwiązanie. Zabudowa z nadrukiem na drzwiach przesuwnych. Co o tym sądzicie? :)

    to jest zachwycające, nie mowie o tym zdjecu tylko ale o tym trendzie. Ale co zrobic jak nam sie taki nadruk znudzi?

    • 31 wpisy
    25 kwietnia 2012 22:28:07 CEST
    Lila jest mozliwość wymiany takich wypelnień na inne. Wymaga to rozmontowania drzwi i wlozenia nowych wypelnień.
    • 44 wpisy
    26 kwietnia 2012 11:01:05 CEST
    wydaje mi się, że często trzeba dokonać między funkcjonalnymi i wygodnymi a ładnymi. mnie tam walory estetyczne choćby nie wiem jakie były nie są w stanie przesłonić użyteczności.
    • 9 wpisy
    27 kwietnia 2012 00:43:39 CEST
    a niby dlaczego trzeba wybierac miedzy funkcjonalnoscia a ładnoscia szafy? zwlaszcza robionej na zamowienie ;)
    • 18 wpisy
    14 maja 2012 17:05:12 CEST
    Lilia, cieszę się, że spodobała Ci się szafa (więcej projektów znajdziesz na ;) Tak jak też wspominał/a Komandor ;) istnieje możliwość wymiany wypełnień takich drzwi, w związku z czym front szafy nigdy nam się nie znudzi, a wnętrze co pewien czas uzyska nowy, ciekawy charakter. Zgadzam się też całkowicie, że "ładność szafy" nie przekreśla jej funkcjonalności. Wręcz przeciwnie - przeważnie idzie z nią w parze. Szczególnie przy meblach robionych za zamówienie, które dostosowywane i wykonywane są pod indywidualne potrzeby Klienta.
    • 9 wpisy
    30 maja 2012 21:00:05 CEST
    jJa bym powiedziala nawet, ze nie ma nic wspolnego ;)) mana miec piekny niefunkcjonalny mebel, albo odwrotnie.

    A najlepiej zeby jedno szlo w parze z drugim ;)
  • 24 czerwca 2012 01:06:37 CEST
    Przyznam, że nie jestem zwolennikiem Komandora, ostatnio robiłem remont w domu i choć początkowo myślałem o szafie z przesuwanymi drzwiami, to jednak ostatecznie (nie ukrywam, że za namową żony ;-) ) postawiłem na naturalne drewno:
    Szafa jest naprawdę solidna i bardzo funkcjonalna i przynajmniej nie muszę się martwić, że drzwi mi się popsują ;-)
    • 31 wpisy
    13 lipca 2012 15:00:52 CEST
    Jeśli chodzi o nasze produkty, to przypominam o gwarancji jaką udzielamy. A jest to 5 lat w przypadku zamówienia szafy wraz z montażem, w tym część mechaniczna systemu. Zatem nie ma obaw, że drzwi szybko się popsują. Poza tym zawsze służymy pomocą naszym klientom, nawet po okresie gwarancji.
    Wybór szafy należy klienta i jego upodobań, warto jednak zawsze maksymalnie wykorzystywać przestrzeń pomieszczenia.
    • 7 wpisy
    12 grudnia 2012 16:56:39 CET

    Myślę, że dość ciekawą ofertę szaf ma firma w swojej kolekcji.

    Nie dość, że styl jest nowoczesny i nowatorski to i materiał jest egzotyczny.

    Wszystko to ma charakter dość oryginalny. Czyż nieprawda?

    alt

    alt

    Pozdrawiam

    • 31 wpisy
    14 grudnia 2012 13:46:29 CET
    Ciekawa propozycja i ładny design. Płytę bambusową (Unitek), także stosujemy w naszych realizacjach. Wśród wypełnień nawiązujących do stylu eko są jeszcze rattan, a także ekoskóry.
  • 3 stycznia 2013 22:26:14 CET

    a może coś stylowego -

    • 16 wpisy
    10 maja 2013 19:11:31 CEST

    To w takim razie do kolekcji dorzucam szafę od Fawre. Co o nich sądzicie, bo jak dla mnie bomba.. nieco mniej ekologiczna niż pozostałe, ale za to bardziej nowoczesna ;)

    • 81 wpisy
    1 października 2014 11:01:02 CEST
    w takim razie czekamy na zdjęcia bo opisu wynika,że naprawdę jest godna uwagi i jeżeli możesz to podaj także cenę,zawsze warto znać ją na początku.
    • 14 wpisy
    24 października 2016 12:34:12 CEST
    Ja np robiłem szafę na zamówienie, bo żadna z typowego sklepu nie podobała mi się. Potrzebowałem szeroką i głęboką szafę w modnym designie, dlatego skorzystałem z oferty Mebli KAMEB, a dodatkowo uzyskałem kupon rabatowy na ich usługi na stronie rabatybudowlane . Znalazłem tam rabaty jeszcze na inne usługi, które przydadzą się każdemu kto remontuje lub buduje dom :-). Dzięki temu mam stylową szafę, a moje wnętrze zachwalają wszyscy znajomi!
    • 56 wpisy
    27 listopada 2016 20:46:46 CET
    Salon musi być pełny czyli duzo rzeczy żeby było widać maksymalizm moim zdaniem nie ma co tu sie bawić w minimalizm.
    • 262 wpisy
    1 grudnia 2016 06:35:20 CET
    Może zobacz na wymiar meble, przyjadą i razem uzgodnicie co i jak.
    • 11 wpisy
    10 grudnia 2016 08:34:31 CET
    Podejmę temat tej szafy z nadrukiem, to faktycznie świetne rozwiązanie. Ostatnio oglądałam takie w Ola Mebluje, nawet nie sądziłam, że jest tyle możliwości, mozna powiedzieć, że to takie 2 w 1, mebel i wspaniała dekoracja zarazem. Szczerze przyznam, że poważnie zastanawiam się nad takim zakupem.
    • 262 wpisy
    2 stycznia 2019 00:21:51 CET
    A może zamiast tanich lepiej kupić raz a porządne meble na lata. Na pewno są sporo droższe i nie zawsze budżet jest w stanie to znieść ale również jest opcja rozłożenia takiej płatności na raty z pomocą wystarczy złożyć wniosek i poczekać na szybkie rozpatrzenie :)

Szybka Odpowiedź