Forum Budowlane » Dachy, rynny, roboty dekarskie

przebudowa dachu a pokrycie dachowe?

    • 171 wpisy
    8 kwietnia 2020 19:52:27 CEST
    Ja radziłbym Wam zwrócić uwagę na materiały z oferty Braas który rzeczywiście na tle konkurencji wypada bardzo dobrze zarówno pod względem jakości wykonania, dostępnych kolorów, systemów zabezpieczeń oraz hydroizolacji. Pozdrawiam serdecznie!
    • 171 wpisy
    8 kwietnia 2020 19:52:27 CEST
    Ja radziłbym Wam zwrócić uwagę na materiały z oferty Braas który rzeczywiście na tle konkurencji wypada bardzo dobrze zarówno pod względem jakości wykonania, dostępnych kolorów, systemów zabezpieczeń oraz hydroizolacji. Pozdrawiam serdecznie!
    • 7 wpisy
    15 lipca 2020 15:11:47 CEST

    Teraz sie wszystko pozmieniało i pewne zmiany trzeba zgłaszać do urzędu, a pewne nie. To, co trzeba, a co można tylko na zgłoszenia lub pozwolenie możecie przeczytać we wpisie na stronie centrum materiałów dachowych w Krakowie - Dach Centrum


    Ten wpis został zmieniony przez BudujcaKobieta w 15 lipca 2020 15:13:03 CEST"
    • 585 wpisy
    27 sierpnia 2020 15:48:15 CEST
    Tutaj zdecydowanie w mojej opinii wygrywa wśród pokryć dachowych producent Braas przygotował dość szeroki wybór pięknych dachówek ceramicznych które moim zdaniem są jedna z najlepszych opcji ze względu na długi okres gwarancji, bardzo dobre wykończenie i do tego świetne ceny, może akurat złapiecie coś na trwającej promocji.
    • 16 wpisy
    3 września 2020 16:43:50 CEST
    Z tego co słyszałam i czytałam, wymieniając jakiekolwiek stare pokrycie dachowe, najlepiej jest wymieniać je na blachę. Blacha jest najlżejszym i najbardziej wdzięcznym do tego materiałem. Bardzo dobry, rzeczowy artykuł na ten temat można znaleźć np. tutaj:

Szybka Odpowiedź