Forum Budowlane » Uwaga na firmy wykonawcze

UWAGA! NIEUCZCIWA FIRMA

    • 65535 wpisy
    10 grudnia 2008 13:36:27 CET
    taka informacje dostalem od pracownikow ale nie chce mi sie w to wierzyć dlatego sie pytam
    • 10 wpisy
    16 grudnia 2008 16:20:09 CET
    Sąd cywilny w Staszowie uznał moje racje i wydał nakaz zapłaty należnych mi pieniędzy. Także teraz muszę jeszcze odczekać ze dwa tygodnie i mogę iść z tym kwitem do komornika. Niewielkie to pocieszenie biorąc pod uwagę szansę na odzyskanie pieniędzy, ale zawsze coś.
    Kolejna sprawa - skontaktowała się ze mną policja z Buska Zdroju - poszukują pokrzywdzonych przez KBI (w tym przypadku tylko KBI, nie przez CUBEX). Także zachęcam do kontaktu z tamtejszą policją wszystkich pokrzywdzonych.
    • 65535 wpisy
    16 grudnia 2008 21:56:03 CET
    ja juz mam sprawe zgloszona na policji w busku mam pytanie czy do sadu w staszowie przyszedl wogole pan J. czy olal sobie to tak jak nas olewa?
    • 10 wpisy
    17 grudnia 2008 09:59:18 CET
    ja juz mam sprawe zgloszona na policji w busku mam pytanie czy do sadu w staszowie przyszedl wogole pan J. czy olal sobie to tak jak nas olewa?[/quote:41a0c603c0]

    Postępowanie w tym trybie odbywa się bez udziału stron. Sędzia podejmuje decyzję o wydaniu nakazu zapłaty można powiedzieć "zaocznie". Także nie miałem "przyjemności" spotkać się z panem Jasińskim
    • 2 wpisy
    17 grudnia 2008 21:49:36 CET
    Witam.
    Takie pytanko.
    Sąd cywilny wydał nakaz płatniczy na Jasińskiego. Jaką sąd określił karę dla tego złodzieja w przypadku niewypłacenia należnych Panu pieniędzy?
    • 65535 wpisy
    12 stycznia 2009 17:17:47 CET
    Sąd cywilny w Staszowie uznał moje racje i wydał nakaz zapłaty należnych mi pieniędzy. Także teraz muszę jeszcze odczekać ze dwa tygodnie i mogę iść z tym kwitem do komornika. Niewielkie to pocieszenie biorąc pod uwagę szansę na odzyskanie pieniędzy, ale zawsze coś.
    Kolejna sprawa - skontaktowała się ze mną policja z Buska Zdroju - poszukują pokrzywdzonych przez KBI (w tym przypadku tylko KBI, nie przez CUBEX). Także zachęcam do kontaktu z tamtejszą policją wszystkich pokrzywdzonych.[/quote:1caf2eb397]

    mam pytanie czy odzyskal pan juz pieniadze czy dalej nic?
    • 1 wpisy
    13 stycznia 2009 01:56:50 CET
    Witam
    z powodu braku czasu dopiero dziś pojechałem do firmy ustalić termin przywozu towaru
    zapłaconego już na początku 2008 roku,miał być z HDS .Podjechałem pod firmę ę
    załamałem po opowieściach przechodzącej osoby co tu się działo jestem zdruzgotany kilkanaście tysięcy zł tyle pracy i składania grosza wyrzeczeń.Bramy pozamykane brak towaru
    Przykry czego zacząć w takim przypadku pierwszy raz staje w takiej sytuacji proszę o jakąś porade gdzie się najlepiej z tym udać lub od czego zacząć Pozdrawiam..
    • 34 wpisy
    15 stycznia 2009 00:37:35 CET
    Witam.

    Pomimo tego, że mi udało się otrzymać materiały (oczywiście bez problemów się nie obeszło) i nie musiałam rozwiązywać tej sprawy w inny sposób, to moim zdaniem pierwszym krokiem, który powinien Pan zrobić to zgłosić sprawę na Policję. Większość pokrzywdzonych osób tak zrobiło. Najlepiej, żeby skontaktował się Pan z innymi osobami, które zamieszczają posty w tym wątku, bo oprócz mnie chyba nikt nie dostał materiału ani zwrotu pieniędzy więc wszyscy są na bieżąco w tej sprawie. Niech Pan poda swojego maila to pewnie ktoś się do Pana odezwie i pomoże. I to chyba tyle co mogę Panu pomóc. Podobnie jak pozostałym pokrzywdzonym życzę powodzenia w odzyskaniu pieniędzy (bo o dostawie materiałów pewnie można juz zapomnieć).

    Pozdrawiam
    Monia
    • 34 wpisy
    10 lutego 2009 01:20:27 CET
    Czy udało się komuś odzyskać pieniądze? Na jakim etapie jest ta sprawa?
    • 65535 wpisy
    10 lutego 2009 18:52:54 CET
    witam ja pieniedzy nie otrzymalem i wydaje mi sie ze nikt nie otrzymal na razie z tego co wiem to prokuratura zakonczyla dodawanie poszkodowanych i ponoc w lutym ma sie odbyc jakas rozprawa ale na razie wszedzie cisza
    • 65535 wpisy
    23 kwietnia 2009 16:21:28 CEST
    witam cos tu ucichlo czyzby ktos odzyskal pieniadze :shock: :shock: :shock: (ja osobiscie nie odzyskalem) jesli ktos cokolwiek wie prosze o kontakt
    • 42 wpisy
    26 kwietnia 2009 11:38:17 CEST
    OD każdej nie uczciwej firmy bardzo cięzko jest odzyskać pieniądze.
    • 39 wpisy
    10 maja 2009 03:24:35 CEST
    witampan prezes jakos nie dotrzymal obietnicy co do zwrotu pieniedzy (zreszta nie pierwszy raz) ktore mial niby zwrocic do piatku dostalem dzisiaj polecony z policji w busku ze wszeto postepowanie z
    ""Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania,podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8""
    tak ze nie wiem jak reszta ale ja sie bede domagal 8 lat niech sobie posiedzi i przemysli wszystko a jak odda kase to pozew wycofam[/quote:d0a9d8a7bd] witam nie jestem zwiazana z ta sprawaale znam bardo dobrze od wielu lat i nic ujac nic dodac do waszych opini,pragne was poinformowac ze pan prezesik jak z odsiedzial za przekrety kilka lat i 2lata temu wyszedl ale widze ze trafi tam !biedny ty teraz jestes!!![/b:d0a9d8a7bd]
    • 39 wpisy
    10 maja 2009 03:28:51 CEST
    Byłem dziś w Staszowie - firma CUBEX nie została zawieszona i więc formalnie nadal działa. Nie zacytuję jaką opinię ma "prezes" na policji, co tym bardziej dziwi w zderzeniu z tymi pozytywnymi artykułami w prasie, nagrodami i imprezami sponsorowanymi przez niego. Przejechałem się również do Buska, plac przed KBI świeci pustkami, sama firma jest zamknięta do odwołania, choć udało mi się porozmawiać z pracownikiem. Oczywiście nic z tego nie wynikło, on też nie wie co się dzieje z prezesem. Ubawiło mnie w sumie jego pytanie czy prezes do mnie dzwonił, żeby się dogadać :mrgreen:
    Piter (lub inni w podobnej sytuacji) mam prośbę - możesz mi podesłać jakieś numery sprawy, sygnaturę, cokolwiek co ułatwiłoby policji w mojej miejscowości powiązać moje zgłoszenie z innymi sprawami?
    Jakby co to mój mail:[/quote:96365db48e] apeluje do poskodowanych,on jeszcze nigdy nie zaronil uczciwie kasy i za to tez min siedzial pare lat
    • 39 wpisy
    11 maja 2009 01:00:38 CEST
    Piszesz ze nigdy nie zarobil uczciwie, ale jednak mu sie powodzi. Czyli jednak te jego "dokonania" nie podlegaja karze. Chyba tutaj czegos nie rozumiem :/
    • 39 wpisy
    14 maja 2009 20:11:37 CEST
    bo nie zarobil...
    • 39 wpisy
    27 maja 2009 12:57:00 CEST
    JASIŃSKI SPRZEDAŁ KBI OSOBIE KTÓRA SKUPUJE SPÓŁKI KTÓRE SĄ W UPADŁOŚCI. PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM LINK DO AKTUALNEGO KRS-U.
    • 39 wpisy
    27 maja 2009 13:09:02 CEST
    SPRZEDAŻ KBI. PONIŻEJ PRZESYŁAM KOLEJNY LINK GDZIE MOŻNA BEZPŁATNIE SPRAWDZIĆ AKTUALNY STATUS FIRMY.


    PONIŻEJ PRZESYŁAM RÓWNIEŻ LINK DO FIRMY KTÓRA KUPIŁA KBI:



    PANJERZY ROWICKI NA SWOIM KONCIE MA SPORO TAKICH ZAKUPÓW JAK KBI. TELEFON DO OBECNEGO PREZESA - 692 731 041
    • 65535 wpisy
    29 maja 2009 14:16:47 CEST
    witam czy ktos otrzymal zwrot pieniazkow czy nie prosze o odpowiedz
    • 10 wpisy
    1 czerwca 2009 18:28:10 CEST
    Czy ktoś wie jaki jest status sprawy w prokuraturze/sądzie dot. KBI?
    Niestety moje postępowanie w sprawie CUBEXu prokuratura umorzyła :evil: i szukam punktu zaczepienia do odwołania się od tej decyzji. Argumentacja prokuratury w skrócie - pan Jasiński nie chciał mnie oszukać i obiecał mi oddać pieniądze :mrgreen:
    • 39 wpisy
    7 czerwca 2009 01:58:07 CEST
    podobno pan prezesik nie osiadl na laurach - już kreci jakis kolejny biznes - osoby z jego otoczenia mowia ze jego kolejne firmy moga byc zarejestrowane na jego tesciow
    • 39 wpisy
    9 czerwca 2009 10:59:51 CEST
    Pan Jasiński w tym samym czasie jest powiązany i z innymi osobami:

    Na te osoby prawdopodobnie pozakładał firmy które nadal oszukują ludzi. Wiem tylko, że ostanio założył firmę w Staszowie pod nazwą MIREX
  • 9 czerwca 2009 17:58:06 CEST
    Zdaję sobie sprawę iż ten temat jest szczególnie dla Państwa kontrowersyjny, ale oprócz Pana J. nie możemy zamieszczać na forum danych innych osób być może powiązanych z tą firmą. Nasze prawo chroni dane osobowe swoich obywateli.
    • 39 wpisy
    10 czerwca 2009 01:53:23 CEST
    kbi, cubex, ltb, mirex - to sa firmy z ktorymi jasinski moze miec zwiazek. im wiecej wiadomo tym mniej bedzie oszukanych.
    • 39 wpisy
    10 czerwca 2009 02:09:28 CEST
    ,.,Busko-Zdroj,

    %F1ski

Szybka Odpowiedź