Forum Budowlane » Uwaga na firmy wykonawcze

UWAGA! NIEUCZCIWA FIRMA

    • 39 wpisy
    12 czerwca 2009 12:26:38 CEST
    firma kbi to jest jedno złodziejstwo wiem bo ja mu woziłem te towary i wyrolował mnie na i to jest 1% wszystkich jego długów .A teraz jeżdzi sobie czarnym mercedesem nie wiem czy to jest jego bo ostatnio jezdził srebnym i mysłi że komuś że ja nie wiem czyj to jest a on wymienia się z gościem z pod sandomierza i struga cwaniaka ale już niedługo nazwiska nie podam bo niewolno . Jak ma ktoś jakieś pytania prosze dzwonić pod mój tel. 509,877,602 DARIUSZ KORYCIŃSKI
    • 65535 wpisy
    12 czerwca 2009 21:26:00 CEST
    Czy ktoś wie jaki jest status sprawy w prokuraturze/sądzie dot. KBI?
    Niestety moje postępowanie w sprawie CUBEXu prokuratura umorzyła :evil: i szukam punktu zaczepienia do odwołania się od tej decyzji. Argumentacja prokuratury w skrócie - pan Jasiński nie chciał mnie oszukać i obiecał mi oddać pieniądze :mrgreen:[/quote:bdc7ec7006]
    POLSKIE PRAWO JEST CHORE TAKI DEB... NAKRADL OD NAS KUPE KASY A TERAZ BUJA SIE MERCEDESAMI I BMW NIE MOWIAC O JEGO DOMU I INNYCH RZECZACH KTORE POSIADA (OCZYWISCIE NIE NA SIEBIE TYLKO POPRZEPISYWANE NA RODZINKE BO PRZECIEZ !!!ON NIC NIE MA I JEST BIEDNY!!!) A BIEDNA BABCIE ZA KOSTKE MASLA SKRADZIONEGO ZE SKLEPU (jak sie domyslam nie miala pieniedzy aby ja kupic)SCIGAJA PO SADACH TO JEST PO PROSTU CHORE TAK MOZE BYC TYLKO W NASZYM " PIEKNYM KRAJU" A PROKURATURA UMARZA POSTEPOWANIE W SPRAWIE JASINSKIEGO BO CO!!! BO NIE CHCIAL OSZUKAC I OBIECAL ODDAC PIENIADZE SMIECH NA SALI JAK OBIECAL TO NIECH ODDA MAZE MEDIA COS POMOGA CO WY NA TO??? ja jak skladalem zawiadomienie o przestepstwie (ok pazdziernika) sprawa miala trwac do 3 miesiecy poki co mamy czerwiec i dalej nic
    • 39 wpisy
    23 czerwca 2009 00:12:44 CEST
    a więc konkretnie:
    1. Daniel Jasiński jest (był? - mam dzisiaj niepotwierdzona info. o jego aresztowaniu), prezesem firm CUBEX i KBI - firm nastawionych na wyłudzanie w handlu,
    szwagier jest właścicielem innej firmy - firmy założone w tym samym towarzystwie i w tym samym celu co KBI i CUBEX.
    3. o Jasińskim napisano tu wiele i wszyscy się zgodzą że oszukiwał, oszukuje i będzie oszukiwał.
    szwagra jest zarejestrowany w domu Jasińskiego! , gdzie brak jest jakiejkolwiek tabliczki informacyjnej, a żona Jasińskiego reaguje bardzo alergicznie na zainteresowanie się jej willą.
    5. firma szwagra- mimo krótkiej historii zdążyła oszukać sporą grupę inwestorów budowlanych - nie mam żadnej informacji o pozytywnie załatwionej transakcji, za to wiele maili z historiami podobnymi mojej, opis:
    6. konto na allegro (budujznami1 - co za hipokryzja!) zostało ok. tygodnia temu zablokowane.
    7. miałem nieprzyjemność spotkać się z obydwoma panami, to klasyczne cwele, cińkciarze najniższych lotów.
    8. opieszałość działań policji może wiązać się z ich koniugacjami rodzinnymi z tym środowiskiem.
    [/size:53893a9dd4]
    • 39 wpisy
    23 czerwca 2009 19:12:00 CEST
    dobre hahahahaha pewnie tak jest :grin: ciekawe czy goli nogi hahahah
    • 39 wpisy
    24 czerwca 2009 02:02:11 CEST
    No i co, bedzie dobrze w kraju. Kryzys? jasne ze przez takie szumowiny ma nie byc kryzysu. Ludzie przestaja sobie ufac i to na co pracowaly cale pokolenia legnie w gruzach. To wszystko dla kilku wycieczek zagranicznych i zlomow sprowadzanych z Niemiec. No tak... niemcy to woza sie nowymi autami bo w ich kraju takich oszustów karze się bez ceregieli. Z resztą... znam ludzi - przedsiebiorcow, ktorzy maja pieniedzy jak lodu, ale nadal uczciwie prowadza swoje dzialalnosci, bo to jest w zyciu wazne - zeby cos po czlowieku zostalo, a nie kupa smrodu. No ale do tego trzeba miec tzw. jaja. No coz, pogratulowac.
    • 39 wpisy
    24 czerwca 2009 13:40:27 CEST
    jak sie ma jaja to sie nie pisze anonimo sprawa mnie nie dotyczy ale to co opisuje ten gość pod dwoma nickami to ż pisac każdemu można nie wazne czy jest to przawda czy nie.
    • 1 wpisy
    24 czerwca 2009 22:47:05 CEST
    jak sie ma jaja to sie nie pisze anonimo sprawa mnie nie dotyczy ale to co opisuje ten gość pod dwoma nickami to ż pisac każdemu można nie wazne czy jest to przawda czy nie.[/quote:6ad51251ce]

    drogi kolego gościa[/b:6ad51251ce]
    po twym nicku poznaję że jesteś lubianym i szanowanym obywatelem skoro masz za kolegów anonimowych gości „bez jaj” i „z ogolonymi nogami”. Cóż mamy wolny kraj i każdy koleguje się z takimi jakich szanuje.
    Dziękuję Ci o Wielki, że znalazłeś w swym zapracowanym życiu chwilę aby pochylić się nad nie swoim problemem i podzielić się światłymi uwagami.
    Ostatni Altruisto tego forum, gdybyś zechciał jeszcze raz poratować zrozpaczonych tu na ziemi swoją bezcenna radą, co zrobić z takim łobuzem jak Jasiński i Witaszek? (wnoszę po stopniu zaangażowania że wiele was łączy – może nie tylko cela).
    Tym razem podpisuję się i proszę o wybaczenie Wyrocznio Forumowiczów że nie zdążyłem poprzednio. Mój wątły intelekt nie zdążył wystarczająco szybko zareagować, kiedy napotkałem temat o problemie podobnym mojemu, tak bardzo chciałem się dopisać....
    proszę WYBACZ o KOLEGO GOŚCIA!
    • 39 wpisy
    27 czerwca 2009 14:13:51 CEST
    jak było napisane na poprzedniej stronie że firma mirex ma jakis współudział z tymi gosciami to wielka bzdura którą ktos sobie wymyślił firma MIREX nie ma nic wspólnego z tymi bandziorami znam własciciela i wiem że on nawet ich nie zna wiec prosze pisac to co wiecie ludziska na forum a nie że sie komus ntak
    • 39 wpisy
    8 lipca 2009 10:40:08 CEST
    Ludzie!!! Zamiast sie nad soba uzalac, poprostu cos z tym zrobcie. Nie sztuka wypisywac na forach obelgi pod adresem tego czy tamtego!!! Jak cos jest tanie, to nie moze byc legalne!!! Pozatym sami daliscie komus pieniadze, a teraz nazekacie!!! Bez sensu!!! Az sie plakac chce. Polecam zagraniczen fora, na ktorych bardzo szybko sie przekonacie, ze takie sytuacje wogole nie maja miejsca. A jezeli juz dochodzi do podobnych ekscesow, sa one w ciagu siedmiu dni zalatwiane. Wszyscy sa zadowoleni. Jasinski buja sie BMV bo sami mi je kupiliscie. Sprobujcie tak samo i bedziecie jezdzic Ferrari. Jai problem? Koneksje?! Kto ich dzis nie ma... Tylko nie kazdy ma na tyle odwagi zeby je wykorzystac! Kryzys? Ach...
    • 39 wpisy
    8 lipca 2009 11:51:35 CEST
    a najlepszy jest ten ferco sprawa go nie dotyczy

    a rozpisał sie jek ...... co prawda należy do naszego klanu i czasem go używamy ale teraz już sie do niego nie przyznajemy
    • 39 wpisy
    8 lipca 2009 11:52:52 CEST
    hahahahaahaha dobre ale wszystko co rude to lubi
    • 39 wpisy
    9 lipca 2009 00:55:36 CEST
    LUDZISKA ZAMIAST PISAĆ BZDURY I ROBIĆ Z SIEBIE IDIOTÓW LEDZTA DO SAMU BO RZUCILI PAPIER TOALETOWY I NIMA LUDZI
    • 39 wpisy
    9 lipca 2009 18:01:55 CEST
    JASNISKI PODOBNO NOWA FIRME ZALOZYL. UWAZAJCIE OD KOGO BEDZIECEI KUIPOEAC!!!
    • 39 wpisy
    16 lipca 2009 13:26:21 CEST
    UWAGA na firme BUDO - HUT z Sandomierza!!! Kupilismy pustaka i prepadl jak kamien w wode!!! Pieniedzy etrz nie widac!!!
    • 39 wpisy
    20 lipca 2009 03:25:26 CEST
    UWAGA na firme BUDO - HUT z Sandomierza!!! Kupilismy pustaka i prepadl jak kamien w wode!!! Pieniedzy etrz nie widac!!![/quote:4165c2fb24]
    Jeśli założył to na pewno nie znajdziesz tam jego nazwiska a tylko jakiegoś słupa.
    Co do reszty to Żona pracowała jako wiceprezes lub coś podobnego, brała kosmiczną kasę i ma podpisaną rozdzielność majątkową czyli spieniężenie willi nie wchodzi w gre. A prezesil jeździ sobie teraz nowiutkim mercem e350 i ma wszystko w nosie a już na pewno nasz wymiar sprawiedliwości !!!. Powinno być tak jak w USA za przekręty i piramidę finansową na 150 lat do pierdla to wtedy jeden z drugim cwaniaczków by się zastanowił. A tak to pójdzie sobie ( o ile pójdzie !) do paki na kolejne dwa latka wakacji do paki (kablówka, internet , czytelnia, przepustki) a jak wyjdzie to znów będzie robił to samo !!! bo taki ma sposób na życie. Złości mnie tylko że za to wszystko płacą zwykli obywatele - płacą za policję i prokuraturę która nie potrafi ując i udowodnić przestępstwa, płacimy za jego zaległe podatki ponieważ za towar który sprzedał a nie odprowadził podatków kupujący zapłaci podatek, zapłacimy za jego pobyt w pierdlu i najważniejsze że zapłacimy naszym zdrowiem i naszych najbliższych ponieważ straciliśmy pieniądze które niejednokrotnie są dorobkiem całego życia lub co gorsza zostaniemy z kredytem na don który nigdy nie powstanie ponieważ taki oszołom nas oszukał !!!.
    • 39 wpisy
    20 lipca 2009 15:20:09 CEST
    ale ten gość wyrzej wylewny jak cygan elektryk z youtube .Za co on bedzie płacił jak z tego co pisze to golas z niego straszny hahahaha
    • 39 wpisy
    12 sierpnia 2009 23:05:04 CEST
    witam, obserwoje to forum i tak sie zastanawiam, dlaczego goscia e... wiadomosc usunieto!? wyszukalem numer tel po niku w google, znalazlem dodzwonilem sie do niego! i wiecie co!!! to byl ten gosc! kazal mi spier.... i zadzwonic sobie do rutkowskiego, po czym podal mi numer bezposrednio do detektywa. mi ta firma nie jest nic dluzna wiec nie zadzwonilem. niestety nie moge go podac na forum. rutko... zajmuje sie tez windykacja wiec moze skutecznie pomoc wam pomoc!!! pozdrawiam jest tani heheeh
    ale tyle wam biedakom pozostalo ;)))
    • 39 wpisy
    16 sierpnia 2009 23:48:26 CEST
    witam
    maly podaj mi numer do tego goscia e...!
    tez zostalem zrobiony przez ta firme, a slyszalem ze ten gosc e... ma dobry i bardzo skuteczy choc jednorazowy sposob na nich! ale nigdzie nie znalazlem do niego kontaktu!
    bardzo prosze.
    pozdrawiam
    • 39 wpisy
    18 sierpnia 2009 23:08:03 CEST
    hehe
    danielku zapraszam do celi
    niebawem mozewmy sie tam spotkac! a przepraszam ty to juz recydywa
    ale............................!!!
    • 39 wpisy
    20 sierpnia 2009 23:39:27 CEST
    A TEN WYŻEJ TO POTRZEBUJE CHYBA KORA DO DZIURY BO MA PRZECIĄG JAK WARGI ROZDZIAWIA HAHAHAHAHAHAH ....DLATEGO TAK ZAPRASZA HAHAHAHAHA
    • 39 wpisy
    20 sierpnia 2009 23:43:46 CEST
    Ludzie co Wy piszecie forum budowlane a tu recedensi się wbijają i na seks się umawiają dobre ......hihi
    • 39 wpisy
    30 sierpnia 2009 16:31:44 CEST
    Ludzie co Wy piszecie forum budowlane a tu recedensi się wbijają i na seks się umawiają dobre ......hihi[/quote:55c821d07a]


    Sprawą już zajęła się prokuratura. Postawiono zarzuty Panu Jasińskiemu. Ma dwie sprawy karne: z powództwa poszokodowanych klientów oraz sprawy zwiazane z pracownikami oraz niezgłoszenia upadłości.
  • 31 sierpnia 2009 21:52:47 CEST
    nie aktualne
    • 39 wpisy
    15 września 2009 17:49:09 CEST
    Popieram
    • 39 wpisy
    15 września 2009 21:40:17 CEST
    Panie poszkodowany Marcinie bezsilność Pana zmusza do pisania na tym forum,ja tez to wcześniej robiłem ale to nie ma sensu,bo to nic nie daje tylko tak jak Pan zrobiłem z siebie kolejnego idiote który został zdaniem trzeba czekać na wyrok sądowy .....Mam nadzieje że bedzie na naszą korzyść i najlepiej sie dogadać.Ja osobiście dostaje od Pana J regularne wpłaty ale są tak niskie ze nie ma o czym rozmawiać...

Szybka Odpowiedź