Forum Budowlane » Sprzęt domowy RTV i AGD

Jakie AGD do kuchni?

    • 3 wpisy
    25 października 2012 13:13:23 CEST
    Osobiście polecam lodówki z electrolux'a. Popatrz tutaj
    • 15 wpisy
    2 listopada 2012 15:14:59 CET

    a piekarnik? zastanawiamy się teraz nad wyborem piekarnika i rozglądam się za 5 lat, czyli oprze sie próbie czasu :)

    • 1 wpisy
    13 listopada 2012 13:16:44 CET

    Ja jak kupowałam sprzęt AGD to tylko energooszczędny, bo dla mnie ważny są rachunki J

    • 597 wpisy
    13 listopada 2012 20:44:57 CET
    Podczas badań w zeszłym roku okazało się że ponad połowa sprzedawanych AGD ma nieprawdziwe dane dot. zużycia prądu. Łatwo to sprawdzić podpinając pod gniazdko najprostszy podlicznik z sterownikiem. Pół roku temu w TVP na śniadanie był poświęcony właśnie temu zagadnieniu. Okazało się że jedyne lodówki które miały mniejszy pobór to takie z przedziału powyżej 4tys!!! Dodatkowo miały nawet podgrzewane gumy uszczelniające bo jak zapewniał producent właśnie takie rozwiązanie pozwala lepiej uszczelnić wnętrze lodówki :))
    • 2 wpisy
    7 grudnia 2012 22:47:32 CET
    My jesteśmy właśnie tuż po remoncie kuchni. Zmieniła się nie do poznania. Meble wymieniliśmy na laminowane, do tego jaśniejsze płytki, wyposażenia zasadniczo nie zmienialiśmy, jedynie nad okapem się zastanawiamy, bo ten stary już raz, że nie pasuje, a po drugie, co tu dużo mówić, jest ordynarnie głośny. Myślimy o czymś, co miałoby szer 50-60 cm. Ciężko jednak coś wybrać. Przydałoby się też coś za rozsądną cenę (nie żadne tysiące złotych).
    • 21 wpisy
    8 grudnia 2012 20:50:44 CET
    Może wybraliście złą firmę,ponieważ teraz okapy wcale nie są głośne- wręcz przeciwnie. teraz warto szukac w sklepach internetowych z racji promocji świątecznych,można trafić znacznie taniej niż 1 tyś zł.
    • 15 wpisy
    20 grudnia 2012 01:31:40 CET

    No wybór okapu to dość dspore zajęcia, ja bym radził patrzeć na to czy ma filtry aluminiowe, w poprzednim dość taniej firmy filtrów nie było i przez to po prostu był to okap jednorazowy :) Teraz mam amikę i działa bardzo ładnie

    • 1 wpisy
    28 grudnia 2012 22:11:33 CET
    Czy ktoś mógłby doradzić, czym się kierować przy wyborze piekarnika do kuchni? Co jest istotne? Czy istnieje jakaś granica cenowa, od której zaczynają się te lepsze modele - dodam, że cena nie gra tu aż takie roli, najważniejsze, żeby był to solidny sprzęt.
    • 15 wpisy
    13 stycznia 2013 14:27:56 CET

    POd względem piekarników oprócz tak ważnych rzeczy jak termoobieg itp na pewno warto zwrócić na ułątwiające życie nowinki, takie jak panel dotykowy

    • 2 wpisy
    14 stycznia 2013 16:52:00 CET
    Również wyczytałem same dobre rzeczy na temat Amici Integry Smart. Jeśli miałbym kupiwać piekarnik wybrałbym własnie ten.

    • 2 wpisy
    16 maja 2014 01:35:09 CEST

    Ja osobiście uwielbiam sprzęt od multicookera, jest niesamowity, bardzo przydatny w kuchni  polecam to cudo u mnie się sprawdza !

Szybka Odpowiedź