Forum Budowlane » Projekt i aranżacja ogrodu

Projektowanie ogrodów ... samemu?

    • 3 wpisy
    22 czerwca 2017 22:59:08 CEST
    Spokojnie można samodzielnie zaaranżować taki ogród, wystarczy odrobina wyobraźni :) Gdybyś szukał mebli ogrodowych to teraz w Jysk mają rabat na nie do 70% :) Dobrze mieć pod ręką aplikację Moja Gazetka bo jestem na bieżąco ze wszystkimi promocjami :)
    • 63 wpisy
    27 czerwca 2017 14:13:52 CEST
    Projektowanie samemu ogrodu to duże wyzwanie, ale jest już tyle dostępnych programów/poradników jak, co i po co, że można podjąć takie wyzwanie. Trochę wyobraźni, chęci i zabawa murowana :)
    • 171 wpisy
    29 czerwca 2017 12:20:10 CEST
    Samemu można na prawde zrobić wiele ciekawych rzeczy oszczędzając pieniądz ena wyzszej jakości produkty jak kostka, palisady, meble betonowe itd.
    • 9 wpisy
    17 lipca 2017 17:08:34 CEST

    Dość spore wyzwanie, ale jeżeli uważasz, że znasz się na tym w sposób dostateczny albo masz jakieś doświadczenie w tym kierunku to jak najbardziej uważam, że możesz spróbować swoich sił. 

    • 63 wpisy
    18 lipca 2017 11:18:59 CEST
    Można zacząć od mało lub prawie wcale niewymagających roślin+ mniej wizualizację i dodatki podejrzeć w poradnikach/filmikach na YT i będzie ok :)
    • 33 wpisy
    4 października 2017 14:37:06 CEST
    Pewnie, że można samemu, szczególnie jak to nie jest zbyt duży ogród. A zawsze trochę pieniędzy zostanie w kieszeni i można je wydać na roślinki wysokiej jakości:) Ja polecam zajrzeć do szkółkarstwa ozdobnego Ulińscy - mają niesamowity wprost wybór roślin i bardzo kompetentny personel, który chętnie pomaga w wyborze odpowiednich gatunków.
  • 18 października 2017 09:29:44 CEST
    W wielu przypadkach możemy samodzielnie zaprojektować, urządzić swój ogród i mieć z tego dużą satysfakcję. Wystarczy wykazać się odrobiną kreatywności pod tym względem.
    • 1132 wpisy
    31 maja 2018 16:21:22 CEST
    Oczywiście, że można tym bardziej ze znajdziesz sporo ciekawych materiałów w internecie i również na kanałach Yutoubie również stworzonej przez Pozbruk serii "Pozbruk zaprasza do ogrodu"

Szybka Odpowiedź