Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

    • 3 wpisy
    11 kwietnia 2009 10:00:02 CEST
    Nie wiedziałam gdzie umieścić ten temat tak więc trafił tutaj.
    Nie mam możliwości jechać do żadnego "normalnego" sklepu a szykuje mi się remont tak więc pomyślałam o sklepie internetowym.
    Trafiłam na ten: Wydaje się być całkiem fajny, dobrze zaopatrzony i w ogóle..

    Mógłby ktoś się wypowiedzieć na ten temat? Czy to nie jest jakiś hm, ryzyko? CZy coś...?
    • 38 wpisy
    15 kwietnia 2009 23:47:49 CEST
    dla mnie zakupy w internecie to ryzyko nie ufam niczemu czego nie widzę na wlasne oczy wiem ze czas jest ciężko wygospodarować, ale wypadałoby to zrobić.
    • 1 wpisy
    13 maja 2009 00:17:06 CEST
    można sporo zaoszczędzić pieniędzy poprzez kupno przez internet
    • 8 wpisy
    22 października 2009 13:19:42 CEST
    Ja kupuję głównie przez Internet. Jak wspomnieliście można dużo zaoszczędzić, a przy tym wybór też jest większy. Dotąd nigdy nie miałam problemów ze sklepami internetowymi, a kupuję naprawdę dużo w ten sposób. Ostatnio zamówiłam np. stół na i dotarł do mnie po 3 dniach od zamówienia! Wiem, że niektórzy mogą się obawiać zakupów internetowych, wg mnie jednak zupełnie niepotrzebnie. Oni mają takie same regulacje prawne jak każdy inny sklep, takie zakupy staną się niedługo standardem
    • 23 wpisy
    26 grudnia 2009 14:27:40 CET
    E, ja tam nie mam żadnego problemu z tym, żeby kupować w internecie. Fakt, zawsze jest lepiej zobaczyć coś na własne oczy, dotknąć, oglądnąć z każdej strony, ale w sumie można tak zrobić w sklepie stacjonarnym a później zamówić przez internet. Poza tym w sklepach internetowych niejednokrotnie możemy znaleźć ekstra rzeczy, których nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych.
    • 46 wpisy
    23 stycznia 2010 16:18:23 CET
    Zgadzam się z przedmówcami. W sklepach internetowych mamy cały "przegląd" szerokiej gamy produktów. Ceny też są dużo bardziej konkurencyjne niż w sklepach stacjonarnych. Racjonalne zakupy w sklepach internetowych mają zdecydowanie więcej plusów niż minusów.
    • 25 wpisy
    4 lutego 2010 10:07:15 CET
    Ja również kupuje przez internet ale tylko mniejsze rzeczy typu dekoracje i małe agd do kuchni :)
    • 4 wpisy
    26 lutego 2010 12:57:34 CET
    Hej. Zakupy przez internet to standard w dzisiejszych czasach. Po wyglądzie sklepu można ocenić rzetelność danego sklepu. merlin każdy zna. Sam dizajn, liczba działów kontaktowych mówi nam, ze sklep jest rzetelny. Ostatnio kupowałem na i także sie nie myliłem co do rzetelności. Zresztą wbijajcie na merlina i poscielowo i zobaczcie, gołym okiem widać profesjonalizm:)

    Pozdrawiam!
  • 25 marca 2010 14:07:57 CET
    przez internet robię czesto, jednak są to przeważnie ksiazki (raz kupiłam wczasy) i zawsze bylam zadowolona. A czy zakup mebli przez net to dobry pomysł? macie jakies sprawdzone firmy?
    • 2 wpisy
    25 marca 2010 17:02:37 CET
    Zakupy w internecie oszczędją sporo czasu i nerwów :)
    • 3 wpisy
    25 października 2012 13:14:53 CEST
    Również polecam zakupy przez internet. Masz wielki wybór, szybkie porównanie produktów i oszczędzanie pieniędzy. Pozdrawiam
    • 35 wpisy
    31 października 2012 21:30:20 CET
    Zgadzam się,podstawą bedzie wybrac tylko dobry i uczciwy sklep. Im więcej pozytywnych opinii,tym lepiej.
    • 42 wpisy
    27 listopada 2012 18:27:44 CET
    Ja też często kupuję przez internet. Ostatnio na przykład kołki
    • 35 wpisy
    7 grudnia 2012 16:00:55 CET
    Teraz w naszym sklepie StudioSwiatla także znajdziecie atrakcyjne promocje z okazji świąt,wiec serdecznie zapraszam.
    • 15 wpisy
    11 stycznia 2013 20:39:15 CET

    ostatnio kupiłam lampę w sklepie internetowym:

    Bardzo miła obsługa, lampa dotarła na czas, z ręką na sercu mogę polecić ;)

    • 11 wpisy
    8 marca 2013 17:05:15 CET
    Zapewne nie od dzisiaj robimy zakupy on – line. Tym co nas przyciąga przed monitor komputera i sprawia, że dołączamy do szerokiej masy klientów internetowych jest napis ‘najtaniej’. To nie muszą być jedynie promocje na wybrane artykuły. Wiele ze sklepów internetowych w swojej ofercie ma sprzedaż ratalną mebli, czy oferuje darmowy transport.
    Z pewnością na takie wyróżnienie zasługuje sklep internetowy



    Przejrzyste zasady składania zamówień, wiele wyróżnień w meblarskich konkursach, liczne pozytywne opinie klientów- to tylko niektóre z cech, które wyróżniają ten sklep wśród innych. Korzystając z oferowanych na stronie promocji okazuje się, meble najczęściej kupowane i pożądane są w zasięgu naszych finansowych możliwości.
    • 9 wpisy
    13 marca 2013 12:30:18 CET
    Opłaca się kupować przez internet szczególnie w czasach kryzysu w branży budowlanej. Sprzedawcy często "wypychają" towar nierotujący w interecie. To są dobre produkty, tylko często z poprzednich kolekcji. W związku z tym, że nie mogą już w sklepach stacjonarnych wyeksponowac ich tak jak trzeba wystawiają go w internecie. Dobrym przykładem może być outlet budowlany
    • 6 wpisy
    22 marca 2013 12:06:26 CET
    Zakupy w necie to teraz standard. moze bałabym się kupować na allegro ale w e-sklepie od firmy ktora realnie istnieje spokojnie zrobilabym zakupy. Jak szukasz ciekawych zaslon znalazlam duzo pomyslow tutaj
    • 50 wpisy
    22 marca 2013 13:42:00 CET
    Bardzo fajny sklep z wszelakimi narzędziami budowlanymi, remontowymi, dekoracjami, po prostu wszystko do domu, jest tutaj, mają przyjemne ceny. Szybka i pewna dostawa.
    • 42 wpisy
    29 marca 2013 11:17:50 CET
    Jeżeli ktoś szuka dobrych systemów alarmowych oraz monitoringu,to służymy pomocą
    • 11 wpisy
    5 kwietnia 2013 16:47:33 CEST

    Witajj!

    Zapewne nie od dzisiaj robimy zakupy on – line. Tym co nas przyciąga przed monitor komputera i sprawia, że dołączamy do szerokiej masy klientów internetowych jest napis ‘najtaniej’. To nie muszą być jedynie promocje na wybrane artykuły. Wiele ze sklepów internetowych w swojej ofercie ma sprzedaż ratalną mebli, czy oferuje darmowy transport. Z pewnością na takie wyróżnienie zasługuje sklep internetowy

    Przejrzyste zasady składania zamówień, wiele wyróżnień w meblarskich konkursach, liczne pozytywne opinie klientów- to tylko niektóre z cech, które wyróżniają ten sklep wśród innych. Korzystając z oferowanych na stronie promocji okazuje się, meble najczęściej kupowane i pożądane są w zasięgu naszych finansowych możliwości.

    • 19 wpisy
    3 maja 2013 13:33:46 CEST
    Teraz przez internet można kupić niemal wszystko w dowolnej formie,uwzględniając rzecz jasna również system ratalny. Pozostaje tylko kwestia wyboru dobrego,odpowiedniego sklepu,któremu możemy w 100% zaufać.
    • 1 wpisy
    10 czerwca 2013 17:24:37 CEST
    Ostatnio kupiłam w tym sklepie meble do salonu.



    Jestem bardzo zadowolona :) otrzymałam rabat bo zamówienie złożyłam telefonicznie, a meble po tygodniu były już u mnie.

    Miły Pan kurier pomógł mi je wnieść do mieszkania.
    • 26 wpisy
    21 czerwca 2013 11:10:20 CEST

    Sporo rzeczy urządzając swoje mieszkanie zakupiłam w sklepie internetowym twojewnetrzacompl Miła i fachowa obsługa, szybka wysyłka. Kupiłam przepiękny, solidnie wykonany żyrandol.


    Ten wpis został zmieniony przez cora21 w 27 września 2013 12:28:22 CEST"
    • 129 wpisy
    1 lipca 2013 15:27:41 CEST
    Pamiętajmy,ż edo kazdego domu potzreba środko czystości,a te znajdziecie na naprawde warto,wybór jrest bardzo szeroki.

Szybka Odpowiedź