Forum Budowlane » Domy z bali

    • 4 wpisy
    11 lutego 2010 22:53:26 CET
    Planuję wybudować dom drewniany .Jestem na etapie szukania natrafiłem na firmę Domar z Mę ktoś z Was cokolwiek wie o tej firmie oprócz tego co figuruje na ich stronie intern.?Byłbym wdzięczny za informacje,gdyż nigdzie nie mogę się natknąć na opinie o nich.
    • 3 wpisy
    1 lipca 2010 04:54:40 CEST
    Witam, czy zdecydowal sie Pan na budowe z Domarem? jesli tak, bardzo prosze o opinie.
    Pozdrawiam
    • 64 wpisy
    9 lipca 2010 16:23:26 CEST
    minęło kilka miesięcy... nie wiem czy uzyskasz odp. od tamtego użytkownika;)
    • 4 wpisy
    10 lipca 2010 20:34:24 CEST
    Zdecydowałem się.Budowa jest w trakcie,więc trudno jeszcze oceniać.Póki co nie jest ź na dzień dzisiejszy:umowa musi być dogadana i uzgodniona ółowo(matreiały,termin zakończenia robót,zakres robót).Nie radzę korzystać z usług ich architekta pomimo,że jego usługi są w cenie nie dosyć,że zawalił termin o 4 tygodnie,to projekt musiał 2 x poprawiać.Ekipa przyjechała w uzgodnionym ą dość szybko (8osób)i raczej solidnie(są pod nadzorem ).Sporo doradzają i trzeba przyznać,że sł termin budowy 4-5 tygodni(pod klucz),zrobią prawdopodobnie w 6-7,choć przyznaję,że musiałem cisnąć.Reasumując ,na razie na "czwórkę".Jak skończą, to będę miał więcej wiadomoś

    • 3 wpisy
    13 lipca 2010 02:20:43 CEST

    Witam!

    Serdeczne dzieki za odpowiedz! Widzialam dwa domy, ktore wybudowali w Limanowej -piekne! Ale niestety pierwszy jeszcze niezamieszkany, a w drugim nie bylo wlascicieli. Szkoda bo mielibysmy jakies info. z pierwszej reki;) bo na internecie nie mozna znalezc zadnych opinii o firmie. Ja sie tylko boje czy grubosc scian - czyli te 22cm przetrzyma mrozna zime w gorach i czy dom nie bedzie za glosny. Projekt juz jest zrobiony -teraz tylko podjac decyzje:) Decyzje na przekor wszystkim, bo w mojej okolicy buduja domy z maxa i pukaja sie w glowy, ze decyduje sie na drewniaka;)

    Dziekuje za podpowiedzi i bardzo sie ciesze ze pana znalazlam na forum , zycze powodzenia!!!! Bede bardzo wdzieczna za wszystkie porady i wskazowki, pozdrawiam!

    • 4 wpisy
    15 lipca 2010 01:09:03 CEST

    Wracam z pokryli dach blachodachówką w 2 (DWA!!) dni i zrobili to dobrze!!,a właśnie mija miesiąc od kopania fundamentów,więc koniec za 2 mówiąc,dom rośnie w ,jak mówiłem trzeba z nimi dokładnie uzgodnić zakres robó nie dogadałem sprawy ogrzewania swojej stronie ,że ogrzewanie kominkowe jest w cenie,jedynie wkład kominkowy kupuje ,musiałem kupić wszystko do ogrzewania kominkowego,obudowali jedynie kominek materiałami,które kupił instalację gorącego powietrza musiałem zapłacić sam niezależnemu ma przyjechać ich hydraulik (ich koszty) i elektryk (ich koszty).Pozwolę sobie podzielić się również tymi ocena DOMARU na chwilę obecną to między 3+ a 4 -. W razie innych pytań podaję mój telefon P.K.

    • 3 wpisy
    17 lipca 2010 04:07:06 CEST
    To mam nadzieje ze jak skoncza budowe to ocena wzrosnie do 4+, a wmiare uzytkowania do 5;) Glowkuje teraz nad ogrzewaniem domu, "kaflokiem" w kuchni. Dzieki za telefon -pytan na pewno bedzie tysiace;) Pozdrowienia i trzymam kciuki!!!!!!! Magda
    • 4 wpisy
    17 lipca 2010 10:50:49 CEST

    Hydraulik i elektryk uporali się w dwa dni( punktów świetlnych,2 łazienki,kuchnia).Nawiasem mówiąc "wielkie sprzątanie" we wnątrz,od poniedz.ściany i podłśli chodzi o ogrzewanie,to postawiłem na DGP.Użytkownicy,z którymi rozmawiałem chwalą skuteczność i wygodę.Moje całkowite koszty tego systemu(dom .) to 3500 zł,razem z wkł. ekipy w Męcinie-załatwia drzwi przyjechać we wtorek i w tydzień zakończyć budowę.,życząc MAŁO słońca.

    • 5 wpisy
    12 grudnia 2011 19:20:49 CET
    jak się sprawdzają domy szkieletowe w użytkowaniu?
    • 5 wpisy
    12 grudnia 2011 19:21:45 CET
    czy ktoś buduje z Domarem z Męciny? Proszę o kontakt.
  • 13 stycznia 2012 13:16:15 CET

    dzień dobry... zamierzam podjać współprace z firma DOMAR z Meciny- ich oferta wydaje mi sie na razie najlepsza a i cenowo są "do przeżycia" że tak powiem... będę wdzięczna za jakies informacje :)

    asiadomon@

    • 5 wpisy
    15 stycznia 2012 17:01:31 CET

    Witaj Asiu!

    Ja nie czakałam dłużej, w grudniu podpisaliśmy umowę, czekamy na pozwolenia i na wiosnę ruszamy z budową. Odniosłam wrażenie, żę jest to solidna firma i mam nadzieję na spokojną współpracę. Jestem dobrej myśli. Pozdrawiam.

  • 16 stycznia 2012 08:36:33 CET
    ja byłam w sobotę u Pana... bardzo rozsądna rozmowa i w ogóle. decydujemy się na podpisanie umowy...
    • 28 wpisy
    17 stycznia 2012 14:23:58 CET
    Dobrze wiedzieć, że jest jakaś porządna firma na rynku, no tak przynajmiej wynika z waszych wypowiedzi. bede wnikliwie czytal watek. jestem dopiero na etapie wybieania projektu, ale warto wczesniej pomyslec o wszystkim:)
  • 17 stycznia 2012 16:03:11 CET
    Ja wybrałam jakieś z zdjęcie z internetu i Pan bez przeszkód wybuduje mi taki domek... domek moich marzeń... jak na razie jestem zadowolona, rzeczowo wszystko przedstawił.
    Ja rozesłałam zapytanie o budowę do około 65 firm, nie wszystkie odpowiedziały oczywiście, ale oferta Domaru była najlepsza (najtańsza i jedyna taka kompleksowa)... właśnie załatwiam formalności :)... Chętnie opowiem o mojej historii budowy
  • 18 stycznia 2012 11:36:03 CET
    witam miłośników domów z drewna. Domy z bala przeżywają istny renesans! W Skandynawii od wieków mieszkają w takich domkach i mają się dobrze :) Mieszkam w Zach. Polsce i ciężko znaleźć firmę specjalizującą się w tej właśnie dziedzinie. I tu miła niespodzianka! Przypadkowo znalazłem firmę z Zielonej Góry.
    ( ) Muszę przyznać, robi dobre wrażenie.
  • 18 stycznia 2012 12:39:20 CET
    w sobotę jadę podpisać umowę... dom stanie w sierpniu-wrześniu... w mojej duuużej okolicy będzie to pierwszy taki - rozpędziłam się i stawiam od razu też taki garaż :)
  • 18 stycznia 2012 12:57:19 CET
    Nic tylko pogratulować! Piszesz że w Twojej okolicy będzie to pierwszy taki domek. Ja muszę przyznać, że w zach. części naszego kraju takich domków jest b. mało. Może to się zmieni?
  • 19 stycznia 2012 21:34:00 CET
    ja też mam pytanie o Domar- czy są jakieś ukryte koszty? inne firmy zaskakują różnymi dopłatami np. za nocleg pracowników, dojazd, itp.
  • 20 stycznia 2012 10:22:09 CET
    dojazd i projekt jest w cenie domu... mam zakwaterować pracowników na kilka dni, ale bez wyżywienia :) ja wysłałam ofertę do około 50 firm - ta oferta była najlepsza... jutro jadę podpisać umowę - na razie jestem bardzo zadowolona :)
  • 21 stycznia 2012 15:22:06 CET

    I jak po podpisaniu umowy?

    nie ma rozczarowania? liczę na Twoją relację z budowy i włascicielem. wiele firm olewa potencjalnego inwestora, nawet nie odpowie na maila, telefon itp.

    • 5 wpisy
    21 stycznia 2012 21:00:20 CET

    jak do tej pory jestem zadowolona i dobrej myśli, tak jak Asia. Czekamy na wszystkie papiery z urzędu i zaczynamy. Mam nadzieję, że znajdę czas, żeby tu zaglądnąć. Służę radą i swoimi doświadczeniami, pozdrawiam!

    • 5 wpisy
    21 stycznia 2012 21:02:02 CET
    Jak Asiu u Ciebie? Zadowolona?
  • 22 stycznia 2012 08:34:47 CET

    wczoraj podpisaliśmy umowę... mam nadzieję, że robimy dobrze... mój mail asiadomon@

    widziałam dom w męcinie - trochę nieddokładnie ale jest to do dopilnowania - takie małe niedociągnięcia :)

    ogólnie jestem zadowolona - cena skusiła : ) będę zdawać relacje

  • 2 lipca 2012 12:15:11 CEST

    mam juz fundamenty i piwnicę :)

    w tym tygodniu maja zacząć składać :)

    nie mogę się doczekać, ale stres muszę przyznać jest niesamowity...

Szybka Odpowiedź