Forum Budowlane » Projektowanie i aranżacja wnętrz

firmy projektujące wnętrza, co sądzicie?

    • 23 wpisy
    8 kwietnia 2010 17:21:28 CEST
    No właśnie, co o tym sądzicie? Uważacie, że takie firmy są potrzebne np. osobom, którym ciężko wymyślić fajną i ładną aranżację wnętrza, czy są one całkowicie niepotrzebne, bo każdy sobie urządza mieszkanie według własnego gustu i stylu? Zapraszam do dyskusji
  • 9 kwietnia 2010 16:17:00 CEST
    Witam
    Reprezentuję właśnie firmę aranżującą wnętrza.Często zgłaszają się do mnie klienci ,którzy są w trakcie urządzania mieszkania czy domu,ale okazuje się że sprawa ich przerosła.W natłoku różnorodnych i różnokolorowych materiałów wykończeniowych można się pogubić i wtedy lepiej zasięgnąć porady u osoby zajmującej się tym zawodowo.

    Pozdrawiam
    Agnieszka Skałowska

    -----------------------------------
    Agnieszka Skałowska
    3CUBE - InteriorDesigner
    ul. Fabryczna 19
    53 - 609 Wrocław
    tel.(71) 723 41 36
    mobile : 608 383 593
    http://www.3cube-interior.pl
    http://www.facebook.com/pages/3cube-interior/107366529287184?ref=ts
  • 17 maja 2010 15:34:36 CEST

    Rownierz porwadzę firmę zajmującą sie projektowaniem wnętrz...

    Sądzę, że na tego typu działalnośc jest duże zapotrzebowanie - nie każdy przecież czuje się na siłach sam zaprojektować swoje przysłowiowe cztery kąty a są i tacy, którzy po prostu potrzebują kogoś, zrobi to az nich lepiej.

    • 23 wpisy
    28 maja 2010 00:34:31 CEST
    No ja właśnie coraz częściej spotykam się z opinią wśród znajomych (którzy na przykład aktualnie są w trakcie kupna bądź też remontowania mieszkania/domu), że niejednokrotnie dekoratorzy wnętrz są nieocenioną pomocą w planowaniu aranżacji swojej przestrzeni mieszkalnej. W sumie ja uważam podobnie - wszyscy w końcu chcemy mieszkać ładnie, a niestety nie każdy ma wysoko rozwinięty zmysł estetyczny i przestrzenny żeby umieć fajnie rozplanować wszystko. No i wtedy biura projektowe (n-design według mnie robi świetną robotę!!) naprawdę przychodzą na ratunek :)
    • 21 wpisy
    10 sierpnia 2010 19:51:11 CEST
    Aranżacja wnętrz Serdecznie Zapraszam!
    • 1 wpisy
    28 marca 2013 15:08:28 CET

    Wiem sama po sobie, że firmy które aranżują podrzucają pomysły na które nigdy bym sama nie wpadła... wydawało me mam wizję, wyszło zupełnie inaczej, ale lepiej... Ja zatrudniła firmę JB DESIGN która robe szok... wykończają wszystko pod klucz, robią to profesjonalnie... a wnętrze jest jedyne w swoim rodzaju. Warto zainwestować w dobrą firmę :)

    • 5 wpisy
    5 kwietnia 2013 11:22:57 CEST
    Ja napiszę nie od strony firmy, a klienta takich firm. Podczas remontu domu przewinęło się kilkadziesiąt firm przez nasz dom. O aranżacji nawet nie myśleliśmy, ale firma co robiła łazienkę (Nickel Design) zaproponowała aranżację. Pokazali kilka projektów i nas przekonali. Łazienka wyszła świetnie! Jest w niej coś, ze chce się tam przebywać. Teraz zastanawiamy się nad salonem i kuchnią, bo mimo, że są ładne to już wiemy, że mogą być jeszcze ładniejsze, a dom to jednak miejsce gdzie musi być przyjemnie.
    • 15 wpisy
    16 kwietnia 2013 16:08:39 CEST

    Witam, w nawiązaniu do tematu, mieszkanie, w którym mieszkam urządzilam sama, nie mialam jeszcze wtedy mozliwosci ani funduszy, by poszukać kogoś do pomocy. Ale moje drugie mieszkanie w Krakowie, które wynajmuję lokatorom było bardzo zaniedbane i zdecydowałam się wyremontowac je i urządzić razem z p. architekt Anną Rossowskią Nie wiem, czy spotkaliście sie z jej projektami, ale ja do tej pory jestem w szoku, jak bardzo profesjonalna aranżacja może odmienić wnętrza. Po prostu niesamowite, gorąco polecam :)

    • 56 wpisy
    16 kwietnia 2013 20:06:53 CEST
    Każda opinia będzie inna,ale moim zdaniem warto czasem skorzystać z porady,pomocy architekta czy też projektanta wnętrz. Czasem mają naprawdę świetne pomysły.
    • 3 wpisy
    2 maja 2013 03:01:18 CEST

    Z własnego doświadczenia wiem, że firmy aranżujące wnętrza są potrzebne. Korzystałam z usług firmy Anna Interiors. Projektantka urządziła mi dom w bardzo nowatorskim stylu, a zarazem funkcjonalnie. Zatrudnienie projektanta wiele ułatwia, taka osoba może pomóc nam jak dobrze zagospodarować wnętrze. Jeśli ktoś jest z Łodzi to szczerze mogę polecić tą firmę. Świetny kontakt i przyjemna współpraca. Efekty pracy można zobaczyć na stronie

    • 3 wpisy
    9 maja 2013 12:55:53 CEST
    Ktoś tu wspomniał o Annie Rossowskiej, mogę potwierdzić, że to świetny fachowiec, bo urządzała wystrój sklepu mojej znajomej i wyszło naprawdę rewelacyjnie. Ja myślę o przearanżowaniu swojego mieszkania, ale to na razie odległe plany, może jak kiedyś spłacany kredyt i czas pozwoli ;)
    • 10 wpisy
    13 maja 2013 18:05:34 CEST
    Nie mam nic przeciwko,jednak z tego co czytam,to usługi tego typ firm projektujących wnętrza są bardzo drogie. Warto czasem również samemu zapalnować i urządzić swoje mieszkanie,wg własnego gustu.
    • 3 wpisy
    14 maja 2013 11:11:51 CEST

    Pewnie, niektórzy sami znają się na aranżacji i dobrze sobie radzą bez fachowej pomocy. Mnie też się kiedyś wydawało, że najlepiej zrobić wszystko samemu, ale wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, jak dobry fachowiec może wszystko funkcjonalnie rozplanować i urządzić, nawet jeśli przestrzeń mieszkania nie jest jakaś imponująca. No ale co człowiek, to opinia, ważne, by czuć się u siebie w domu jak najlepiej :)

    • 129 wpisy
    18 lutego 2014 16:33:58 CET
    Ja takze jestem zdania,że warto pokusić się o własną aranżację meiszkania,w końcu postawimy na swoją kreatywnosć co w dzisiajszych czasach należy już do rzadkości,. Firma nie zawsze jest tutaj potrzebna.
    • 1 wpisy
    22 czerwca 2014 17:57:43 CEST
    Witajcie. Nie wie czy dobrze trafiłem (mam nadzieje), ale rozmawiacie widze tutaj o aranzacji wnętrz. Ja poszukuję programu do aranżacji wnętrz. Nie ukrywam, ze interesuje mnie darmowa wersja:) Znacie takie? Proszę o odp. Pozdrawiam
  • 24 czerwca 2014 09:38:19 CEST
    Osobiście wolę sobie sama zaprojektować wszystkie pomieszczenia - sprawia mi to więcej frajdy niż jakbym miała zatrudnić projektanta do tego.
    • 1 wpisy
    24 czerwca 2014 20:58:47 CEST
    hej, jakis czas temu bawilam sie takim programem do projektowania wnetrz nazywa sie imoplan
    • 34 wpisy
    8 lipca 2014 12:57:42 CEST

    Mogę polecić Pana Lenartowicza, robil mi domek na działce w okolicach Jeziorska (centrum Polski). Jak będziesz o coś pytał architekta zawsze pamiętaj, że jak Ci mówią, że lepiej wziąć projekt indywidualny a nie gotowy to mają rację, sam się przekonałem jak robił mi projekt Architekt Lenartowicz. jakbym wziął gotowy to bym miał jeszcze mase poprawek, doróbek, i prze kolejny rok niepotrzebne koszty.  

    • 129 wpisy
    4 września 2014 11:31:18 CEST
    Dla mnie osobiście nie jest to niczym złym- często bywa tak,że brakuje nam czasu lub zwyczajnie pomysłu odnośnie tego w jaki sposó urządzić swoje pomieszczenie lub całe mieszkanie. Wtedy przyda się rada fachowców.
    • 34 wpisy
    26 września 2014 13:24:49 CEST

    Architekt Lenartowicz robi piękne Projekty wnętrz Moża podejrzeć na stronie, mi bardzo podobają się wnętrza w dużych mieszkaniach lub domach, można puścić wodze fantazji :)

    • 81 wpisy
    1 października 2014 10:57:26 CEST
    Moja znajoma korzystała z usług projektanta wnętrz i muszę przyznać,że doradził jej kilka naprawdę ciekawych i sensownych rzeczy więc czemu nie- wszystko jest dla ludzi,tym bardziej jeżeli nie możemy liczyć na własną kreatywność.
    • 1 wpisy
    3 listopada 2014 09:47:13 CET
    Ja mogę z ręką na sercu polecić firmę:

    • 14 wpisy
    21 listopada 2014 17:53:26 CET

    warto poczytać szerzej zanim się wybierze coś dla siebie. Sporo na te tematy już napisano więc nie powinno być problemu ze znalezieniem np w poradniku portalu domid


    Ten wpis został zmieniony przez tarik w 21 listopada 2014 17:54:56 CET"
    • 81 wpisy
    27 listopada 2014 13:30:21 CET
    Zgadzam się,zanim ktoś zdecyduje się na konkretną firmę to warto poczytać wcześniej dokładnie opinie na ich temat a nawet zobaczyć jak pracują,bo wg mnie każdy szczegół ma tutaj znaczenie.
    • 25 wpisy
    26 stycznia 2015 11:51:09 CET
    Podzielam zdanie większości, że warto skorzystać z pomocy projektanta. Dla niektórych z pewnością jest to 'niepotrzebny wydatek', ale przecież mieszkanie czy też inny lokal użytkowy aranżuje się raz na wiele lat. Dlatego uważam, że warto zdecydować się na usługi fachowców, którzy wiedzą o urządzaniu wnętrz o wiele więcej niż my sami. Aranżując samodzielnie, możemy popełnić błędy, których naprawa będzie oczywiście kosztować. Zainteresowanym polecam firmę Artpin z Poznania, która zajmowała się projektowaniem wnętrza mojego domu. Mają na prawdę niesamowite pomysły na aranżację przestrzeni. Zresztą wystarczy spojrzeć na ich realizacje.

Szybka Odpowiedź